Menšiny vyhrávají a většina drží hubu a krok; Horší jako za komunistů

Pro mne se zdá vše ztraceno. Nevidím nic růžově, ba naopak už dnes černě. Můj zájem se zúčastňovat facebookového odporu a planého nadávání je ztrácení času a nervů. EU si jede podle svého scénáře, jak každý může vidět a když to srovnávám s minulostí, je to naprosto stejné jako to bylo od roku 1948, kdy komunisti přebrali vládu. A dnešní Česko, jako poslušný „pes důchodce“ jen plní rozkazy. Bezohledně, bez svědomí.

Slávek Sobotka v cele

Slávek Sobotka v cele

Menšina vyhrává nad většinou. V roce 1948 byli komunisté v podstatě menšina, ale přemohli většinu. Zázračně dokázali zbytek národa umlčet, zastrašit, potlačit a ovládnout. Dnes je to naprosto stejné. Nazvat tyhle demokratické idioty nebo proslulé sluníčkáře komunisty je nesprávné. Jsou horší než byli komunisté. Jen ze zoufalství jim nadáváme soudruzi. Jinak si asi neulevíme, ale jistota tu je jedna, oni vyhrávají a většina občanů prohrává.

Vítězství menšin se v minulosti i v současné době zdá evidentní. Vezměme si černochy v Americe. Je jich, nebo bylo, nějakých 12% z celé populace. Dnes snad o něco víc. Že byli diskriminováni je neoddiskutovatelné, ale k jejich vítězství nad většinou pomohly bílé živly, jinak si neškrtli. V tomto případě úplné vítězství znamenalo podřídit většinu přání menšiny. Od té doby, kdy si sice zaslouženě, ale na úkor bělošské většiny vydobyli tak zvanou svobodu následovalo to, že se svoboda rapidně přeháněla a z utlačovaného se stal utlačovatel. Dnes oni diktují, zbytek Američanů jen plní nařízení.  Současně přišla doba pozitivní diskriminace. Affirmative action se tomu říká. Přednost měli černoši ve všech složkách státních služeb i v soukromém sektoru a pak se dokonce říkalo docela otevřeně, že když nemáš tu správnou barvu kůže, práci nedostaneš. (Přesný opak písně: Práci nedostanu černou kůži mám…dnes“ Práci nedostanu bílou kůži mám…) Dodnes to tak ještě funguje a na víc, ta většina živí menšinu, ale Američané si na to zvykli. A je to tak všude. Neslýchané, ale je.

Na řadu přišli homosexuálové. Prý jsou také diskriminováni. Dost si jich prý nevážíme.No dobře, někde byli diskriminováni a ku podivu převážně v laskavé církvi, ale s jejich svobodou projevu přišly jejich obscézní scény při pochodech „Gay pride“, (dodnes nechápu na co jsou hrdí) kde si neodpustí svoje hnusné a nechutné poskakování, odporné oblečení a grimasy. Proč se musí takto chovat mi ještě nikdo nevysvětlil. Lidé i bez těchto komediantských pochodů chápali, že ne každý má rád vdolky, a ne každý má rád holky. Dnes jsou skupinou „vyvolených“ a my jsme zase ustoupili. Nic proti těmhle lidem, jen mi vadí jak se odporně nabízí každému. Neodhadnou kdo je muž a kdo je nahřátý pervert. Jinak řečeno, zkouší to na všechny, alespoň zde, kde žiji.

Nedá se přehlédnout cigánská menšina. I oni vyhráli. My se jen díváme jak se nám smějí do očí, pobírají nezasloužené dávky od státu a nic jim není svaté. IQ se rovná snad jednomístnému číslu, ale dávky si spočítat dovedou. Stát stojí na jejich straně jako „velký tatíček ochránce“ a stále se vymýšlí jak nám to přitvrdit, jak nás sešněrovat, ale jim ve všem vyhovět. Stát to dělá ne z lásky k cigánům, on stát moc dobře ví, že cigáni jsou banda příživníků, které bývalý režim nešetřil a za příživnictví je posílal do vězení, ale když se někdo bojí těch nových velikých šéfů v Bruselmoskvě, stane se jejich sluhou a lokajem se skloněnou hlavou.  A na „štěstí“ jsme si na to zvolili toho nejvěrnějšího lokaje všech dob, slavného Bohouška Sobotku.

Zním jako rasista? Je mi to jedno jak zním. Co povídám je všem známo a tak nemá cenu se obhajovat. Neboť menšina, a to jsou neziskovky a jejich posluhovači vás označí za rasistu kdykoliv a nic nenaděláte. Není před nimi ukrytí. Obhajovat se, že „ne, já rasista nejsem“ je směšné.  Opět i zde, menšina, ti „vyvolení“ mají pravdu a hlavně moc  a sílu vás zlikvidovat. Patříte k té většině. Pravda se nenosí, slovo pravda se zaměnila za slova radikální smýšlení a to není dnes dovoleno.


Noviny samozřejmě jdou na ruku té „oficiální pravdě“, takže cigány popisují takto: „chlapci se vloupali do skladu“, „mladíci se pobili“ „kluci sebrali poklopy od kanálů“ detaily žádné. Aby se prý nepovzbuzovala zlost a nenávist k menšinám. „Fuck, give me a break!“

necenzurujeme

A ta většina národa musí pracovat, neboť někdo tu chátru musí život. O to se stará poctivě stát, který který mimo dávek této „elitě“ rovněž utrácí, jako by zítra měl být konec světa. I oni jsou ta menšina, ovládají nás a my volové korunovaní jim vždy naletíme a dobrovolně je zvolíme. Nedali byste si facku, až by se vám hlava otočila třikrát dokola? Já teda jo. A novináři? Opět menšina. Není jich tak mnoho. Ale mají moc a tu nejlepší zbraň. Slovo. Slovo je skutečně nejmocnější. Jednou vás znemožní a je po vás. Lepší jak kulomet.

Takže pak si krapku nekupte, když si tohle všechno uvědomíte. Vím, neříkám nic nového, ale to je právě to, co mě nehorázně štve a cítím to sám, jak jsem tlačen do stavu mlčení. A články jako je tenhle si mohu dovolit napsat jen proto, že jej zveřejní zatím bezpečný server. Ovšem jak dlouho to bude, než stoupnou i na něj? Udavačctví je opět v kurzu, neboť to dává některým „moc“ a moc chutná stále stejně. Ti , kteří zpívají píseň „Pro imigrantská internacionála“ těm je dovoleno spílat zbytku národa beztrestně. Je to opět stejná doba. Ti co vládnou a jejich posluhovači, sluníčkáři nás opět utlačují, udávají, poškozují, a tetelí se ze svých úspěchů. V ruce obraz jejich vzorného Havla a v hubě slova o lásce k bližnímu. Je vidět, že jim ta láska k bližnímu jde, když vás dnes zavřou za projev nespokojenosti na pokojné demonstraci.

Proto máme odzpíváno, neboť nikdo se nevzdá svého blahobytu a nepůjde do ulic. To naše elity vědí a proto vykřikovat plamenná slova na fejsbuku je vše co děláme, jinak je všude klid. Třeba se to změní, ale to bude pozdě. Davy se hrnou a Brusel nám zašle dárečky, ať chceme nebo ne. Někdo se nakonec uchytí a zůstane, ne všichni budou vidět naše byty jako přemalovaný kravín a ti co zůstanou ti nás vymažou z mapy národů. Takže se opatrujte a nevěřte mi ani slovo, já jen kecám. Ovšem ulevilo se mi.


Zdroj: Necenzurujeme.cz