Humanitární bombardování je demokratické, slova o kalašnikovu jsou zločinem

ČT a někteří naši politikové se mohou pominout hysterií, kterou rozpoutali proti prezidentu Zemanovi s jeho výrokem o kalašnikovu. Zato skutečné „humanitární bombardování“ obhajují.

Zmrd Havel

Zmrd Havel

Nabízí se zajímavé porovnání: Když země NATO vojensky napadly Srbsko, které žádnou zemi NATO neohrožovalo, zabíjely civilisty, ničily mosty, elektrárny, dopravní infrastrukturu, průmyslové podniky, automobilku, tak tehdejší náš prezident Václav Havel přišel s výrazem „humanitární bombardování“. Naše občany tento výrok pobouřil, ovšem média v čele s ČT se Václava Havla zastávala jak mohla.

Tisíce Srbů byly vojsky NATO zabity, zraněny a Srbsko humanitárním bombardováním těžce poškozeno.

Ale naše média tvrdila jako jeden muž – toto je v pořádku, Srbové sami mohou za to, že byli vojensky napadeni a „humanitárně bombardováni“. Média se de facto plně postavila za zabíjení občanů cizí země.

Když ovšem náš prezident Zeman pouze konstatuje, že existují dva způsoby jak se zbavit politiků, prezidenta nevyjímaje – tedy demokratickými volbami, nebo kalašnikovem (což i hloupý musí uznat, že v tomto kontextu jde o nadsázku), tak se naše ČT a několik politiků mohou pominout, že prezident Zeman vyzývá k vraždě předsedy vlády Bohuslava Sobotky.

A Sobotka, místo, aby to vzal s humorem a nadhledem, tak se k této hysterii přidá též: „Jsme s vysokou pravděpodobností jediná země v civilizovaném světě, kde prezident veřejně vyzývá k zabití předsedy vlády. Já se s tím vyrovnám, ale vadí mi, že tím Zeman děsí moje děti, celou rodinu a přátele…”

A korunu tomu nasadil předseda Senátu Milan Štěch, který v roli poslušného žáčka přitakával televiznímu moderátorovi ČT, jak se Zeman strašně provinil a vyzývá k zabití Bohuslava Sobotky kalašnikovem.


Že je naše ČT zdrojem lží, protiruské demagogie a pokleslé protizemanovské hysterie je většině našich občanů známo. Ale, že se jako pucflek tohoto pokleslého a lživého média chová i předseda Senátu Milan Štěch, mne jak se lidově říká „dostalo“.

Divím se, že nikomu z našich politiků nedošlo, že bombardování a zločiny páchané zeměmi NATO redaktorům ČT nevadí, ale z pouhého konstatování, že politikové mohou být odstraněni demokratickou cestou, tj. demokratickými volbami, nebo nedemokratickou cestou, tj. kalašnikovem, se mohou pominout.

Jako, kdyby ČT a naši politikové zapomněli na „humanitární bombardování“ Srbska a použití kalašnikovů na Ukrajině, kde podpořili pučisty, kteří potom poslali ukrajinské vojáky s kalašnikovy, aby stříleli svoje spoluobčany, kteří odmítli vládu kyjevských pučistů uznat…


Zdroj.