Svoboda je ohrožena. Bojujte za svobodu

Ano, chtějí vzít svobodu! Svobodu slova, svobodu myšlení. Chystá se tvrdá cenzura internetu a sociálních sítí! Zakladatel Facebooku, Mark Zuckerberg jednal s Merkelovou a přislíbil, že bude cenzurovat jakékoliv „nenávistné projevy“ proti imigrantům. Fajn, tohle jsme chtěli?

Ilustrační snímek

Ilustrační snímek

Kvůli tomu vznikl Facebook? Jako sociální síť pro všechny, ale vlastně ne pro všechny? Ještě více a tvrději se vyjádřil německý ministr spravedlnosti (to slovo SPRAVEDLNOST zde ztrácí ten smysl!): Je mimo jakoukoli pochybnost, že svoboda projevu je vysokou hodnotou. Internet ale není prostorem bez právní regulace, v němž by mohlo být možné volně šířit rasistické štvaní anebo výroky, které jsou trestně postižitelné,“ vyzýval k omezení nenávistných komentářů už na podzim německý ministr spravedlnosti Heiko Maas.

Takže logicky: Kdokoliv nesouhlasí s islámem a imigrací (zejména ekonomickou!), tak bude cenzurován, respektive posléze zablokován a jeho projevy „nenávisti“ budou předány orgánům činným v trestním řízení. Následně si takový člověk buď půjde sednout do chládku, nebo ho totálně zničí dehonestace u rodiny a v práci díky skvělé práci justičně-policejní mafie, která ráda poslechne rozkazy vládnoucích (j)elit… Vítejte v Orwellově 1984!!!

Není čas na VZPOURU!!! A na bojkot? A vlastně na boj?

Stejně je zajímavé, proč „zatím“ jen v Německu? Ať cenzura vládne celým světem! To jako v SS (Spojené státy) si budou psát cokoliv a v Evropě ne? Zuckerbergu, zaveď tvrdou cenzuru všude! Miliardy přitekly kvůli svobodě na FB a teď rychle odtečou. Je čas na založení svobodné sociální sítě, kde bude dán prostor VŠEM názorům, ne jen těm, které se líbí vládám!

Nevzdávejte se. Bojujte

Tak co ještě zbývá k naprosté povolnosti ovčanů? Omezit zbraně – na tom se pilně pracuje! Omezit znalosti sebeobrany a přežití – na tom se taky pracuje! Omezit internet, jeho svobodu – taktéž v plánu vlád EU, Facebook už slíbil cenzuru. Omezit pohyb občanů – chystá se institut rozšíření přímé pobytové adresy. Omezit platby – chystá se zákaz hotovosti, povinný účet, vše pod kontrolou! Omezit celkově svobodu – více kamer, SW rozpoznávání obličejů a emocí (nálad), více zákonů, které deklasují Ústavu… Tohle jsme si vybrali? Tohle chceme?

Jistě je tu dost lidí, kteří řeknou: „Ano, to chci!“

Ano, takové lidi znám… Říkají mi: zvykej si, to je normální, ber to, že to je běžné… Ne, nechci si zvykat, není to normální a už vůbec to není běžné! Nejhorší na tom je, že to jsou mnohdy velice blízcí lidé – kteří už rezignovali a jdou se Systémem, jen aby „přežili“. Neuvědomují si, že se Systémem se z nich stanu poslušné ovce a že přežití bude vždy záležet na Systému a ne na nich! Diví se mi, že proti Systému bojuji a nechci se stát součástí stáda!

Tohle prostě není svoboda, kterou jsme si přáli a vybojovali. Chvilku byla, ale politici (= zločinci a mafiáni) si uvědomili, že jim můžou nastat horké chvilky a lidu se jejich způsoby vládnutí líbit nebude. Takže zavedeme restrikce a policejně-justiční mafie pojede na plné obrátky. Sešrotovat myšlení lidí, sešrotovat svobodu na minimum, ale přitom se ohánět hesly, že je to pro bezpečí a pro dobro lidí. Ano, spousta lidí jim naletí, ti, kteří už jsou sešrotovaní, kteří jdou s proudem, s mainstreamem… Jakmile se začne omezovat svoboda, je to prostě nástup totality. Už sice ne socialistické nebo nacistické, ale jde o spojení obou směrů a myšlenek (socialismu a nacismu) do jednoho proudu, do Orwellovské totality. To je nástup Nové světové vlády!!!

Kdo může a komu zůstal selský rozum, braňte se! Bojujte proti odejmutí svobod, nejděte s Proudem, s mainstreamem, uvědomte si svoji lidskost a svoji svobodu! Jděte proti proudu! Bojujte!


Zdroj: marps.cz