Ta je tak hnusná a ošklivá, že snad ani nic jiného, než škodit lidem, neumí…

Chceme lidi vychovat, hájila náměstkyně ministra kontroly kotlů v domácnostech. Úředníci by měli mít nově pravomoc kontrolovat, čím lidé topí v kotlích. Pokud by někdo úředníka domů nepustil, hrozil by mu postih až 50 tisíc korun.

Berenika Peštová - Ta je tak obludná, že i po skočení do zdi by její obličej vypadal jako psí prdel

Berenika Peštová – Ta je tak obludná, že i po skočení do zdi by její obličej vypadal jako psí prdel | foto: ministerstvo buzerace (MŽP)

Náměstkyně ministra životního prostředí Berenika Peštová normu ve čtvrtek na sněmovním výboru pro veřejnou správu hájila s tím, že ministerstvo chce tímto krokem lidi vychovat. Že tím prolamuje princip nedotknutelnosti obydlí soudružce zjevně nevadí.

„Nechci bejt sprostej, to na půdu Poslanecké sněmovny nepatří. Ale vymýšlíme nadbytečné věci. Přinese to akorát tlak na ty, kteří se chovají slušně,“ kritizoval návrh místopředseda výboru Petr Bendl (ODS). Podle něj není možné chtít po poslanci, aby souhlasil s tím, že by došlo k porušování domovní svobody. A šance pro malého českého bonzáka. Stačí abyste neměl rád souseda.

Je tak hnusná, že by měla… A my doma jsme na ní připraveni. Obamo, trhej!“

Obama trénuje na úřednické parazity

Obama trénuje na úřednické parazity

Vox populi k tomu pravil. Té škaredé babě by měl někdo říci, že úředníci nemají nikoho vychovávat ani posuzovat, jestli je ten či onen slušný či neslušný, ale organizovaně chodit do kantýny žrát majonézový chlebíčky, aby jim ty jejich zadnice nakynuly ještě více.

Byl bych rád, kdyby mě už konečně přestal každý ňouma vychovávat. Ujišťuji „vychovatele“, že mně myslím dostatečně vychovali rodiče a co nedokázali oni, už v mých 70 letech asi nedokáže nikdo. Jo a kdyby mi náhodou nějakej smeták chtěl lézt do baráku, tak jsme na něj připravení.


Zdroj: Blog autora | Kráceno | Titulek: redakce