Tak už nám hrozí i ředitel ČT

Tak teď jsem tedy opravdu dostal morální facku. Ředitel ČT pan Dvořák prohlásil, že možná omezí výrobu … Už nám opravdu vyhrožuje kde, kdo. Důvodem je komunistický návrh na rozšíření okruhu lidí osvobozených od poplatků.

Petr Dvořák (komunista v čele ČT) | foto: Česká televize

Petr Dvořák (komunista v čele ČT) | foto: Česká televize
Pochopitelně tento krok dopadne hlavně na výrobu zpravodajských, publicistických a dokumentárních pořadů. A tak jsem se nad tím zamyslel.ČT prakticky nesleduji, snad jen některé zpravodajské pořady a to zřejmě jen z důvodu masochismu a abych zjistil v čem se nám zase bude oficiálně lhát a koho se budou snažit zesměšnit.

JÓ, kdyby ČT omezila třeba ty tendenční pořady, kde nám nenápadně ohlupují děti, tak to bych určitě přežil. Kdyby omezili staré pořady omýlané tisíckrát za rok dokola, to bych taky přežil. Zprávy o tom, že jedna paní povídala a prý se někde stalo, tak i ty bych oželel.

Když tak nad tím přemýšlím, tak se bez ČT obejdu vlastně docela dobře.Co ji takhle zrušit celou? Snad jen pořady s panem Kohoutem a jeho slavným výrokem o bělouškovi by mi chyběly. Ono humoru není nikdy dost ….


Zdroj.