Komunista komunistovi psem

Prej tu vítáme komunistu, píší a říkají. No tak abyste věděli jak to s těma komunistama je. Tihle jsou k vítání povolení ba doporučení. Podotýkám, že nejsem žádný příznivec čínského režimu, ale to co se rozpoutalo není nic jiného než falešné pokrytectví. A to mi vadí.

Petr Paulczynski

Petr Paulczynski

Jak napsal kamarád: Tito lidé sedí v Evropské komisi, která nám přímo vládne a žádám, aby se jim antikomunističtí bojovníci věnovali se stejnou vervou jako čínskému prezidentovi:

 • Andrus Ansip – šéf organizační složky okresního výboru Komunistické strany SSSR
 • Frans Timmermans – socialistická Strana práce Holandska
 • Frederica Mogherini – Komunistická strana Itálie (mladé křídlo)
 • Kristalina Georgieva – Vyšší institut ekonomie Karla Marxe v Bulharsku
 • Maroš Ševčovič – KSČ, Moskevský institut mezinárodních vztahů pro prominentní komunisty a agenty
 • Cecilia Malmström – zelená feministka, zakazovačka zbraní
 • Neven Mimica – jugoslávská Komunistická strana, funkce v obchodu se SSSR
 • Karmenu Vella – maltský Mezinárodní svaz socialistické mládeže
 • Pierre Moscovici – francouzská Revoluční komunistická liga
 • Elzbieta Bienkowska – polská nositelka Norského řádu za zásluhy, za čerpání norských fondů
 • Věra Jourová – KSČ
 • Margrethe Vestagher – Radikální Levice, dánská zeleně socialistická strana

Tak asi tak. Media do nás celé velikonoční pondělí hustila, že v Číně je tvrdá komunistická diktatura a velká část společnosti touží po demokracii západního typu. V tom případě je ovšem divné, že z těch několika set tisíc čínských turistů, kteří k nám každoročně přijedou (zřejmě ti šťastní, kteří dostali výjezdní doložku a valutový příslib?), ještě nikdo nepožádal o azyl. Konstatuje Mirek Macek.A Petr Štěpánek, známý to „milovník“ našívaší zase konstatuje: A propagandisté z České televize jsou opět v akci, opět mají manévry. Přiletěl prezident „komunistické Číny“. Tohle sousloví nám valí do hlav celý den. O tom, že je to vlastně blbost, jsem tu už psal. O specificích čínského KAPITALISMU velmi zasvěceně před časem v Reflexu psal ekonom Karel Kříž. Teď mi ale jde o něco jiného. Zaznamenali jste někdy, že by redaktor České televize uváděl zahraniční návštěvu třeba slovy „prezident z KAPITALISTICKÉ Francie“ nebo „papež z KATOLICKÉHO Vatikánu“ nebo „ministr z ISLÁMSKÉHO Íránu“? Já tedy ne. Proč tedy najednou „prezident z KOMUNISTICKÉ Číny“, nota bene, když i věcně je to blbost? Jedna z propagandistických metod se jmenuje NÁLEPKOVÁNÍ. Nepřímo vlastně nálepkují Zemana. Zeman se paktuje s komunisty. Jenže nálepkováním, tedy čistokrevnou propagandou, se veřejnoprávní Česká televize zcela zpronevěřuje svému poslání. A nejen to. Porušuje tím i zákon. A to vše za naše peníze. Jak dlouho si to ještě necháme líbit?

No a čím tento úvodník uzavřít? Ta partička zoufalých kavárenských havloidů dělá maximum pro to, aby na Havla a všechno, co tu po něm zbylo, byli nasraní i ti, kteří na to už dávno zapomněli. A práce se jim fakt daří. Takže gratuluji. Tímhle tempem brzy nastane chvíle, kdy někomu dojde trpělivost a pro změnu navrhne přejmenování letiště zpátky na starou, dobrou, klasickou Ruzyni. Jo a k tomu kritizovanému vítání čínského prezidenta malá ukázka ze světa:


Zdroj: Blog autora | Kráceno