Zeman zalezlý v Barrosově eurořiti

Zeman na výsluní pozornosti všech. Splnil sliby a vklouzl do eurořiti. Klausův nekompromisní postoj je zapomenut. Příznivci eurohujerství co štěkali na Klause jak hejno ratlíků na salašnického psa, vrtí ocasem a otírají se Barossovi o nohy. Už jen čekám na nedělní vrnění nejchytřejšího Moravce. Konečně zmizel ten, co měl odlišné názory. Nikoho nezajímá, že se dostávají ke slovu mocenské zájmy a končí veškerá legrace.

Klausův postřeh, že deficit svobody a demokracie razantně narůstá, zarůstá mechem. Pomiňme motivaci Václava Klause, který nechtěl věšet modrý hadr(protože oficielní ta tzv.vlajka u nás není) ani podepsat euroval. Hlavně naslouchejme, co se ozývá z evropského mraveniště poté, co do něho VK načůral a Miloš to teď „napravil“. Tady se ukazuje pravá a nefalšovaná tvář oné oslavované EU. Ohyb banánu, přímost okurky, kšeft se žárovkami či ochrana ptactva jsou zástupné problémy. Hrubý nátlak velkého na malého. Podívejme se na Kypr.

Jestli něco chceme, jestli se chceme mít stejně dobře jako ti bohatší, jestli si přejeme aby se s námi jednalo jako „rovný s rovným“, nesmíme jen poslouchat, co nám kdo bude nařizovat. Definovat správný ohyb banánu či rovnost a průměr okurek jsou jenom takové srandičky. SKutečné nebezpečí dneska tkví někde jinde. V poručnictví a reglementaci malých velkými. Ještě víc mne však děsí domácí quslingové ať už se jmenuji jakkoliv. Metody, po kterých tito malí čeští přizdisráči sahají s podporou mediální fronty jsou světem pokrytectví, lži a přetvářky, protože podporují Svaz evropských socialistických republik, který vnucuje svoji byrokratickou vůli svým členským státům.

Škodí České republice Klaus anebo škodí České republice klaka domácích přikyvovačů zástupcům států které jen jaksi náhodou kdysi podepisovaly Mnichovskou dohodu? Odpovězte si sami. Doufejme, že Hradčana nám bombardovat nebudou. Ostatně, jak napsala kamarádka, lézt v dubnu letošního roku stávající EU zemanovsky do zadku připadá mi stejně prozíravé, jako vstupovat v dubnu roku 1945 do NSDAP či v říjnu roku 1989 do KSČ.

Redakčně kráceno; Titulek redakčně upaven; Zdroj: paulczynski.cz