Muslimská obec v České republice si pěkně naběhla. Že by poslední hřebíček do rakve?

Soudný den nenastoupí, dokud muslimové nepovedou válku proti Židům. Muslimové je budou zabíjet tak, že se zbývající Židé budou schovávat za balvany a stromy. A pak kámen nebo strom promluví: Muslime, služebníče boží, tam za mnou je Žid, přijď a zabij ho,“ hřímal český muslim Lukáš Větrovec v brněnské mešitě.

Lukáš Větrovec | foto: youtube.com

Lukáš Větrovec | foto: youtube.com

Video s jeho antisemitským kázáním koluje českým internetem a naštěstí ne všichni nad ním mávnou rukou. Předseda Mladých křesťanských demokratů Petr Jurčík požádal na ministerstvo vnitra, aby zrušila církevní registraci Ústřední muslimských obcí.

Větrovec pózoval s pistolí v mešitě

Větrovec, který byl mimochodem před lety v brněnské mešitě vyfocen s arisoftovou puškou, se hájí tím, že pouze četl přesnou citaci z muslimských náboženských textů. Text se prý věnuje předpovědi boje Jordán v dávné minulosti. V tom případě by mě zajímalo, proč tento text zmiňoval při kázání v brněnské mešitě před třemi lety, tedy v roce 2012? Proč cituje náboženské texty stovky let staré v současné České republice? Oslovení experti serverem idnes.cz samozřejmě tvrdí, že se vlastně nic neděje. Jako vždy.

Jak to, že se nic neděje, proboha?  Šéf Muslimské unie Abbás veřejně obviňuje Židy za to, že mají na svědomí teroristické útoky v Paříži. Větrovec káže o zabíjení Židů a ono se vlastně nic neděje? Neděje se nic proto, že muslimové šíří nenávist vůči mírumilovným Židů , kteří se raději nikdy neozývají ze strachu, aby si na ně zase někdo „nezasedl“. Židovská komunita žijící v České republice nikomu nic nevnucuje, do nikoho ne nepožaduje a nikdo z ní proto nemá obavy. Vůči Židům je tedy vlastně dovoleno úplně všechno. Kdyby někdo podobným způsobem zaútočil proti muslimům, okamžitě by byla podávána trestní oznámení. V médiích by se to hemžilo sladkobolnými příběhy o tom, jak každý muslimům ubližuje atd.

Važme si židovské komunity

Židé v Evropě žijí stovky lety a nikdy s nimi nebyli problémy. Nepobírají hromadné sociální dávky, nevytvářejí no go zóny, nepáchají teroristické útoky. Stejně tak jsem nikdy neviděl, že byfrancouzští Židé rabovali v ulicích Paříže. Židé vždy patřili k nejvzdělanějším a nejschopnějším vrstvám obyvatelstva. Přesto se stali terčem mnoha pogromů a vše vyvrcholilo holocaustem za druhé světové války. Nyní se od nich po celé Evropě opět odvracíme. Značkujeme jejich výrobky, posíláme miliony eur ročně Palestincům, kteří učí už od kolébky své děti k smrti nenávidět. Zatímco kolem muslimů se musí našlapovat po špičkách, na Židy z vysoka kašleme.

Mnozí z nich jsou přitom terčem barbarské nenávisti ze strany muslimů. V anglicky psaných médiích se pravidelně objevují články o strachu  židovských komunit v západní Evropě. Mnoho Židů před rostoucí muslimskou nenávistí prchá do Spojených států nebo Izraele. Evropa bez Židů je patrně cílem všech představitelů Evropské unie, protože drtivá většina z nich jsou levicového zaměření. Právě levice Izrael a vše židovské z duše nenávidí. Šéfka evropské diplomacie a bývalá komunistka Mogheriniová má jistě do dnešních dnů na svém nočním stolku fotografii, na které stojí vedle teroristy Arafata.

Muslimští uprchlíci jsou budoucí voliči socialistů

Evropští socialisté miluje muslimské uprchlíky, protože ti na nich budou finančně závislí a budou je později v drtivé většině volit. Právě proto nemohou přijít levičáci na jméno Židům. Jejich přízeň si totiž nikdy za sociální dávky nekoupí. Židé jsou svéprávná komunita, která nepotřebuje žít na úkor druhých. Koho si nemohou socialisté koupit za (cizí) peníze, toho nenávidí a samozřejmě mu také notně závidí mu. Židy z Evropě vyháníme, protože nejsme schopni měřit všem stejným metrem. Když malý Konvička dělá velká ramena na Facebooku a utrousí cosi i semlet do masokostního moučky , uděláme z něj málem druhého Hitlera. Když muslimové kážou proti Židům, necháme to být, abychom se jich náhodou nedotkli.


Jiří Dienstbier se nechal slyšet, že Česká republika potřebuje každoročně 30 000 uprchlíků. Jak každý sociální inženýr, také on svoji chiméru zdůvodňuje stárnutím populace a následném kolapsu ekonomiky. Kdo prý bude budoucí důchodce živit? O to se, nevážený pane vůbec nestarejte. Protože to vy tady naštěstí už nebudete. Normální rodina se o své nejstarší příslušníky dokáže postarat sama. Jako tomu bylo v minulosti. Dienstbier ve skutečnosti jen hledá nové voliče pro skomírající ČSSD. Česká republika nepotřebuje desítky tisíc nových hladových krků pocházejících z muslimských zemí. Česká republika se jen potřebuje zbavitneomarxistů a sociálních inženýrů, který útočí na rodinu, tradice, naše zvyklosti a chtějí řídit naše životy. Potom bude lépe.

Vedle toho je potřeba, abychom se nahlas postavili za ty, kterým je ubližováno. Nikoli těch, kteří jen zneužívají naší naivní humanity a citově nás vydírají. Chraňme naše Židy před muslimy, aby od nás nemuseli odcházet, jako se tomu děje v Belgii nebo Francii. A v neposledně řadě konečně začněme stíhat šíření nenávisti českými muslimy. Dříve než bude pozdě…


Zdroj: ePortal.cz