Mu-Slimáci prohlásili, že zabrali Anglii. To je naše země, vzkázali

Muslimové zabírají Británii! Zatím pouze verbálně, ovšem s notnou arogancí. Přesto mnohá místa ve Velké Británii už vypadají jako Blízký východ přenesený do Evropy se všemi zvyklostmi, náboženstvím, neúctou k ženám a nenávistí ke křesťanům.

Verbež Mu-Slimácká

Verbež Mu-Slimácká

Ve Velké Británii zkusila skupina křesťanů projít městem Luton, které je dnes z velké části obsazeno islámským osazenstvem. Mladí křesťané nejenže byli verbálně a fyzicky napadáni, ale také jim bylo řečeno, že Británie není jejich země, ale země muslimů a muslimové tuto zem přebírají. Dozvěděli se, že muslimové nenávidí Brity a křesťany. Křesťanka, která nesla křesťanský kříž, byla nazvána jmény, z nich nejslušnější bylo „děvka“. Zároveň se ukázalo, jak se tam žije původnímu obyvatelstvu, tedy Britům, kteří tam ještě zůstali žít. Ukázalo se, že byli vděčni za tento pochod a morální podporu.

Jenže se ukázalo ještě něco mnohem hrozivějšího. Ukázalo se, co čeká Evropany za pár desetiletí, pokud se nezačne řešit budoucnost a soužití s islámem. Dnes už těžko skupiny jako HateFree budou popírat no-go zony, zvláště, když i korektní Švédové přiznávají, že v jejich zemi jsou desítky takových míst, kde již nežijí Švédové, protože se kvůli muslimům odstěhovali. Ukázalo se, že islám je větším problémem než jsou politici ochotni připustit. A možná ani nepřipustí, protože ti muslimové jsou zároveň jejich voliči, kteří v zemích jako je Francie, Británie, Belgie, ale i Německo jsou nejen pověstným jazýčkem na vahách, ale jejich hlas už dnes může mít rozhodující roli.


Vzhledem k tomu co se dostává na povrch v souvislosti s muslimy, byť mnozí na to upozorňovali již dávno, je otázkou, kdo je dnes vlastně extrémista. Že politická korektnost, je maskou pro lež je známé. Že multikulturalismus je de facto nacismus a rasismus naruby se ukazuje již delší dobu, stejně jako to, že pod pokličkou politické korektnosti, multikulturalismu se skrývá hrůznější ideologie, než byl nacismus s komunismem. Jenže zatímco komunismus a nacismus byly jak úder kladivem, tak multikulturalismus se prosazuje pomalu. Jako když ohříváte vodu, kde je žába. Ta se jednou uvaří, aniž by si někdy uvědomila nebezpečí. Je vidět, že se levice po neúspěchu nacismu a komunismu poučila a pod závojem liberální demokracie pomalu, ale jistě nastoluje totalitu. Totalitu, z níž nebude úniku.

Heslo německé Pegidy „Evropo probuď se“ je mi čím dál tím více sympatické. Nejen proto, že je aktuální a přesně vyjadřuje stav, v kterém se nacházíme, ale také proto, že možná má Evropa a Evropané poslední šanci se probudit. Pokud ne, tak se jednou probudí za halekání muezzina. A tato představa je opravdu děsivá.


Zdroj.