EU – To nejhorší z komunismu i nacismu. Nesouhlasíte s diktaturou? Zničí Vás a tvrdě

EU se rozhodla vyšetřovat Polsko, které v rámci demokratických voleb vyměnilo vládní garnituru a ta holt není eurohujerská. Jednobarevná vláda PiS v souladu s mandátem přijala nový zákon o Ústavním soudu a posvítila si na televizi.

Petr Paulczynski

Petr Paulczynski

No a co? Co je kromě Poláků komu co po tom? A Brusel rozjíždí vyšetřování Polska a Varšava prý může přijít o hlasovací právo. Britská stanice BBC nazvala krok Bruselu „bezprecedentním vyšetřováním.“ Sporná novela zákona o ústavním soudu předpokládá, že místo pětičlenného soudního senátu by většinu sporů rozhodovalo nejméně třináct členů soudu. A to dvoutřetinovou většinou. Děsně nekorektní, co?

Podle polské opozice tak zákon paralyzuje činnost soudu. No není to sranda? Nikým nevolená EK které se polský vývoj nelíbí, může omezit hlasovací práva Polska v orgánech unie.

Nacismus v Německu ožil: Nesouhlasíš s diktaturou? Kritizuješ? Vyhodit z práce a převychovat Tvé děti!

Němci se také zřejmě chystají zneužít svého Jugendamtu (německý barnevernet, také s nepříliš dobrou pověstí) k šikaně lidí s nepohodlnými názory. Jelikož se ukazuje, že hrozba vyhazovu z práce začíná být málo, přistupují k výhrůžce odebráním dětí.

A již to nemá být ani za neonacismus, ale prostě jen za nadávání na imigraci. Důvodem je zabránění výchovy dítěte názorově nevhodným člověkem. Možná mě nějaký historik opraví, ale toto nedělali ani komunisti, pouze nacisti. Opravdu TITO politici říkají něco o ohrožené demokracii v Polsku?


Zdroj: Blog autora | Kráceno