„Fašista“ Miloš Zeman versus vlastizrádce Slávek Sobotka

Premiér Bohuslav Sobotka útočí na Zemana, neboť si myslí, že je jím ohrožen. Nikoli, Sobotku ohrožuje jen on sám svojí neschopností a servilností k Bruselu. Sobotku by jistě rádi zlikvidovali Babiš, Chovanec a Zeman, ale počkají si, až se zlikviduje sám.

Další chovanec z ČSSD

Další chovanec z ČSSD

Prezident Zeman před časem pronesl, že neústavní formou, jak se zbavit politika, je kalašnikov a media to hned překroutila. Premiér Sobotka to okamžitě vzal na sebe a srovnal prezidenta s fašistou. Premiér má zřejmě neschopnou PR, která je možná financovaná z vládních či stranických peněz ČSSD, které jí lijí daňoví poplatníci. Po hospůdkách, kde se zatím ještě může kouřit a svobodně povídat se hovoří o firmách, které má údajně Sobotka v daňových rájích, o jeho údajných podílech v PR agenturách, které za krvavé peníze dělají PR pro ČEZ a firmy, které pak „náhodou“ dostávají státní zakázky bez výběrového řízení a PAK ČSSD od těch samých PR agentur dostává služby za hubičku. Stejně tak prý funguje veškerá reklama, bilbordy u dálnic, neoficielně placené články v mediích či průzkumy popularity. Nevím co je na tom pravdy, ale asi něco ano, pokud to nepřímo BIS popsala ve svých každoročních veřejných zprávách. Konstatovala, že mafie prorostla a ovládá politiku, státní zastupitelství, justici a policii. Světe div se, premiéra, který tyto svodky dostává ze zákona na stůl to zanechává chladným.

Tedy se ptám, jak je to ve skutečnosti? Kdo rozhodl o tom, že se stal Sobotka premiérem? Kellner, Bakala? Nebo kdo jiný? Kdo ovlivnil „lidovou“ volbu prezidenta a narval a financoval tam další kandidáty, kteří na poslední chvíli vyslovili podporu? Kdo ovládá media? Kdo nechal zastřelit Františka Mrázka a proč? Jak to, že se točí a prochází TV seriály, ve kterých se ukazuje, že vraždu nařídil premiér za ČSSD? Každoročně se v této zemi podle organizací, zabývajících se touto problematikou rozkrade 100 miliard – tedy deficit státního rozpočtu. Z něj údajně tečou černé peníze do financování politických stran (viz vystoupení Ratha pod eskortou ve sněmovně) a tak díky těmto penězům si Mafie financuje další korupci, tedy další zakázky bez výběrového řízení (viz veřejné zprávy BIS). Tedy, volby rozhoduje a naši zemi ovládá Mafie?


Veřejnoprávní Česká televize, hrazená ze státního rozpočtu a koncesionářských poplatků, tedy z našich daní, je očividně tendenční a tedy zřejmě někým řízena a ovládána. Tato televize, stejně jako ostatní media ovládá naše názory, jakkoli se tomu bráníme.  Prostě, stokrát opakovaná lež se stane po čase pravdou. Nastoupila zde naprosto nekompromisní cenzura. Pravda je zamlčována, nepohodlné názory jsou kriminalizovány, mazány, autoři blokováni a rušeni. Vše v rámci zákona, který všem unikl a v tichosti prošel. Media, v čele s veřejnoprávní TV dělají z prezidenta Zemana alkoholika, rasistu, xenofoba a hulváta. V hospůdkách se říká, že Sobotka jede v korupci nejen  s Bakalou a Zeman je nemajetný. Ale propaganda vtlouká lidem do hlavy opak. Naštěstí marně.

Bohuslav Sobotka navíc nepochopil, že jeho sebedestrukci dokončí  Milan Chovanecspolu s Michalem Haškem, což radikálně posílí ČSSD stran veřejného mínění. Chovanec se pak stane předsedou ČSSD, Babiš premiérem a Zeman znovu prezidentem.  No a dnes, když vlezete do české hospůdky, dozvíte se, že Babiš zradil své heslo a národ, protože ANO, je líp jen Babišovi, dozvíte se, že Sobotka je korupčník nejen díky OKD a bytům , ale že je to hlavně lhář a zrádce národa díky jeho postoji k migraci do Evropy a pak se dozvíte, že je sice Miloš Zeman občas virotik a občas hulvát, ale hlavně, že je to fajn chlap, který nekrade a hájí tuto zemi a její lid. Tak, co je těm grázlů, to PR platné?

Jsem rád, že je Miloš Zeman jaký je. Je totiž naše jediná naděje.

Ale nedělejte si iluze. Ať zvítězí kdokoli, bude krást víc, než ti před ním. A nám bude hůř. A navíc, bude válka. Brzy.


Zdroj.