A tak vzhůru do eurozadele na věčné časy

Zdroj: paulczynski.cz |V úterý 2. dubna přicestuje do Prahy předseda Evropské komise José Manuel Barroso, aby byl přítomen vyvěšení protektorátní vlajky na Pražském hradě, napsal na svém blogu kolega Kříž. Příměr to není nadsazený – jiná než česká vlajka skutečně dosud na Hradě vlála jen za období německého protektorátu válečného.

Takže je to vlastně takové repete. Nový německý protektorát, nová vlajka. Nic nového pod sluncem. Proč, ptám se, když nad sídlem prezidentů a králů Francie, Německa, Velké Británie ani Švédska vlajka Evropské unie nevisí. Vyvěšení vlajky nad Hradem je symbolika, za kterou se skrývá naše další souhlasné ovčí zabečení na eurosocialismus, dotace, kvóty, genderovou vyváženost, multikulturalismus, ekologismus a všechny ty lži a nesmysly vycházející z úst maoisty Barrosa a celé té povedené a nikým nevolené partičky. A tak tedy vzhůru do eurozadele. Ukradení cizích peněz z kyperských bank už je jenom malým dokreslením schopností tohoto spolku.

EU se zcela neskrývaně stává transferovou (či fiskální či finanční) unií, která redistribuuje peníze z jedné země do druhé, neboli od občanů jedné země k občanům země druhé. To nebylo předvídáno ani v zakládajících Římských smlouvách v roce 1957, ani v Maastrichtské smlouvě v prosinci 1991, ani v Lisabonské smlouvě z roku 2009. Do takové unie jsme 1. května 2004 – stejně jako Kypr – nevstupovali. A tak vzhůru do eurozadele.

Redakčně krácenp; Titulek redakčně upraven

Zdroj