Mravní obr řádí v ulicích: Do zbraně, lide český! Raději hlad a stát vyrabovaný s Bruselem, než blahobyt se Zemanem

Všichni do ulic! Lide, povstaň! Čína s námi chce obchodovat, přinést do naší země desítky či stovky miliard investic! Nebezpečí je kvůli tomu vlastizrádci na Hradě (který má momentálně nejvyšší podporu veřejnosti za celou dobu svého úřadování) naprosto aktuální!

Petr Hájek | foto: protiproud.cz

Petr Hájek | foto: protiproud.cz

Vždyť nejenže ta jeho „čínská mise“ může pomoci našemu hospodářství, vytvořit nová pracovní místa, ale staví to Českou republiku na roveň Německu, Francii, Británii a dalším zemím EU, které s královskými poctami vítaly čínského prezidenta, doufajíce v totéž. Na to přece v protektorátu nemáme nárok! Do ulic, pryč s tyranem!

Oni ani nejsou migranti!

A vůbec nejhorší je, že tihleti zlomyslní Číňané nejsou ani trochu zastoupeni v populární migrantské vlně! Tohle už je opravdu na pováženou. Znamená to, že je neschválila božská Angela. A jsou navíc pěkně rafinovaní. Z té jejich hrůzovládné komunistické totality, kterou nám tak pěkně předvádějí v nekonečných speciálech bdělí soudruzi z České televize, u nás nikdo kupodivu nežádá o politický azyl.

Pokud chtějí, normálně si vyřídí na českém zastupitelském úřadě papíry, přijedou s menším či větším kapitálem – a prostě tady podnikají. Nechtějí žádné dávky z našich daní – naopak tyto daně platí spolu s námi. Jejich děti tady chodí do škol a není třeba pro ně vymýšlet žádné „inkluzívní“ programy sponzorované Bruselem. A když přijede na návštěvu jejich prezident, jdou ho uvítat, protože jsou na něj (a na svoji vlast) hrdí. To už přestává všechno… Správně se jich jeden redaktor z Českého rozhlasu ptal, jestli musejí být v komunistické straně a dost se divil, když překvapeně nevěděli, na co se jich ptá. Prý nemusejí – no věřte jim, agentům Pekingu!


Jednu takovou rodinu mimochodem znám. Mají zelinářství za rohem, kam rád chodím, protože oproti supermarketům (už to je podezřelé) mají skutečné ovoce a zeleninu, nikoli jejich chřadnoucí karikaturu. Jak to ti komunističtí špióni dělají, že? Doufejme, že už to mají tajné služby pod kontrolou a brzy je odtud vyženou, nebo zavřou. Tady musíme mít prověřený německý potravinářský odpad!

Pravdu, lásku a prachy

Ještěže máme ty naše milé „aktivisty“ z nevládních organizací. Bude jim třeba navýšit rozpočet (z našich daní,  tedy i těch, co platí ti vykutálení čínští zelináři a restauratéři), protože měli teď nečekané výdaje. Aktuálně museli praštit s „rudými kartami“ a transparenty zvoucími a vítajícími naše nové muslimské spoluobčany a „zainvestovat“ tibetské vlajky (žádná láce) a vysoce výkonné projektory, jimiž promítali na Pražský hrad svou odvážnou mantru „Pravda a láska“.

Asi tím chtěli demonstrovat, že se jim obojího nedostává, takže by to mohli přiřadit Číňané do svých zdejších investic. Je to hodně odvážný nápad, protože by se tím dost promíchaly dolary z Washingtonu s těmi z Pekingu. Ale něčím tak podřadným, jako je účetnictví, se přece bojovníci za (jejich) nadlidská práva (proti našim občanským svobodám), nezabývají. Ještě tak, aby je třeba někdo z finančáku kontroloval, to by byl plný Václavák! Pochopitelně pod vedením ČT, která vlastní jednu z nejbohatších s neoficiálním titulem Pánek a Bursík ve věčné finanční tísni.

Internacionála má zvláštní práva

Už se to rozjíždí. Možná i několik hodin vysílali z Kavčích hor napínavý thriller o nepředstavitelné drzosti policie, která si dovolila bránit těm báječným Dienstbierovým aktivistům, aby potřísnili či přímo strhli ze stožárů vlajky čínské a nahradili je tibetskými. Že si tu vlajkoslávu někdo nechal vyrobit, pronajal si pro ni prostor – a kdosi mu teď jeho majetek ničí? No a co? Oni jsou revoluční „předvoj“, jich se zákony netýkají!

Jednomu jen vrtá hlavou, proč titíž „novináři“ před pár lety tak zpochybňovali právo jiného revolucionáře, který na billboardy politických stran dokresloval politikům „tykadla“? Tehdy to byl útok na soukromý majetek, teď ne? Ale „kdož by se vzpomínkou týral, odplaty náš přišel čas“, jak praví jeden revolucionářský evergreen, který se opět vrací. A kdože stojí v čele této nové revoluce, která nás má uchránit před čínskou invazí?


Zdroj: Protiproud.cz | Profil autora: Kdo je kdo