Cenzura houstne; Nemizí jen „závadové“ postoje, ale i celé stránky na Facebooku

Nějak nám to houstne. Z fejsbůku kromě prý nevhodných názorů, mizí celé stránky, vlády dávají příkaz k nezveřejňování nepříjemných zpráv, a veřejnoprávní media dostaly komunikační strategii.

Petr Paulczynski - Necháme to až tak daleko dojít, že tak budeme muset doma chodit

Petr Paulczynski – Necháme to až tak daleko dojít, že tak budeme muset doma chodit

A jako vrchol je pak indoktrinace dětí správně multikulturními pohádkami. Jeden neví, jestli se mu to nezdá.
Po propagandistických pořadech pro děti na ČT déčko o uprchlících z planety NE a první dětské islámské písničce o Aláhovi na melodii Holky modrooké přichází další zhovadilost.

Sněhurka má problém s bílou pletí a na závěr si místo prince vezme černocha. Vypadá to, že multikulti Sněhurka pro děti na ČT je přesně podle notiček poradce premiéra Sobotky, akorát místo Svěráka použili Donutila. Semelovou osvobodí, prý svoboda projevu, ale jak napíšete něco proti islámu jste umlčeni. Takže správné je napsat, že bílá barva kůže je špatná a je třeba kopulovat s černochy, aby vaši potomci měli správnou čokoládovou barvu, veřejnoprávní ČT o tom natočí se svojí největší hereckou celebritou pohádku a krmí tím naše děti. Nevíte o co jde?


ČT odvysílala vypečený „Pravdivý příběh o Sněhurce“ z cyklu Pohádky pana Donutila. Tento cyklus vznikl v ČT koncem roku 2015, tedy celkem nedávno. Zveřejněný je i na webových stránkách ČT Déčko. Pohádky pro ČT píše a ilustruje Alois Mikulka, známý malíř, grafik, scénograf, aj. Sněhurka je vykreslena jako neduživá, bledá, pihovatá holčička, dokonce Donutil čte, že měla jednu velkou vadu – bílou pleť jako mléko! Když na ni svítilo slunce, naskočily ji oranžové pihy, proto nosila slunečník. Nemohla si najít práci, až se zaměstnala u sedmdesáti trpaslíků.

Trpaslíci měli obrovské zásoby zlata, ale nevěděli, že je tak ceněné, tím Sněhurku platili a nemusel z nich nikdo pracovat. Sněhurka pak najednou potkala černočerného prince, oba se přesvědčili, že se jeden od druhého neušpiní, zamilovali se a měli kupu dětí. Dětičky byly zdravé a měly světle hnědou barvu, mohly lítat na sluníčku a žádné pihy nikdy neměly!


Zdroj: Blog autora | Kráceno