K pláči: Diakonie Československé církve evangelické hájí islámské vrahy a islamizaci

Diakonie Československé církve evangelické pomáhá přílivu potencionálních islámských teroristů do naší vlasti, bohužel. Nemyslím si, že tak činní úmyslně, ale činní tak z blbosti a zaslepenosti pokřiveným vnímáním evangelia.

Lukáš Lhoťan

Lukáš Lhoťan

Na blogu Idnes.cz byl zveřejněn text Adama Šůra, který jej napsal jménem Diakonie Československé církve evangelické, a jenž obsahuje desinformace a lži. Přitom je sám tento text Diakonii Československé církve evangelické prezentován, jako reakce na lži o muslimských uprchlících. Text Diakonie Československé církve evangelické si můžete přečíst zde.

Je nepochybné, že Diakonie koná spoustu záslužné práce a činnosti, stejně tak má Diakonie pravdu, že je potřeba pomáhat lidem v nouzi bez ohledu na jejich náboženství, rasu a přesvědčení. Otázkou je ovšem styl, jimž tak Diakonie chce „pomoci“. Diakonie by totiž ve jménu evangelijního příkazu pomáhat potřebným neměla zapomínat na další mnohem závažnější Ježíšův i starozákonní příkaz: Myslet na dobro svého bližního a ne tedy jen cizího potřebného. A v tom si myslím, že Diakonie těžce selhává a ve jménu pomoci potřebným muslimům ohrožuje své bližní zde v České republice.

V textu Diakonie tvrdí, že není důvěryhodná informace o tom, že by mezi statisící uprchlíky proudícími do Evropy byli i teroristé Islámského státu. Podle Diakonie jestli k nám tedy skutečně přicházejí nějací teroristé, tak především skrze letištní terminály. Rozhodně se netísní v uprchlických táborech a neriskují životy v bárkách na moři.“

Je to totální lež a desinformace, již se snaží Diakonie obhájit příliv masy imigrantů z muslimského světa do Evropy. Bohužel již v knize Eurabia – mýtus nebo realita budoucnosti? Jsem popsal jak zaslepenost podobných multikulturalistů jako je Diakonie, slouží pro zájmy islámistů a islámských teroristů.

A teď pár faktů:

Celkově již opravdu jen zaslepení stoupenci multikulturalismu a přistěhovalectví muslimů mohou popírat fakta, že mezi uprchlíky jsou islámští vrazi a že to je bezpečnostní hrozba.

Pokud chce Diakonie Československé církve evangelické pomáhat muslimským imigrantům, uprchlíkům apod. tak tak může činit u nich doma, ale proč chce podporovat jejich přesídlení do Evropy a vznik muslimských osídlení v Evropě?


Vždyť tím jde proti zájmům a právům svých bližních zde a vystavuje je riziku terorů a smrti. A to přece není z evangelia, ale z lidské blbosti. Je mi líto, že Diakonie místo evangelizace muslimů, kterou Ježíš nařídil, provádí islamizaci, která je proti poselství evangelia a starozákonního učení.

Omlouvám se všem svým přátelům a evangeliem žijícím věřícím z Československé církve evangelické, pokud jsem je tímto kritickým textem o jejich Diakonii nějak urazil, ale věřím, že právě dnes je potřeba ještě více něž kdykoliv předtím slušně a věcně upozorňovat na to, když křesťanská organizace místo evangelizace muslimů podporuje islamizaci Čech, Slezska a Moravy, byť tak činní jen z vlastí zaslepenosti a blbosti.


Zdroj.