Idioti s hlubokou nechápavostí vítají a vítají

Co jsem našel jako vysvětlivku od strýčka Googla je asi nejkratší popis slova idiot. Samozřejmě dnes, v rámci politické korektnosti je to nadávka, urážka, což tak vždy nebývalo.

deviantní chovnaci pro idiocii Chovanec a plešatý Sobotka | foto: vlasteneckenoviny.cz

deviantní chovnaci pro idiocii Chovanec a plešatý Sobotka | foto: vlasteneckenoviny.cz

Neurologie vysvětluje že, ”Idiot je zastaralý název který se užíval pro jednotlivce narozenými s hlubokou mentální poruchou.” Vysvětlivka také poznamenává, že některý idiot ale má skrytý talent pro hudbu, dokonce matematiku. To bych rád viděl, ale věřím tomu. Proč bych vše ponižoval?

Proč o tom mluvím? Asi proto, že nemohu najít vhodnější výraz pro lidi, které jsem na příklad viděl na obrázku na FB, ta slavná fotka třech ztracených duší s vývěskem, “Podporujeme Bohuslava Sobotku”. Nechci být sprosťák, ale jen pohled do jejich tváří mi posunul na jazyk právě to slavné slovo idiot. A hloupé výrazy v jejich obličejích to slovo nevyvrátily. A jak se dívám na různá videa začínám chápat, že doba idiotů je teď v kurzu. Rozumný člověk prohrává. Podporovat Sobotku dnes je na hranici nesvéprávnosti a blázince.

Pravda se překvalifikovala na radikalizmus. Jinými slovy, řeknete pravdu, jste radikál. Ale pravda a láska přece byly slavná slova toho děvkaře, řetězového kuřáka a nepoučitelného alkoholika Havla. Ano, a navzdory jeho rozvráceného charakteru si však neustále a nezaslouženě dobývá místo na slunci a dokonce už i ve stínu, ve formě laviček. A tak se ptám s použitím Havlovy teorie, zvítězí ta pravda a láska? Dnešními slovy, zvítězí radikalizmus a rozum?

Ale zpět k idiotům. Je pozoruhodné sledovat idioty v Čechách a srovnávat je s idioty v USA. Podobnost je neskutečná, ne-li naprosto stejná. Tihle zastánci svobody slova (jen pro ty kteří s nimi souhlasí) za peníze z vyšších kruhů, ne tedy zadarmo, pořádají “nálety” na politická shromáždění Donalda Trumpa. Jen tak. Když se jich reportér zeptal proč nemají Trumpa rádi, koktali jako by jazyk pozbyli. Nikdo, podotýkám znovu, nikdo neřekl souvislou větu, Na co se zmohli bylo, že je rasista. Tak to je docela “dobrý” důvod ale ten nejhloupější. No jak říkám, idioti. Ale nechejme je protestovat a blokovat cesty v USA, v Čechám máme idiotů dost, aby se z toho dal udělat článek.

První příklad idiota — Kalousek. Sledovat ho jak se snaží dostat na hrad s jakousi vlaječkou přes policejní zátaras mě dodalo odvahu doufat, že přece jen nemusí být všechno ztraceno. Tohle když uvidí hodně lidí, Kalousek bude mít určitě po ftákách, nebo ne? Je vůbec možné, aby se jeden poslanec zastával Tibetu a nedokázal si předem ověřit co vlastně Tibet byl? Jak říkám, lidé s hlubokou mentální poruchou, v tomto případě ne právě vrozenou, ale získanou nadbytečným užíváním alkoholu bojují jako diví a neví ani proč. Jednoduše nemůže odpustit Zemanovi, že jeho guru strýček Kharl se nestal prezidentem a na víc má v žilách alkoholem prořídlou krev, která ho nutí dělat volovinu jednu za druhou.

Druhý Idiot – Diensbier. Co tento jedinec naplácal nedávno v televizi to snad nebude možné po dlouhá léta přetrumfnout. Takový kalibr se nenarodí každý den. Dnešní doba ale tyhle chodící mentály pozdvihuje a podporuje. Je to začátek konce Evropy? Z toho co pozoruji asi je. Kriminalita v západní Evropě roste každým dnem, policie mlčí, vlády předstírají že se jedná o výjimky, tedy mlčí též, na venek se tváří jako “já nic, já muzikant” a davy se valí do Evropy bez zastávky dál a dál. Erogan si mne ruce, Turci viditelně vítězí. Tak se to zjednodušeně popsat.


A já se ptám, jak je to možné, že všichni ti zvolení do úřadů moci se otočili proti svým voličům, vlastním národům? Co jim lidé Evropy udělali, nebo koho tihle slepí a hluší posluhovači zla poslouchají? Jak mohli takto, bez výstřelu předat Evropu do rukou té nejhorší hordě neandrtálců, do rukou těch, kteří ani neskrývají své úmysly. V Bruselu se stále hledají nějací zradikalizovaní pachatelé výbuchů a při tom je jasné i malému děcku, že pachatelé jsou všichni. A když pro nic jiného, tak jen proto, že ty vrahy skrývají, schvalují všechno co se děje a na víc snaží se ve své volné chvíli, mezi modlitbami dobývat už příbytky občanů, pod záminkou, že vše náleží Allahovi a proto vlastně jim. Kdybych tohle vyprávěl lidem, co nevědí o muslimech nic, vysmáli by se mi. Na čelo by se klepali.

necenzurujeme

Samozřejmě idiotů je v Čechách víc než dost, ale můj článek neslouží jako seznam lidí na odstřel, jen se zamýšlí nad situací a poukazuje na skutečnost nečinné Evropy, v podstatě EU.

A to vše během jednoho roku. Napřed plno řečí o Ukrajině, a pak tohle. A je to vážné, to každý ví že je. Ukrajinu už vzdali i ti nejhorlivější idioti typu Zlý-peszlý-nský. Jeho postavička ale neláme hlavu našemu národu. Pohrdají s ním, pokud přímo neplivou. Takže dávat mu prostor v mém článku považuji za blbost z mé strany. Čili dost o nýmandovi.

Naopak lidé pochopili kdo je na jejich straně, kdo je ochoten nasadit krk za svůj národ a kdo za něj bude bojovat navzdory všem kritikům. A dodám, že zvláštní případ Okamura, ač mnou kdysi kritizovaný, se mi stává velice sympatický. Možná jsem se původně mýlil. Ono se opravdu pozná kdo je tvým přítelem když přijde nouze. Dnes to vidíme, proto na nich nevzdávejme. Populismus nepopulismus, Okamura je stále stejný a Zeman rovněž tak. Jsou na straně národa. Pokud dáme šanci opět výškrabkům z dělohy, jako je Sobotka, nebo Chovanec, tak sbohem národe. Přijde nová doba temna. A může trvat déle než 300 let, protože vítači stále vítají.


Zdroj: necenzurujeme.cz