Výpověď muslima: Spadla mi na nůž a pak ještě 13x

Neuvěřitelné! Tohle se neděje v islámských zemích, ani na Západě. Tohle se děje přímo v ČR!!! Pamatujete na případ Anety, která zemřela v bytě muslima Ahmeda za podivných okolností?

Lea Vojteková | Foto: Twitter.com

Lea Vojteková | Foto: Twitter.com

Ahmed vypovídal, že se prý bodala sama. Policie případ uzavřela s tím, že se jedná o sebevraždu (takže Aneta se 13x sama bodla, z toho 3x do srdce). Jenže to není všechno. V rozhovoru pro tisk matka Anety sdělila, že těch podivných věcí je na celém případu mnoho. Například zmizelo Anetino srdce…

A teď největší bomba. Ahmed podstoupil test na detektoru lži. Výsledky detektoru lži jsou šílené, protože on lže v pěti otázkách, a je to vyhodnocené tak, že se musí přihlédnout k tomu, že je muslim, takže má trošku jiné cítění!!! Toto má být právní stát? Takže všichni jsme si rovni, ale někteří jsou si rovnější? Jak asi mohl tedy takový test na detektoru lži v tomto „specifickém“ případě probíhat?

– Pane Ahmede, můžete nám říct, jak to vlastně celé bylo?
– No, Aneta se začala bodat. Já jí v tom chtěl zabránit, ale ona se bodala, bodala a bodala.

Píííp, píííp, píííp…

– Ten detektor lži se nám nějak rozblikal. Nelžete náhodou pane Ahmede?
– Já? No co si to dovolujete? Já jsem muslim a mám jiné cítění!

– Tak to jo, to je pak v pořádku. Další otázka. Proč měla Aneta oblečení na cáry? Roztrhanou podprsenku i blůzku?
– Protože měla záchvat. Bodala se obouruč a do toho si stihla ještě roztrhat šaty na cáry.

Píííp, píííp, píííp…

– Znovu nám bliká detektor. Bude to tak, jak říkáte?
– Zcela jistě ano. Já bych přece nikdy nelhal.
– No dobře, pojďme dál. Spis uvádí,  že Aneta spáchala sebevraždu 13ti bodnými ranami, z čehož 3 rány do pravé komory srdce byly smrtelné. Smrtící nůž sám povyjel a sám zajel do stejného bodného kanálu. Je to tak?
– Ano, ona jak byla v tom rauši, tak několikrát sama spadla na nůž.

Píííp, píííp, píííp…

– Ten detektor lži snad bude nějaký porouchaný. Budu muset poslat techniky, ať se na to podívají. Ale pojďme k další otázce. Podle jednoho vyšetřovatele byla spousta krve na chodbě. Jak je to možné, vždyť přece celé se to mělo odehrávat pouze v bytě?
– Víte, to bylo tak. Jak se tak Aneta (i s rozřezaným zápěstím) bodala a trhala ze sebe šaty, já jsem se ji snažil uklidnit. Řekl jsem jí, ať se jde projít venku, že možná přijde na jiné myšlenky a to bodání si rozmyslí. Takže ona šla (proto ta krev na chodbě), ale vůbec ji to neuklidnilo. Když se vrátila, tak se opět začala bodat.

Píííp, píííp, píííp…

– Debilní detektor, ten je proti Vám asi zaujatý, pane Ahmede. Už jenom poslední otázka. Aneta měla podle pitvy litr a půl sražené krve v jedné plíci a druhá jí zkolabovala. Jak mohla prudce krvácet do plic, a přitom se dokázala s Vámi prát o nůž?
– Co je to za otázku?! Tak já jsem se Anetě ještě snažil zachránit život, riskoval jsem, že mě pobodá, a vy takhle? Takové blbé otázky. Já bych ani mouše neublížil, to je přece vidět na první pohled.

Píííp, píííp, píííp…

– Detektor lži si nevšímejte, pane Ahmede. Budeme ho muset zrušit jako xenofobní a rasistický přístroj. Omlouvám se, že jsme Vás museli prudit takovými nepříjemnými otázkami. To víte, formalita je formalita. Ale buďte v klidu, celý případ uzavíráme jako jasnou sebevraždu.


PS1: Výpověď je samozřejmě smyšlená a je reakcí na to, jaké absurdní chování a otazníky panují nad celým případem.

PS2: Zaregistrovala jsem reakce, kdy někteří tento případ bagatelizují ve smyslu “neměla se s tím muslimem vůbec tahat”. Tady nejde o to, jestli se s ním tahala nebo netahala. Tady jde o podivné jednání úřadů. Jde o právní stát. Neptej se, komu zvoní hrana. Zvoní Tobě.


Zdroj: leavojtekova.cz