Slova vs uřezaná hlava: Co je horší? Konvičkova slova anebo islámský teror?

Určitá část obyvatel našeho státu jásá nad obviněním Martina Konvičky z podněcování nenávisti. Asi není náhodou, že jsou to zrovna lidé, kteří se nám snaží vnutit, že islám je náboženství míru a kazí to jen extrémisté.

Vděk islamistických prasat

Vděk islamistických prasat

Martin Konvička toho řekl na adresu muslimů a nejen muslimů, ale také křesťanů více než dost. Něco řekl v nadsázce, něco ke konkrétní situaci v islámském světě a problémům s muslimy v západní Evropě. Že se někomu nemusí líbit co říká je nasnadě. Křesťanů se jeho slova dotkly, ale reagovali naprosto adekvátně. Prostě začali Konvičku ignorovat, odešli ze skupiny IvČRN a dali ruce pryč od jeho aktivit. Tím to pro ně skončilo. A také proč se dál v tom patlat, že?

Nicméně jsme se dočkali toho, že na Martina Konvičku bylo podáno trestní oznámení pro podněcování nenávisti vůči muslimům. Opravdu nevím co je na jeho slovech tak nebezpečného. Slova o namletí muslimů do masokostní moučky jsou možná nekorektní, ale ve svém důsledku jsou stejná, jako když prohlásil, že nacpe křesťany do vagonů směřujících do dnes již „slavných“ Konvičkových koncentráků. Ovšem křesťané z toho trestního oznámení nějak vypadli. Ne, že bych toužil po tom, aby Martin Konvička byl obviněn za podněcování nenávisti proti křesťanům, ale vypovídá to o těch, kteří za trestním oznámením stojí. Vypovídá to o tom, že mnozí přijali za svou jednu ze zásad islámu, že muslimové jsou všem nadřazeni a islám a muslimové jsou nedotknutelní.

Vezmu-li deváté září 2001 jako den, kdy začal letopočet, tak jsme mohli být jen za tuto krátkou dobu svědky vražd nevinných Američanů a Evropanů ve jménu islámu. Vražd, ke kterým dává svolení nejen Korán, ale také Sunna, tedy výroky proroka Mohameda. A jak vypadá islám v praxi, ví každý křesťan žijící v islámských zemích a to včetně opěvovaného „sekulárního“ Turecka, které se postupně mění v nový chalífát pod vedením sultána Erdogana, kde křesťané jsou omezování ve svých náboženských právech. Nesmí stavět kostely bez povolení islámských autorit a postupně dochází k jejich diskriminaci ve společenském životě. Nedejbože, aby člověk v islámské zemi byl ateista. Podle islámu snad nejhorší stvoření na světě.

Je zajímavé, že v brněnské, ale i pražské mešitě jsou kázání, kde je přímo šířená nenávist k naší kultuře, k sekularismu, demokracii a nikdo s tím nic nedělá. Naopak, Lukáš Lhoťan, který jako bývalý muslim, podává informace o dění v českých mešitách, je napadán jako zaujatý, protože bývalý muslim. Je to vlastně stará obehraná písnička. Každý exmuslim, který podá informace o světě uvnitř islámu, je napadán, protože podle apologetů islámu musí být nutně zaujatý a snaží se poškodit islám. Nikdo si neuvědomuje, že tito lidé odešli od islámu právě pro praxi a nauce islámu, protože svoje myšlení osvobodili od islámské nauky a podívali se na islám pohledem svobodného člověka a ne jako otroci Alláhovi.


Nepřipadá Vám to jako dvojí metr? Islámská nenávist ke svobodě a demokracii, ke křesťanům a ateistům je omlouvána, že jde jen o náboženství, případně frustrací muslimů z evropské kolonizace islámských zemí, které ovšem nebyly islámské, dokud je muslimové nenapadli a téměř nevyvraždili původní obyvatelstvo. Záznamy pisatelů ze sedmého, osmého, devátého století z Palestiny, Sýrie, Egypta, dnešního Alžíru, Tunisu, Maroka, Španělska, Itálie apod. jen potvrzují slova Manuela II. „Ukažte mi, co Mohammed přinesl nového, a uvidíte, že jsou to samé špatné, nelidské věci, jako příkaz šířit jeho víru mečem“.

Po pravdě, celé to stíhání Martina Konvičky mi připadá jak odvádění od skutečného problému a tím problémem je islám. Náboženství, které je nejen vírou v boha, ale také politický konstrukt, kde každý kdo není muslim má méně práv než otroci v devatenáctém století na plantážích v USA. Od islámu proti kterému se bránily celé generace Evropanů, proti islámu, který dodnes diskriminuje každého, kdo není muslim a to ve všech zemích, které nazýváme islámské a bohužel dnes i v zemích, které byly pýchou křesťanského světa, jako Anglie či Francie a to zásluhou multikulturních nadšenců.

Ne, Konvička není problém, problém je islám a jak řekl irácký kněz páter Dougles Probuďte se! Ta rakovina je za vašimi dveřmi. Přijdou vás zničit. My, křesťané Blízkého východu jsme jedinou skupinou, která viděla tvář zla. To zlo má jediné jméno: Islám!


Zdroj.