A co když je učitelka Štěpánová opravdu kráva a navíc porušuje zákon?

Tak předně. Policie i armáda je apolitická. Stejně tak „kantoři“. Tedy, učitelé by měli dětem, žákům sdělit objektivní informace a ponechat jim volbu názoru. Místo toho ale dětem vymývají mozky.

Petra Štěpánová - Zrůdná učitelka šířící lži a nenávist

Petra Štěpánová – Zrůdná učitelka šířící lži a nenávist

Ze státního rozpočtu, jímž je ČT dotována, se točí za naše peníze šílené pohádky pro děti, jak pomáhat mimozemšťanům prchajícím ze své planety před válkou, či o tom, jak se princezna od černocha neumaže. Přitom se stupidně zakazují slova jako cikán, černoch, … cikánskou pečínku již dnes nemáte šanci koupit. Ze zákona se ve zprávách nesmí psát o vyznání, rase, národnosti, barvy pleti pachatele trestné činnosti. Ale platí to jen jednostranně. Když Rom fyzicky napadne vozíčkáře a okrade jej, media napíší, že se činu dopustil „mladík“.

Když se ochranka diskotéky, baru, herny brání organizovanému útoku skupiny Romů, media Vám sdělí, že ochranka brutálně napadla Romy a policie věc řeší jako rasistický útok. Když Rom někoho napadne nebo krade, media nesmí psát, že jde o Roma. Píší, že se činu dopustil „mladík“. Když některý Rom vystuduje, je odměněn za poctivou práci, media nepíší, že byl odměněn mladík, ale Rom. Není to trochu na palici? Ale abych se vrátil k tématu věci. Zase tu máme mediální kampaň, bránící učitelku, jež se stala obětí „kampaně a výhrůžek“. A všichni jsou „zdrceni a podepisují petice“.

Inu, co se stalo. Jak dnes uvedl idnes.cz: „V pořadu Máte slovo, který vysílá Česká televize, se vyjádřila proti komunismu a vládě ruského prezidenta Vladimira Putina. Od té doby chodí brněnské učitelce Petře Štěpánové vulgární mobilní zprávy a maily, ve kterých jí hrozí dokonce násilím.“ A všichni jsou zděšeni, protestují a sepisují petice. Nikoho nezajímá, že kantor musí být apolitický a nesmí vtloukat našim dětem své názory.

Když jsem zjistil, co dceři mé přítelkyně na gymplu tlučou do hlavy, když jsem navíc zjistil, nakolik ovlivnili její názor třeba na migranty, byl jsem doslova zděšen. Stát tu financuje prosluníčkářskou, promigrační, proislámskou a protiputinovskou a protizemanovskou propagandu a valí ji do škol. Odmítám jakékoli násilí a vyhrožování a odsuzuji i vyhrožování učitelce Štěpánové.


Nicméně, pokud neplní paní učitelka své apolitické poslání, dané zákonem, pokud vtlouká dětem do hlav že nás osvobodila za druhé světové války jen Amerika a ne tehdejší Sovětský svaz, pokud tady hlásá, že se její žáci ve čtvrté třídě bojí více komunismu než islámu, pak tu hlásá bludy a lže a chová se s prominutím jako politicky propagandistická kráva. Pak se ale nemůže divit, že na ní lidé reagují, jak reagují.

Nezlobte se na mne, ale kráva není vulgární slovo. Ale pokud se někdo jako kráva chová a navíc, což je úděsné, pokud paní učitelka Petra Štěpánová vymývá našim dětem politicky mozky, pak by si zasloužila nejen horší oslovení, ale okamžitou výpověď.

Je Vám jedno, co tato učitelka (a další kantoři) tendenčně tlučou do hlav Vašim dětem?


Zdroj.