Přivandrovalí si užívají evropské svobody naplno; Žádná pravidla neuznávají a aparát je v tom podporuje

Švédský soud zprostil obvinění bosenského přistěhovalce, který řídil auto bez řidičského průkazu. Ten prý řidičák ztratil a kvůli problémům není možné, aby mu v Bosně vystavili nový.

Eva Valerie Maxová

Eva Valerie Maxová

Multikulturní socialistické Švédsko, země, od které se můžeme učit. Dost možná, že něčemu ano, zcela jistě však ne liberálnímu postoji k žadatelům o azyl. Tenhle frajer z Bosny, který suše usedl za volant bez „papírů“, protože je přece v tolerantním Švédsku, a kdyby mu ta krasojízda nevyšla, tak to nějak ukecá, a v nejhorším to svede na bosenské válečné trauma, je toho dokladem.

Dobrá strategie, která bosńákovi vyšla, neboť vyšetřovatelé u soudu neprokázali dostatečně, že obviněný muž žádný řidičák nemá, proto může zpátky na silnici. Že by precedens? Pobných případů řeší podle představitelky úřadu H. Renbergové, z města Karlskrona v provincii Blekinge, státní zastupitelství kolem třiceti. Žadatelé o azyl bez řidičáku na švédských silnicích a nic se neděje? Žádné tresty, postihy, pochopení a tolerance, důvěra v jejich přirozený talent udržet se na silnici a bez nehody dojet do cíle? Co ale ostatní účastníci švédského silničního provozu, budou vyrozuměni o přistěhovaleckých pirátech silnic, nebo bude policie dál nečinně přihlížet multikulturní bezbřehé toleranci?

Je i tohle dalším dokladem dvojího metru, kdy jeden musí a druhý může? Jak by příběh o přistěhovaleckém chudákovi z Bosny, nejspíš muslimovi, pokračoval dál, kdyby např. na přechodu srazil malé dítě, blonďatou švédskou holčičku? Vzedmulo by se pak volání po právu a jeho vymáhání z úst švédských genderových matek?

Podle médií v těchto mrazivých dnech překračuje hranice Německa i méně než tisíc běženců denně, asi to s tou válkou a úprkem před ní nebude tak horké. Ani ta krátká přeplavba na gumovém člunu z Turecka za stávajících povětrnostních podmínek ipodové kluky tolik neláká, jak se zdá. A chtěj nechtěj tu cestu do Německa za ně zkrátka nikdo neodšlape, musí sami, ještě, že mají dobitý kredit, nejnovější aplikace a v cíli svou Mutti Merkel.

Ta se stará a myslí na své syrské azylanty kudy chodí, neboť nedávno v Turecku s jeho premiérem Ahmetem Davutogluem, dotyčná likvidátorka evropských hodnot uzavřela nepsanou dohodu, že vyjma částky 3 miliard euro od EU, souhlasí s tím, že Turecko požaduje odebrání části běženců z táborů a jejich přesun do zemí EU. Teprve pak Ankara uzavře hranici s Evropskou unií.

„Budeme se muset podílet na zátěži, kterou to přinese, a to finančními prostředky, ale také legálními kontingenty. Ty dají lidem šanci přijít do Evropy, aniž by ohrozili svůj život,“ uvedla doslova Merkelová.

Zajímalo by mě, jaký ďábelský plán spolu tyhle dvě země mají, už jen fakt, že o osudu celé Evropy rozhoduje nejvíce arogantní politička, je zarážející a pokud jde o zvážení reálných hrozících rizik, které s sebou stávající uprchlická vlna nese, je nepochopitelné, že se stále ještě nenašla protiváha, která by na invazivní smršť zareagovala a ostře se jí postavila do cesty.

