Popelka, Pitomio a další lůzoidi

Původně jsem dnes nechtěl psát nic, protože až na neuvěřitelnou taškařici a šaškárnu pořádanou panem Popelkou na Václavským Václaváku se nedělo celkem taky nic. Ale nakouknutí na zprávy ukazující pár stovek hlupáků, kteří se nechají zblbnout jinými hlupáky mne nakonec přece jen ke klávesnici posadilo. Přitom jsem se během dne dozvěděl, že podle odhadu šéfa Asociace samostatných odborů Bohumíra Dufka jsou na náměstí asi tři až čtyři tisíce lidí. Podle reportérky ParlamentníchListů.cz je na Václavském náměstí opravdu několik tisíc lidí. Zkuste si podle obrázku sami odhadnout kvalitu některých zpravodajů.

Popelka. Kdo je to ten Popelka, co pořádá takové obskurní akce? Je to blábolil, který láká lidi k protestům do ulic a který chce svrhnout vládu, prezidenta a vytvořit „demokracii“ bez politických stran. Určitě je možno nalézt na současném politickém milieu spoustu diskutabilních průšvihů. Aby však na náměstí zval lidi amatér, který myslí že svržením vlády vyřeší problémy současného světa se jen tak nevidí. To, že mu u toho asistuje senátor překřtěný Pitomio však už je zarážející.

Opravdu si pan Popelka a ostatní moulové z vedení oné výzvy či Národní rady nebo jak si říkají myslí, že pár stovek lůzoidních jedinců svým pokřikem v ulicích může dosáhnout změnu režimu? A i kdyby to tak bylo, co bude následovat? Opravdu si někdo je schopen myslet, že svržením vlády a vládou bez politických stran nastane stav, že každý dostane hodinky s vodotryskem a pečení holubi budou každému bez práce lítat rovnou do huby?

Perličkou pak budiž, že vypravený vlakový speciál byl naložen plnými 16 cestujícími. A tak jsem zvědav, jak se bude po tomto mimořádném úspěchu Popelky co se změnila na Hloupého Honzu vyvíjet další snaha aktivovat lůzu ke svržení stávajíciho systému. Protože jediné co vidím po svržení demokracie je buď ochlokracie (lůzovláda) nebo příchod diktátora. Doufejme, že to nebude některý z těch Hloupých Honzů které jsme shlédli.

Titulek redakčně upraven; Redakčně kráceno; Zdroj: paulczynski.cz