Rasistické kampaně proti bílým vedou lidé s nízkým svědomí, neúspěšní a zamindrákovaní

Dnes mě docela vyděsila masivní kampaň na netu o tom, jak jsou bílí muži špatní, bílé děti taky a jak se máme křížit černí s bílými. Když pominu, že je to jasný rasismus (zkuste si představit, kdyby tohle někdo napsal o černých, co by se pak dělo), nešlo mi do hlavy, kdo se k něčemu takovému mohl propůjčit. A proč?

Lea Vojteková

Lea Vojteková
Tak jsem nad tím přemýšlela a došlo mi, že je za tím nízké sebevědomí a ego. Ve své úvaze vynechávám důvody jako prospěch, moc, dotace (tam je to jasné). Jenže co vede tzv. „užitečné idioty“, aby tohle podporovali?

Představte si někoho, kdo je zamindrákovaný a trpí nízkým sebevědomím. Chce být strašně moc nějak úspěšný, něčeho dosáhnout. Jenže neví jak. A pak se objeví ideologie multikulturalismu spojená s tím, jak je bílá rasa špatná. ,,No paráda!“, řekne si náš užitečný idiot. Konečně můžu „něco“ dokázat.

To „něco“ bude vytvoření nové rasy. Užitečný idiot: „Změním řád světa, vymýtím tu hnusnou bílou rasu, která nedovedla ocenit, jak jsem geniální. Budu už navždy spjat s historií. Změním chod světa, konečně něco dokáži.“
Našeho užitečného idiota již samozřejmě nezajímá dopad jeho činů. Tak dalece on nevidí. Nepřemýšlí, jestli svým chováním náhodou neotvírá dveře mnohem většímu zlu. Ne. On prostě ukojil své ego a „něco“ dokázal…


Zdroj.

loading...

Čtěte dále:

loading...