V rámci šíření americké propagandy, budou tajné služby Spojených států šmírovat české občany

Dozvěděl jsem se hrozný věci. Tak třeba že USA, které investují miliony dolarů do propagandy u nás budou v ČR vyšetřovat, jestli ji neovládá jiná cizí mocnost, Rusko, které má podle 168 hodin příliš mnoho zaměstnanců na velvyslanectví.

Andrew Schapiro vyjebanec SS v Praze

Andrew Schapiro vyjebanec SS v Praze
Cílem šetření je zejména kontakt politických uskupení v ČR především se zástupci z Ruské federace. Otázka zní, kdo je pozval a kdo rozhodl, že naše zpravodajské služby takovou práci nezvládají?

Nikdo z vrcholových politiku se zatím neozval a neprotestoval, že práci tuzemské zpravodajské služby převezme zahraniční agentura. Jistě od amerického občana Dientsbiera nebo od poslanců TOP 09 by to nikdo nečekal. Je však podivem, že toto vměšování nevadí například Hnutí ANO.

Dokonce nějaká soukromá škola se slovem ruská v názvu byla zrušena ministerstvem školství. Navíc, důvod, který ministerstvo uvedlo, byl redakcí manipulativně sestříhán.

Napsal k tomu jeden z mých followers: Musím opět učinit závěr, že nebezpečnost pravdoláskařů pro českou nezávislou státnost je extrémní. Jestli jsou takto schopni omlouvat vměšování cizí mocnosti do vnitřních záležitostí, je jasné, že jsou připraveni kolaborovat jakýmkoliv způsobem.


Zdroj: Blog autora | Titulek: Redakce | Kráceno