Věrohodné svědectví z uprchlického tábora jen dokresluje skutečnou realitu

Bývalý člen výboru Rady vlády ČR pro lidská práva Martin Herzán dnes pro deník Právo popsal své zkušenosti z uprchlického tábora Dobova na slovinsko-chorvatských hranicích.

Eva Valerie Maxová

Eva Valerie Maxová

Po včerejším příspěvku, zveřejněném na idnes.cz ke studii českého think-tanku Evropské hodnoty, kde se čtenáři mohli na základě provedených výzkumů dočíst, že migrace není organizovaná, nýbrž volná a dynamická, je osobní zkušenost Martina Herzána velmi zajímavá.

Think-tank ve své studii, kterou nemá smysl číst, vychází z výzkumů UHNCR, Eurostatu, Frontexu a podobných proimigračních organizací, zmiňuje počty, národnosti migrantů, jdoucích tzv. „řeckou“ a „italskou“ trasou, zabíhat do čísel by byla ztráta času. Zajímavé je podle mě, že UHNCR zpovídalo od dubna do května pouze kolem tisícovky běženců a Centrum sociálních věd v Berlíně pak jen 899 údajných Syřanů. Ti prý chtějí v Německu pracovat (57%), brát podporu (53%), být s rodinou (34%) a vzdělávat se (32%).

Think-tank by se za finance, které ho udržují při životě, samou pílí roztrhl a tak zpracovává výzkumy „dynamické“ uprchlické vlny, protože, jak říká: „Nedostatek dat o migrantech na evropském území vede k tomu, že nejsme schopni pochopit motivaci migrantů a tedy nedokážeme migrační toky dostat pod kontrolu a efektivně řídit.“

Osobně zastávám názor, že zdravě realistického, naštvaného, myslícího Evropana motivace běženců prakticky nezajímá, a to ani těch, kteří jsou opravdu ze Sýrie. A ohánět se nějakou kontrolou, která vůbec nefunguje, a k níž nikdy nebyla a není ze strany EU vůle, tak to už je naprosto zcestná argumentace této další zbytečné neziskovky.

Pokud nejsme slepí a hluší, musíme se nahlas a upřímně zasmát informaci, že 43% přicházejících „Syřanů“ je středoškoláků a 43% vysokoškoláků, Afghánci a Afričani na tom jsou prý výrazně hůře. „Syřani“ jsou z 85% sunnitší muslimové, přičemž podle výzkumu je pravých Syřanů z celkového počtu běženců pouhých 21%. Konečně zajímavé číslo!

Taky je dobré vědět, jak konstatují Evropské hodnoty, že uprchlíci vnímají bezzubost Evropy jako časově omezenou příležitost, vědí, že dublinské dohody nefungují, ceny převaděčů šly dolů a Německo se Švédskem přijímají každého. Informovaní jsou ti kluci ze „Sýrie“. Zkrátka a dobře letos je pořád šance do Evropy vniknout, bez dokladů, hrát si na pitomce, jehož hlava byla do stavu amnézie uvedena např. střelbou během války na Blízkém východě, a suverénně se vysmívat a lhát policejním orgánům a následně pak i sluníčkářům a multukulturalistům, úřadujícím v azylových centrech.

Podobné cíleně zmanipulované výzkumy organizacemi, které Evropu s radostí zamořují nevítanými běženci a ještě si dovolí tvrdit, že migrace není organizovaná, mohou opíjet mentálně jednodušší jedince, kteří nepochopili a ani nikdy nepochopí, že tohle není hra na pomoc válečným uprchlíkům, ale že jde o hru řízenou a pro Evropu velmi nebezpečnou.

Odpoledne mě pobavila zdejší blogerka Petra Kišová, která se dnes opřela do výpovědi právě shora uvedeného dobrovolníka Herzána a označila ho za konspiračního teoretika, přičemž se nijak víc nezabývala jeho výpovědí, o níž si já a spousta podobně smýšlejících lidí kolem mě myslí, že už bylo načase, aby novinky.cz něco podobného vydaly.

Kišová se obula především do Herzánova životopisu a jeho údajném členství v KSČM, v zásadě asi i proto, aby výpověď, popisující naprosto reálně stav v uprchlickém zařízení, nějakým způsobem shodila. To se jí ve finále nepovedlo, dotyčná shodila a ztrapnila především sama sebe. Za koho tato blogerka kope? Ví, jaká je uprchlická mapa?

Herzánova výpověď mně osobně skvěle zapadá jako střípek do mozaiky dalších výpovědí přímých účastníků, které jsem už dříve četla. Dobrovolník Herzán v podstatě čtenářům sdělil následující:

Šest týdnů v táboře Dobova znamenalo příchod 3 000 běženců, většinou mladých mužů. Praví Syřani byli v menšině, většina běženců byla bez dokladů a policii mohli následně nalhat cokoli, jméno, datum narození i národnost. Údaje se pouze zapsaly, neověřovaly. Řekové bezejmenným nalezencům automaticky vystavili doklad s datem narození 1. ledna.

