Podpálil doupě pražských smažek také muž v hnědé bundě?

Dnes si povíme o chlapíkovi v hnědé bundě a podpáleným doupěti smažek. Jistě jste zaznamenali veselou scénku v rámci pražských merend, kde demonstroval kdekdo proti kdečemu.

Je to Jaroslav L. z OO PČR pro Prahu 1?

Je to Jaroslav Lukavský z OO PČR pro Prahu 1?

A do toho nám někdo zatím neznámý sehrál veselou scénku s maskovanými prý extremisty, které dirigoval muž v hnědé bundě. Po rozruchu, který byl způsoben téměř online přenosem na sítích pražská policie důrazně odmítla spekulace, že muž na záběrech v hnědé bundě se šálou okolo krku řídil celou akci nebo jakkoliv napomáhal útoku. Ovšem jen do chvíle, než se už nedalo dál zatloukat.

Pak nastoupila veze 2. Jednalo se o kriminalistu, který byl velen na sobotní bezpečnostní opatření, a jeho úkolem bylo mimo jiné eliminovat možné střety názorově odlišných skupin. Na křižovatce ulic Thunovská a Zámecká v jednu chvíli hrozilo, že k takovému střetu dojde, proto kriminalista zkoordinoval policisty v uniformě, aby oddělili zátarasem obě skupiny, než na místo dorazí posily. Mezitím začal komunikovat s maskovanými muži a snažil se je přesvědčit, aby od útoku upustili, což se podařilo a vyjma několika předmětů, které prolétly vzduchem, ke střetu skupin nedošlo …Tak. A ted´ už chybí jen ta o Budulínkovi. Petr Hampl to glosoval takto: „Za starých časů se občas dělo, že se mezi demonstranty vmísil placený policejní provokatér, aby jim vnukl nějaký blbý nápad a tím ospravedlnil následné policejní násilí. Ministr Chovanec to ale dotáhl k dokonalosti. Sestavil demonstraci pouze z provokatérů, úplně bez normálních protestujících. Vznikl tak uzavřený kruh. Sami uděláme demonstraci, sami přejdeme k násilí, sami se rozeženeme, sami se zatkneme, sami sebe budeme vyslýchat…ministerstvo vnitra už nepotřebuje nikoho venku. Vystačí si samo. Jenže to udělali velmi špatně a je z toho ostuda. Chovancovi nehrozí demise jen díky podpoře České televize, která se rozhodla to nerozmáznout a divákům naopak předložila kašírované záběry.“

Identita muže v hnědé bundě odhalena? Je to opravdu on?

Takže momentální stav propagandy je: muž v hnědé bundě konečně identifikován, policie se k němu už hlásí, je jeden z nich, hrdinně konal a dostane medaili. Teorie antify převzata policií: útočili hooligans a to pod dohledem „krotící“ policie. A ačkoliv všechny ulice byly různě blokované a kontrolované, ausgerechnet vnitrácká budova sloužila jako průchoďák. To video antify, kde se účastník ultralevicového pochodu domáhá vysvětlení, proč policie nezakročila, to dostane také nějakou oficiální legendu?“ Neřekl bych to lépe. Jaká bude další verze příběhu?


Jo, a copak asi dělal komunista Doubrava v partě policejních bitkařů/provokatérů? Řídí opět komunisté naše bezpečnostní složky, tedy alespoň ty zásadní?
A publicista Štěpánek se ptá: Sobotkovsko-babišovská vláda se evidentně nechává inspirovat hitlerovskými zločinci, kteří si z propagandistických důvodů zapálili říšský sněm. Napřed na Malé Straně zinscenovaná provokace policistů převlečených za nácky, pak na Žižkově podpálení centra sluníčkových smažek. Bude zajímavé si počkat, kdo bude obsazen do rolí Marinuse van der Lubbeho, Ernsta Torglera, Georgije Dimitrova, Blagoje Popova či Vasila Taneva. Zoufalá režimní goebelsovská propaganda už se rozjela.


Popsaná taškařice měla však ještě večerní dohru, kdy někdo napadl tzv. Autonomní centrum Klinika (squatt). Napřed vyběhlo, že tam někdo hodil zápalnou láhev, později se ukázalo, že šlo o světlici. No, házet oheň někam kde jsou lidi i když to není žádná mírumilovná skupina je svinstvo. Ovšem propaganda co se rozjela je svinstvo nemenší. Jako třeba předvedl Martin Fendrych. Tomu se mimořádně zadařilo. Fendrych píše: „Lidé z autonomního centra ovšem tvrdí, že na dům zaútočila ta samá skupina, která ten den napadla dlažebními kostkami a tyčemi demonstraci Solidarita bez hranic na Malé Straně a později lidi na Hlavním nádraží; což byly další násilné incidenty.“ Takže si to shrňme: Každý, kdo má v hlavě mozek, už ví, že malostranský střet s muslofilními levičáky pro televizní kamery sehráli policisté převlečení za nácky. Ergo: Jejich ochotnická brigáda měla ještě žižkovské pyrotechnické pokračování. (Zdroj: exnáměstek Fendrych) Zbývá jediná otázka. Kdo byl koordinátorem? Že by Zifčák? S takovou elitní policejní jednotkou se jeden hned cítí daleko bezpečněji. Akce, při níž na sebe pořvávaly dvě grupy demonstrantů, z nichž jedna se nechala koordinovat „pánem v hnědé bundě“, má dva jasné výsledky:

1. Byl prozrazen dům Ministerstva vnitra
2. Byl prozrazen pracovník kriminálky

Předpokládám, že to bylo účelem celé akce, protože jinak by příslušní příslušníci nebyli explicitně v tiskovém prohlášení pochváleni.


Zdroj: Blog autora | Kráceno