Sexuální výchova nadržených imigrantů, nebo kurzy sebeobrany pro bledé Sněhurky?

loading...

Po silvestrovských událostech v Kolíně nad Rýnem se Norsko rozhodlo přistoupit k sexuální výchově imigrantů, aby tak předešlo dalším možným násilnostem a obtěžování z důvodu špatného pochopení chování Evropanek.

Eva Valerie Maxová

Eva Valerie Maxová

Nový rok se ještě ani pořádně nerozběhl a evropská média nás každodenně zaplavují pravidelnou dávkou emocí, souvisejících s imigrační krizí. Od událostí bouřlivých Silvestrů ve velkých evropských městech, které muslimští hoši pojali po svém, přes domněnky, že šlo o cílenou a zorganizovanou akci, která má shodit snažení Frau Merkel a zřejmě ji následně politicky zlikvidovat.

Postupně na světlo vyplouvají další a další zajímavé skutečnosti a dost možná, že to nebude dlouho trvat a pravý důvod invaze hochů ze „Sýrie“ bude odhalen a pojmenován. Každopádně došlo na slova imigračních skeptiků, že tahle vlna není jen malý šplouch, nýbrž, že může Evropu pěkně smést.

Zatím jde pouze o násilí a sexuální útoky na evropské ženy, které se nemohly účinně bránit, a kterým místní policie prakticky nepomohla. V případě milionového Kolína nad Rýnem je situace o to žalostnější, že okrádané a osahávané ženy policisté nechránili, ani proti útočníkům během Silvestra nezasáhli, ovšem na demonstraci hnutí Pegida ve stejném městě už nastoupilo téměř dva tisíce policistů v plné zbroji a ještě s vodními děly. Do vlastních Němců tedy směle a vodním proudem, na muslimské grázly se pouze dívat zpovzdálí a s respektem!

Na webu Svobodné fórum současný stav hodnotí komentátor Jan Jandourek. Zmiňuje informaci, že Norsko zavádí sexuální výchovu imigrantů, protože tito si mylně vykládají chování evropských žen. Imigranti by se měli seznámit se západními sexuálními normami, trénovat sociální zvyklosti. Evropa těchto nevychovaných a nepoučených „dárečků“ loni obdržela přes milion, tudíž se politici nejotevřenějších zemí shodují na tom, že školení je a bude žádoucí. Dříve se o tom báli mluvit nahlas, aby nebyli obviněni ze stigmatizace migrantů jako potenciálních násilníků, a nenahráli tak do karet antiimigračním politickým stranám.

loading...

Už v říjnu 2015 přišlo s podobnou iniciativou učit běžence sexuální výchově v rámci povinných jazykových kurzů Dánsko, to poté, co tři žadatelé Eritrejci znásilnili mladou Eritrejku ve městě Hjørring. Chudáci nadržení a sexuálně nevzdělaní!

Tak tedy Dánsko, Norsko a Belgie, tyto země vykazují pochopení a vstřícnost vůči zvýšenému sexuálnímu apetitu Afričanů a Arabů na půdě evropského kontinentu. Obětaví sluníčkáři v kurzech a uprchlických zařízeních budou učit muslimy respektu k bílým ženám, nemuslimkám, povedou s nimi diskuse a budou hrát scénky, když jde žena po ulici, v šatech a usmívá se, že to není jasnou pobídkou k sexuálnímu styku s ní.

Protože, jak říká pro agenturu AFP Linda Hagen pracující ve společnosti Hero, která provozuje 40 procent norských přijímacích středisek pro uprchlíky: „Naším cílem je pomoci žadatelům o azyl vyhnout se chybám, když poznávají norskou kulturu. Neexistuje jediný kulturní kód, podle kterého bychom mohli říci, co je dobré nebo špatné chování, protože chceme mít svobodnou společnost. Musí existovat tolerance pro postoje, které mohou být považovány za nemorální podle některých tradičních nebo náboženských norem.“

Jako konkrétní příklad sluníčkářka Hagen uvádí: „Například osmnáctiletý muž říká, že je překvapen zájmem nějaké norské dívky. On ale předpokládá, že chce, aby se s ním vyspala.“

Přístup skandinávských zemí vůči imigrantům je stejně pověstný jako jejich přílišná otevřenost v oblasti sexuality, která je prezentována dětem od útlého věku, a to dokonce v dětských pořadech s názornými ukázkami a vysvětlováním, co kam patří. Možná i z tohoto důvodu se norské a dánské aktivistky tak rády zhostily úkolu nadržené muslimy vzdělat, diskutovat s nimi a provádět mezi nimi aktivně sexuální osvětu.

Přejme jim dostatek síly a nadšení v tomto nelehkém úkolu, neboť sblížit středověký islámský náhled na ženy, posílený sexuální apetencí s racionálními zákazy doteků a obtěžování oplzlostmi nebude zdaleka tak jednoduché a rychlé. Výsledek není zaručen.

loading...

Nakonec pro Parlamentní listy okomentoval dnes chování nadržených muslimů náš známý sexuolog Radim Uzel. Z jeho trefného komentáře stojí za zmínku i toto:

„Musíme vzít také v úvahu fakt, že ty země, z nichž valná většina útočníků pochází, zavaluje společenský neklid, a jak známo, terorismus má původ zejména v těch zemích, kde funguje mnohoženství. Ženu tam mnohdy navíc čeká i úděl „vyhození se do vzduchu“, takže když to pak ten Alláh mužům „nadělí“ anebo pak eventuálně přelezou drátěné ploty, je logické, že si hledají ženu v jiných městech. Ke všemu si navíc musíte připočíst i fakt, že když takový muž celý život nevidí odhalený ženský obličej a ani vlasy a najednou v hluboké noci vidí ženy s odhalenými obličeji, že je to pak pro něj, jako by viděl ty ženy nahé. Takže je pak úplně logické, že to má za následek sexuální agresi…“


Jak vidíme, podle odborníka Uzla, je sexuální agrese mladých imigrantů logická a lze ji tedy očekávat, tudíž je třeba na ni jako žena být připravena. Sexuolog vidí jediné možné řešení v tom, aby ženy samy nevycházely ven,a už vůbec ne o půlnoci. Jedině tak se mohou ochránit!

Zvláštní, že se tu musí řešit kulturní nesoulad a sexuální agrese tmavých mužů jiného vyznání vůči bílým Evropankám, po tom, co nás v Pohádkách pan Donutil seznámil se skutečností, že bledé dívky – Sněhurky si seznámením, sňatkem a následným zplozením potomků s černým princem, tedy Afričanem, pomohou. Zbaví se tak mindráku z handicapu ze své světlé pleti s pihami a zjistí, že mít tmavého manžela je hrozně fajn a ty světle hnědé děti, že se mohou polonahé vystavovat na slunci.

Pravdivá pohádka o bledé Sněhurce, sedmdesáti trpaslících a černém princi, odvysílaná v listopadu 2015 na ČT, napsaná na zakázku Aloisem Mikulkou a odvyprávěná jímavým hlasem mistra Donutila, zůstane ovšem pouze a jen českou multi kulti pohádkou.

Bledé evropské Sněhurky totiž poznaly o silvestrovské noci na vlastní kůži, co dokážou černí princové! Bohužel nešlo o romantickou pohádku, ale o noc plnou násilí, podobající se spíše hororu!

Proto mám pocit, že než učit černé prince zásadám slušného chování a sexuální výchově, které se ve finále stejně minou účinkem, bude mnohem efektivnější zřídit pro bledé Sněhurky co nejdříve kurzy sebeobrany!

loading...

Zdroj.

loading...