I kdybychom chtěli pochopit masu „syrských“ uprchlíků a ztotožnili se se slovy pražského gymnazisty Matouše Neužila, který ve své písemné práci zhodnotil uprchlickou krizi a dospěl ke krásnému závěru:

„Osobně považuji za dobré uprchlíkům pomoct a poskytnout jim azyl a bezpečí. Dál bych se snažil vyřešit problém Islámského státu a tenhle stát zničit, aby se uprchlíci mohli vrátit do své domoviny. Chci jim ukázat lásku a Evropu takovou, jakou si ji na počátku své pouti představovali…“ (psáno na podzim 2015), nelze. Realita je totiž úplně někde jinde, milý Matouši!

Na závěru této kompozice vidíme, jak mohou přemýšlet někteří mladí studenti gymnázií, ovlivněni mainstreamovými médii, později i výukovými občankářskými programy o tom, jak strastiplná je pouť uprchlických dětí bez rodičů, dětí prchajících z válečných vřav, bojujících o holý život, vděčných za deku a chléb. Jistě, takové děti, i jejich rodiče, civilizovaná Evropa přijme, nabídne jim azyl, přístřeší, ukáže cestu, jak se po přechodnou dobu integrovat a žít zde do doby, než se podaří znovuobnovit svou původní zemi.

Se syrskými rodinami křesťanů, z jejichž očí vyzařuje vděčnost a váží si nabídnuté pomoci, v naší zemi nemá nikdo problém. Není uprchlík jako uprchlík. A v tom je podstata všeho. Skomírající hlasy našich sluníčkářů se ozývají stále míň a míň.

Takzvaní uprchlíci totiž dávají ve svých hostitelských zemích jasně najevo, co si o jejich obyvatelích myslí. Touha a ochota pracovat a přemýšlet o budoucnosti, proč?! Ve Švédsku se prohánějí bez řidičáku v autech, v Dánsku a Finsku se v kurzech sexuální výchovy dozvídají, že Evropanky nejsou herečky z pornofilmů, nebo prostitutky, v Německu si na Silvestra zkusili sáhnout a pokračovali později i v některých bazénech. Koneckonců je zima, tak proč se nezahřát, navíc pohled na Evropanku v plavkách potěší nejedno oko mladého muslima.

Podle posledních zpráv vedení německých historických lázní Johannisbad ve městě Zwickau, mají běženci přísný zákaz vstupu. Bezpečnostní kamery natočily skupinu muslimských běženců, jak masturbuje ve vířivce, přičemž jeden z mužů do vody i ejakuloval, jak později řekl zaměstnanec lázní Rainer Kallweit. Po vyhození z vířivky se prý za chvíli s ostatními vrátil a nafotil posměšné „selfie“. Vířivkové masturbaci prý předcházelo o den dřív obtěžování žen v saunách osmi cizinci. Policie prý pachatele zadržela, v současné době jsou znovu a bez postihu na svobodě.

Myslíte, že je možné všem těm mladým a zdravým ekonomickým uprchlíkům věřit, že vážně strádají a touží se v Evropě integrovat? Že potřebují a stojí o náš soucit, lásku a více pochopení a tolerance?

Jednoznačně ne. Teorie a teze o tom, co by pomohlo zmírnit napětí, nic objevného nepřinášejí a v zásadě jsou již vyčerpány. Těmhle frajerům tady a teď pomůže jen jasné stanovení mantinelů a hranic, které budou bez výhrad dodržovat, s jasným stanovením sankcí, které následují. Imigrant neimigrant, muslim nemuslim! Zákony platí a musí platit pro všechny stejně! Bílý Evropan nebude a nemůže ustupovat nevítanému nepřizpůsobivému hostu!


A závěr?

V případě odmítavých postojů, protestů, projevů agrese a nenávisti, nasadit účinné tresty. V případě podobných vířivkových masturbací a jiných forem sexuálního vybití vůči okolí a ženám, nejdříve účinně nasadit pár pořádných facek, pak přísný trest.

A pokud by ani tohle nepomohlo a nebylo dotyčnými správně pochopeno, co je to žít v kulturní civilizované společnosti, ne ve středověku, tak jedno, jestli s doklady nebo bez, bezodkladně všechny ty nechápající a nepřizpůsobivé „chudáky“ naložit a deportovat zpátky do zemí původu!


Zdroj.