S modrou fanglí do brusele

Podle přikázání pomni abys den sváteční světil, jsem přes velikonoční svátky vynechal sledování hlodů, protože na zkažení nálady stačilo počasí. Takže dneska toho možná nebude tolik. ODS pokračuje v obnově pověsti rušením vlastních buněk, pitomci co si myslí že umí řídit se vršili kastli na kastli, a na FB všichni komentovali vánoční počasí. Takže nic moc. A dneska budeme mít hlavní zprávu, že prezident popelníček vyvěsí na Hradě, symbolu české státnosti jakousi modrou fangli. Proč, to mi uniká.

Vlajka EU je cizí symbol. Navíc neschválená Evropská ústava která obsahovala článek o zavedení symbolů evropské unie, tedy státní vlajky, hymny, hesla a evropského dnu nebyla schválena a byla přejmenována na Lisabonskou smlouvu a tento článek z ní byl odstraněn. 16 států se s tím nechtělo spokojit a tak byl přidán článek 52, který zavádí tyto symboly. Česká republika mezi ty co je přijali nepatří, a nezůstávají tak pro ni tyto symboly symbolem Evropské unie. To jen tak na okraj.

Dalším argumentem je, že Ústava České republiky, která přímo vyjmenovává a zobrazuje symboly ČR, žádnou Evropskou vlajku neobsahuje. Jedinou výjímkou kdy nad Hradem vlálo něco jiného než česká vlajka byl hákový kříž. Mimochodem, nad sídlem prezidentů a králů Francie, Německa, Velké Británie ani Švédska vlajka Evropské unie dodnes nevisí. Vyvěšení vlajky nad Hradem je symbolika, za kterou se skrývá naše další souhlasné ovčí zabečení na eurosocialismus, dotace, kvóty, genderovou vyváženost, multikulturalismus, ekologismus a všechny ty lži a nesmysly vycházející z úst maoisty Barrosa a celé té povedené a nikým nevolené partičky.

Proč, ptám se, když nad sídlem prezidentů a králů Francie, Německa, Velké Británie ani Švédska vlajka Evropské unie nevisí? Proč se proboha naráz cpeme tam, kam lidičky na obrázku?

Zdroj: paulczynski.cz; Titulek redakčně upraven; Redakčně kráceno