Násilí, cenzura, totalita… Taky máte strach?

Falešné bubliny začínají praskat. Najednou se dozvídáme o událostech, které byly tajeny. Multi-kulti se hroutí a jeho exponenti začínají hystericky kopat kolem sebe. Neopustí své pozice bez boje. A z toho jde strach… Co s tím?

Eva Hrindová

Eva Hrindová

Včera jsme diskutovali se spřízněnými blogerkami o tom, jak je těžké dnes o čemkoliv psát. Je toho tolik! Násilí na ženách, kradení dětí, bezprecedentní nespravedlnosti, které likvidují jednotlivé lidské životy. Samá tragédie a zmar, cenzura, stíhání, trestní oznámení. Multi-kulti spřízněnci nepustí své pozice lehce. Neštítí se ani proti vlastním lidem použít vodní děla. V čem se dnešní režim hyperkorektní EU liší od prohnilého komunistického režimu konce osmdesátých let? To jsme fakt chtěli?

Lidi se bojí – protože tohle už lze vygradovat jen k drsné totalitě. Jiná cesta směřující k udržení moci pro představitele multi-kulti neexistuje. Na jedné straně se budeme muset bránit před hordami nepřizpůsobivých a frustrovaných migrantů a na druhé straně se budeme muset bránit před státní mocí, která chce udržet stávající stav i za cenu potlačení vlastního obyvatelstva.

U nás zatím migranti nejsou, ale to neznamená, že nás multi-kulti režim neohrožuje. Co třeba inkluze řízená šílenou ministryní školství? Opravdu je vám jedno, že bude naše školství ještě více degradováno? Je vám jedno, že se bude ještě více ničit potenciál našich dětí? A to ani nemluvě o dalších chuťovkách sociálně inženýrského školství, které se připravuje na velký projekt evropského vymývání mozků. Už dnes se vám může stát, že vám děti ve školách všech úrovní zcela zmagoří. Ani se nenadějete a vaše dítě vám třeba odjede pomáhat do nějakých uprchlických táborů, protože ho zblbnou a nalákají na nějaké stipendium. To je realita českých univerzit!

A když se vám radostný evropský režim nelíbí a kritizujete ho, můžete se těšit na šikanu, ke které teď stát díky hloupému Babišovi (účtenkový systém může zavádět jen hlupák) bude mít ještě více možností. Budou vás sledovat – všude, nejen v podnikání. A jestli máte pocit, že na vás nijak nemůžou, pletete se. Seberou vám třeba dítě – norský systém se u nás díky všehoschopné ministryni sociálních věcí zavádí už několik let. A že už máte děti velké? Tak půjdou třeba po vašich vnoučatech nebo si něco na vás najdou v soukromé poště nebo na facebooku. Vodní děla čekají v záloze i u nás.


Strach je oprávněný – hrozí nám toho docela dost a nástroje tu jsou. Ale já strach nemám, je mi to jedno. Já se nebojím a neměli byste se bát ani vy. Protože čím víc nás bude bez toho ochromujícího strachu, tím větší šanci máme na to, že je porazíme. Nemáme co ztratit – může to být jen horší. Copak se necháme porazit takovými hlupáky a zbabělci, kteří myslí jen na sebe? Musíme je přečíslovat naši odvahou a ochotou něco dělat.

A znovu vás úpěnlivě prosím – nenechte se zblbnout. Přemýšlejte! Diskutujte a zvažujte. Prosím, už nikdy nevolte zbohatlíky a politické snoby odtržené od reálného života. Ti nám nepomůžou. Žijou si ve svých opevněných soukromých rezidencích a když bude nejhůř, odjedou někam pryč. Volte obyčejné lidi, kteří žijí normální životy – protože ti jsou nejvíc motivovaní věci měnit. Obyčejní lidé nemají alternativu – žijí své životy tady a teď, nemají možnost utéct. Proto udělají vše pro bezpečnost a klid. Myslete na to!

A proč byste to nemohli být vy? My musíme měnit věci – my sami. Nikdo to za nás neudělá! Potřebujeme vás. Věřte mi, proti strachu se nejlépe bojuje tím, že něco aktivně dělám. Vidím to okolo sebe, u svých kolegů v Bloku proti islámu. My se nebojíme, nemáme na strach čas.


Zdroj.