Podle Žilkové si ženy mohou za znásilnění samy; Tak co na ní poslat bandu zfetovaných neg…?

Manželka ministra obrany Stropnického, paní Žilková poskytla rozhovor deníku Blesk v němž řekla, že si za znásilnění o silvestrovské noci v Německu mohou ženy samy. Neměly přece v noci co dělat venku v minisukni.

Veronika Žilková sii řekla veřejně o znásilnění a vinu svalila na sebe | foto: ceskatelevize.cz

Veronika Žilková sii řekla veřejně o znásilnění a vinu svalila na sebe | foto: ceskatelevize.cz

V knize Eurabia – mýtus nebo realita budoucnosti? Popisuji, jak s přílivem kulturně odlišných uprchlíku/imigrantů nebo jak těm přistěhovalcům chcete říkat, bude docházet i k proměně naší společnosti. A také to, jak postupně názory příchozí kultury bude přijímat i stále více lidi u nás. Veronika Žilková je toho jasným důkazem.

Celý povedený rozhovor si můžete přečíst na internetu zde.

Její názory vyřčené v rozhovoru pro Blesk jen dokazují, že podle ni si za znásilnění může žena, protože provokovala africké a arabské muže.

Dovolím si citací Veroniky Žilkové:

„Především se lidé budou muset dokázat vzájemně pochopit. A pak bude zapotřebí začít brát v potaz nebezpečí světa. V New Yorku přece také nemůžete jít o půlnoci v minisukni do všech čtvrtí. Proto ostatně když mi teď někdo začne říkat, že za tou silvestrovskou nocí v Německu bylo náboženské vyznání, já k tomu podotknu, že ty muže určitě nehnalo jejich náboženství, ale že je hnal jejich přirozený pud. Ty holky tam samotné neměly o půlnoci co dělat.“

Žilková se asi fakt definitivně multikulturně pomátla. Ano, i já souhlasím s tím, že ne vše v barbarském chování těch muži je motivováno náboženstvím. Mnohdy se tak chovají, protože je to v jejich kultuře běžné, ale tvrdit, že proto je musíme pochopit nebo, že si holky za znásilnění mohou samy je fakt vrchol lidské blbosti a ukázka multikulturního bláznovství.

Žilková ovšem považuje důležitost našeho pochopení odlišných kultur za zásadní a tak z pozice zvoleného politika v Praze navrhuje změnu školství ve prospěch multikulturalismu. Sama se k tomu hrdě hlásí v rozhovoru pro Parlamentnílisty.cz kde říká, že: Dnes jsem připomínkovala za školskou komisi hnutí ANO „Dlouhodobý vzdělávaci plán magistrátu“ a navrhovala jsem, že je třeba zavést na školách multikulturní výchovu jako samostatný předmět. Pochopit cizí náboženství, psychologicko-sociologické pochody i kulturu se musíme naučit i my. Romové žijí v Čechách tisíc let a my je pořád chceme integrovat. To ale nefunguje, je třeba pochopit svého souseda a vyjít v integraci na půl cesty. Oni k nám a my k nim! … Je to podle mě silný pud přírody. I mnoho evropských žen časem svůj pud určitě bude dobrovolně směřovat k novým samcům, to opět bude hlas přírody. Celý rozhovor zde.


Já chápu, že pro mnohé české umělce je mezirasový sex vzrušující, a nejen pro ně hrdě ho propaguje i šéf Bloku proti islámu Martin Konvička (podrobnosti zde), ale podle mne by si žena měla svobodně partnera zvolit a obhajoba mužů páchajících znásilnění z úst Veroniky Žilkové mi přijde dosti nechutná.

Možná na Žilkovou platí komentář z Eurabia.cz: Paradoxně, proti islámské imigraci a jejím praktikám, jsou vehementněji muži, než ženy, přestože ženy a jejich svobody jsou konfrontovány mezi prvními, a jak je to v islámských zemích, netřeba popisovat. Dávají tím ženy snad zapravdu islamistům, že si svá práva, svobody a emancipaci – jako neadekvátní – nezaslouží? Cítí se ombudsmankou zaštítěny? Celý k přečtení zde. 


Zdroj.