Kudy chodil, tudy krad‘. Sociální demokrat. Stará pravda potvrzena u Lidového domu hned dvakrát

Sekera 300 mega, kterou si vyrobili socani je obzvláště vypečená. Ti socani, kteří nás pořád školí a dokonce nám chtějí lézt do baráku aby se podívali čím topíme a jestli šetříme a možná i zkontrolují jestli máme řádně umytej hajzl, ti socani co nám chtějí zvyšovat finanční gramotnost a pak se ukáže že ani neovládají úrokový počet. Ani se nedivím, že občas někdo vzpomene na bolševika, protože ani ten neměl takový zhůvěřilý nápady.

Voliči socanů - socky

Voliči socanů – socky

Ještě k Altnerovi a Lidovému domu a souvislostem, které si málokdo uvědomuje. Žádná kontinuita mezi někdejším družstvem Cíl a dnešní ČSSD samozřejmě nikdy neexistovala a neexistuje. Kdyby tu opravdu fungovala spravedlnost, socani by nikdy nemohli Lidový dům získat.

Nemožné se ovšem – také díky Altnerovi – stalo skutkem. Právě tento fakt ovšem posunul ČSSD do úplně jiné kategorie, než ve které se nacházejí prakticky všechny ostatní politické strany v zemi. Zisky z pronájmu, případně prodeje finančně posunuly ČSSD na úplně jinou úroveň, než než ve které se pohybují ostatní. Tehdejší verdikt soudu tu nastavil zcela nerovné podmínky politické soutěže. Ale jak to tak vypadá, staré pořekadlo, že „kdo s čím zachází, s tím také schází“, stále platí.


Jak pravil glosátor Macek: Pacta sunt servanta, tedy smlouvy se dodržují, bylo a je oblíbeným heslem Miloše Zemana. Jenže to zřejmě platí jen někdy a pro někoho. Podepsal smlouvu (a z toho se nevykecá) a pak její splnění ani nehlídal, ani tvrdě nevyžadoval – hlídací psi pak jistě vyšťourají spoustu jeho bohorovných keců z té doby.

Ještě trocha srandy s tibetskejma vlajkama korunovaný zuřivým číňanobijcem Kalouskem, který si udělal PR. Pravičák a ultrapragmatik Kalousek vzývající tibetskou teokratickou diktaturu a marxistu dalajlámu, je snad úplně nejvíc největší absurdita polistopadový český politiky. Klobouk dolů!


Zdroj: Blog autora | Kráceno