Je to už šest let, co bojovníkovi za svobodu Geertu Wildersovi zabránily havloidní zrůdy navštívit Prahu

Pohled do kalendáře mi připomenul, že bylo před pár dny neslavné výročí zrušené návštěvy holandského politika a bojovníka za svobodu Geerta Wildersev roce 2009. Byla to událost, která určitě stojí za připomenutí i vzhledem k současné muslimské imigrační invazi do Evropy.  Lidé, kteří tehdy návštěvě G. Wilderse zabránili, jsou totiž stále mezi námi a dokonce aktivní v politice.

Geert Wilders

Geert Wilders

Wildersovi vystavili stopku Sobotka, Zahradil a Vondra

Jeho tehdejšímu vystoupení v Senátu zabránili totiž nikoliv politici z tzv. levice, ale politici z tzv.pravicové ODS. Jmenovitě především tehdejší předseda Senátu Přemysl Sobotka, šef europoslanců ODS v EP Jan Zahradil a výsadek havlistů v ODS Alexander Vondra a možná i někteří další ODSáci.  P. Sobotka se tehdy rozhořčoval, že podobný „xenofob“ nemá v ČR místo. ( Jaká byla motivace tohoto individua, zda to byla jistá „závislost“ nebo jen strach z projevení vlastního názoru, to nevíme. Je pozoruhodné jací jsou ti „havloidi“ demokraté, že?

Vždyť G. Wilders je politik opakovaně zvolený ve svobodných volbách holanskými občany.) J. Zahradil měl zase obavu, aby mu to nezkazilo různé politické „kšefty“ v EP. (Wilderse totiž oficiálně pozval do ČR jeho stranický kolega J. Oberfalzer) A. Vondra to měl dáno ideologicky, jako správný pravdoláskař a výkonný agent nadnárodních struktur, prostě byl, je a bude proislamizaci Evropy a zničení tradičního českého národa. Přes to nejede vlak!

ODS patří  mezi „havlistické“ strany

Český volič to také následně ohodnotil. Přemysl Sobotka získal v prezidentské volbě úctihodná 2 procenta hlasů. J. Zahradil dotáhnul ODS z 31 procent na 7 procent ve volbách do EP  a jeho „boj o vietnamské voliče“ se také nedaří a A. Vondru voliči v senátní volbě ani nepustili do druhého kola a musel se tedy z politiky (dočasně) pakovat. Mužeme se zpětně sice dohadovat, jakou roli u kterého z nich hrála obyčejná hloupost, či snaha zalíbit se nadnárodním strukturám a havlistickým mediím, či dokonce snad korupce (saúdský wahabistický režim dává každý rok několik miliard na korupci západních politiků a můžeme se jen dohadovat, zda jsou či byli na seznamu i politici z ČR).

Nicméně ODS se tak tehdy jednoznačně ideově a názorově zařadila mezi hlavní havlistické strany, kde boj proti vlastní zemi a národu patří ke skrytým programovým prioritám. Proč píši o této staré věci? Řada těchto promuslimských kolaborantů je stále v politice aktivní, nebo by se do ní ráda vrátila. Navíc to vypadá, že ODS byla vybrána stát se hlavní havlistickou stranou do budoucích voleb.

Schwarzenberg, Dienstbier a spol. nenávidí demokracii

Když se člověk podívá na rétoriku předáků ODS, musí se vždy ujistit, že nečte  web strany Zelených. Boj za “ lidská práva“, podpora muslimské imigrace, podpora EU byrokracie, aktivní podpora pochybných menšin (homosexuálové, Vietnamci atd). To jsou dnes pilíře názorů předáků ODS a totéž si přečtete u pošuků z etno neziskovek, kteří jako by politikům ODS z oka vypadli. Havlisty vede k současnému prosazování ODS ale jiný důvod: Ještě nelze odhodit onu hru na demokracii a tedy volby.


Havlisté sice demokracii jako elitáři bytostně nenávidí, ale na přechod k otevřené diktatuře „občanské společnosti“ si zatím u nás netroufají. (máme tu zatím ještě málo cizinců, kteří by posloužili jako jejich milice) Jenže hlavní havlistické strany: tedy strana Zelených a TOP 09 jsou před zánikem. TOP 09 odebral pozornost medií Babiš, který si je prostě koupil a to se pak z fysicky již léta nemožného „Karla“ těžko dělá osobnost.. ČSSD je díky Dienstbierům, Marksovým a spol na sestupu a tak zbývá ODS a KDU-ČSL. KDU ale nikdy nepřekročí svých 7 procent a tak je potřeba zkusit revitalizovat ODS. Třeba se Češi zase nechají oblbnout, říkají si někde v Bruselu, Washingtonu apod.


Zdroj.