Volná cestado Evropy už jen pro teroristy

Byl by to dobrý vtip, kdyby ovšem nešlo o hořkou tragédii. Těžko lze rozhodnutí Makedonské vlády o povolení nelegální migrace jen z bojujících syrských měst hodnotit jinak, než jako šílenství. A nebo – je makedonský kabinet placen přímo Islámským státem. Jestliže se totiž islámští teroristé dříve museli „ředit“ ekonomickými nájezdníky, nadále to už nebude potřebí.

Ilustrační snímek

Ilustrační snímek

Je všeobecně známo že, znásilňovači žen a řezači hlav ze všech oblastí Blízkého východu, odkud byli vypráskáni Pešmergy nebo Syrskou armádou, před sebou ženou lidské štíty z žen a dětí, aby snáze unikli vojenské katastrofě a na cestě do evropských filiálek IS se jim lépe podařilo vniknout. Ačkoli se jim dosud cestovalo docela pohodlně a jejich sadistické a pedofilní choutky byly snadno ukájeny ve statisícových davech ekonomických nájezdníků, do budoucna bude jejich cesta do (už ne dlouho) spících buněk IS mnohem snažší.

Makedoncům snad musí být známo, že Osmané jsou administrativně schopni a ochotni vyrobit na počkání tolik zaručeně „pravých“ syrských uprchlíků, kolik jich ani fyzicky v Sýrii nikdy nežilo. Nebude tedy pro turecké vládní padělatele žádným problémem, jestliže se náhle objeví i nějaké ty tři miliony „aleppských uprchlíků“ z kdysi dvoumilionového (dnes sotva půlmilionového) Aleppa. Ale to vlastně nebude vůbec nutné, protože nějakých dvacet, třicet tisíc džihádistů i s „rodinami“ se snadno sveze v první vlně makedonské pozvánky. Zatímco v Sýrii nezbude kámen na kameni a útěk islamistů zatím kryje obětavě An Núsrá porušující permanentně dohodnuté příměří prostřednictvím svých frakcí „umírněných“, džihádisté IS už vyrazili směrem Skopje.


Evropu čekají „veselé“ časy. Osud civilního obyvatelstva Západu odvyklého bojům a uvyklého nadstandardnímu přepychu je v handlířských rukou vezíra Davutoglua a mutti Merkel. Ve hře už není nějakých tři miliardy euro, ale oficiálně rovnou dvojnásobek „dohodnutého“ výpalného, jenže ani to není konečná suma. Přes noc „postátněný“ a „jednotný“ turecký tisk už se nepokrytě raduje z příjmu asi dvaceti miliard, které Davutoglu lechtající Andělku Merkelovou pod krkem půlměsícovou šavlí nakonec z Bruselu přiveze. Ať už to bude jakákoli cena, rozhodně nám bude servírována po kapkách a třeba prostřednictvím myšlenkově roztěkaného ministra Zaorálka bude prezentována, jako vítězství „jednotné“ diplomacie a „pevných“ či „zásadních“ postojů a „evropských hodnot“.

Bude snad někdy bruselským kramářům jasné, že jediná cesta z osmaské oprátky při zachování elementární humanity spočívá z oddělení žen a dětí a vykopání nájezdníků mužského pohlaví zpět za moře? Možná bude, ale jen tehdy, když zjistí, že z vykradené eurokasy už jim ani na jejich přepychové platy nezbývá. Pozdě. Takže – rychle pryč ze spolku sebevrahů a postarejme se o svou zem. V rámci třeba V 4 nebo sami. Jediná poctivě podaná ruka je totiž vždy jen na konci naší paže. A budoucí pomoc Makedonii? Třeba nějaké ty „ostré“ a pár tisíc vz. 58. (Snad nám je komediant Stropnický prostřednictvím CIA ještě nestačil všechny „rozdistribuovat“ na pomoc Kurdům, kterou zatím nedostali…)