Co bylo důležité, byly osobní prohlídky uprchlíků i zavazadel, zabaveno bylo několik kilogramů zbraní, převážně bodných a sečných, v mobilech desítek zde odhalených radikálních islámských bojovníků byly odhaleny fotky a videa brutálního mučení jejich obětí, dětská pronografie a mučení nahých žen. Slovinská kriminální policie tyto islamisty vyslechla a pustila je dál do Evropy. Schengen i tímto padl podle svědka, zhroutil se a ztratil svou funkci.

Herzán jako dlouholetý ochránce práv zde hovoří o chodící časované bombě, umírněných muslimů a lidí zasažených válkou je minimum. Pod zástěrkou falešné humanity hodlají neziskové organizace žít a parazitovat na uprchlické krizi, která je ve skutečnosti řízenou uprchlickou invazí. Mají lidi, živení neziskovými organizacemi, vůbec mozek, pud sebezáchovy a nějakou hrdost? Jak se mohli propůjčit dobrovolně a s úsměvem likvidaci evropských hodnot a nechat islamisty, džihádisty, ekonomické vyžírky a podobné zvěrstvo se středověkým myšlením vstoupit a dál vstupovat do Evropy?!

Podle Europolu (9/2015) se na transportu běženců do Evropy podílí oficiálně 30 tisíc pašeráků. Fungují na sociálních sítích, vystupují jako cestovky, nebo personální agentury, stačí zaplatit a všechno se rozběhne správnou stezkou. Německá kontrarozvědka informuje o tom, že 70 -80% migrantů je ve věku 16 – 35 let, část z nich má bojovou zkušenost, někteří válčili i za IS a mají příkaz k boji. Podle šéfa německé kontrarozvědky Hanse Georga Massena je v Německu kolem 8 000 islamistických radikálů, teroristické útoky ve jménu džihádu v Německu a Evropě nelze podceňovat.

Příliv utečenců, kteří se mohou vydávat za kohokoli, neustává. Existují falešné syrské pasy a imigrační krize, související s válkou v Sýrii, je ve skutečnosti obrovskou hrozbou ve jménu vyčkávajícího džihádu, svaté války ve jménu Alláha. Mladí zdraví, dobře oblečení válečníci, vybaveni špičkovými mapami s trasami a návody, jak se chovat, co říkat a odmítat, znají své cílové země, kde hodlají ekonomicky parazitovat, mimo plnění zadaného úkolu. Kde vzali tisíce dolarů na vstup na evropský břeh?

Prezident Zeman vnímá přijímání běženců jako vtahování trojského koně za hradby města. Kůň je vtažen, plný drzých potkanů, čekajících na svou příležitost. Ekonomicky se tu chytit, rozpínat se a zavádět v západoevropských zemích svůj vlastní řád. Podle německých naivů prý budou ekonomičtí imigranti vráceni do zemí původu. Ha ha ha…

Které to vlastně jsou a jak německá úřednice za přepážkou, nebo znejistělý policista přesvědčí mladého muslima, aby se vrátil tam, odkud přišel? Nulový ekonomický přínos, kriminalita, násilí na ženách, vzestup agresivního islámu a horentní částky vydávané na tzv. integraci příchozích uprchlíků.

Očekávané náklady na imigraci v Německu přesahují jeden bilion českých korun, pro srovnání státní rozpočet České republiky pro rok 2016 je 1,25 bilionu korun! Přičemž dobrovolně sebevraždu páchající Německo spílá ostatním státům, které se odmítají svých sebevražd zúčastnit, že jsou špatné! Tolik drzosti a arogance ze strany „merkelovců“, navíc po událostech a faktech, která každý den v souvislosti s muslimskými běženci vyplouvají na povrch!


Osobní zkušenost českého dobrovolníka Herzána s běženci na slovinsko-chorvatských hranicích je jednou z nich.

O to víc jsou zarážející slova českého premiéra Sobotky, který v Poslanecké sněmovně zdůraznil, že: „Uprchlíci nejsou organizovaná armáda,“ čímž dal jasně najevo občanům své země, že na takzvanou imigrační krizi a vtažení České republiky do možného přijímání běženců on ze své pozice jako čelní představitel země přistupuje. Nelze se pak divit, že se na veřejnosti oprávněně objevil dotaz, jakou možnost mají voliči, aby se zbavili premiéra, který nehájí jejich zájmy.

Ovšem. Prounijní loajalitu, úřednický přístup a široký úsměv českého premiéra prověří nejlépe parlamentní volby 2017. Silný a dost jasný prostředek zdravé svobodné demokracie!

Češi, Moravané a Slezané, žijící v područí komunistické zvůle dlouhých čtyřicet let, si své země váží, budou ji chránit, bojovat za ni a neodpustí nic žádnému českému politikovi, který nehájí zájmy své země, a s úsměvem plným zubů, se v budoucnu hodlá zpronevěřit vlastnímu národu jen proto, aby se zalíbil direktivní a sebestředné Evropské unii.

Jde jen o to, aby už v roce 2017 nebylo pro Evropu a naši zemi příliš pozdě.


Zdroj.