Stvůra Dusilová: A všechny stvůry spí a kde jsem já… A co na to Pepa Laufer s kpt. Minaříkem?

Paní Dusilová dozpívala o stvůrách na vyhlášení cen Andělů za rok 2015, ale měla na srdci ještě pár slov, která byla prý důležitá a poprosila, aby se lidé nebáli dát najevo svůj názor. Prezident se chová nedůstojně a podlézá…

Kdy se Dusilová svou tupostí udusí?

Kdy se Dusilová svou tupostí udusí?


Hůůůů..Paní Dusilová si připravila pestré vystoupení. Zpěvačka, které dle vlastních slov pomohl z tvrdých drog a alkoholu Daniel Landa si neodpustila zakomponovat do své písně na předávání hudebních cen politickou výzvu k lidu v sále i u obrazovek. Vypadala dramaticky. Pro pana Landu, který ji zachránil pro její kariéru a možná i pro život nazpívala dvě písně. Holku magora a Fet. Pan Landa teď pendluje mezi Čr a Afghanistánem, aby pomohl v uprchlické krizi, tak věřím, že je paní Dusilová v pořádku, ale snad ano. Snad je v pořádku i pan Landa na své nebezpečné misi.

Mám na srdci pár slov. Je to důležité. Nesouhlasíme s tím, že se prezident naší země ve svém úřadu chová nedůstojně a i naším jménem podlézá režimu popírajícímu svobodu a demokracii. Jestli se to nelíbí ani vám, prosím, nebojte se najevo dát svůj názor. Děkujeme.

Nepochopil jsem za koho paní zpěvačka Dusilová mluví, protože mluvila v množném čísle. Asi za svou kapelu, protože určitě to nebylo za všechny umělce a zpěváky o čemž se přesvědčuji každý den, když si otevřu internet. Zrovna včera projevilo několik set Čechů svůj názor, když stáli jako jeden muž na hraničních přechodech a nebo se sešli u úřadu vlády. Další stovky lidí se každý den vyjadřují a necítím z příspěvků, že by se báli, naštěstí. Naopak mi přijde, že jsou lidé více odvážnější a otevřenější při popisech svých pocitů i obav z migrační krize, například. Hlavně ta slova o srdci, to vždy hned zbystřím, a tato byla navíc důležitá, jak řekla důstojně zpěvačka Dusilová. Ty statisíce diváků vám nepochybně děkují za radu a nikdy nezapomeneme.

A měsíc je vlastně bílá lebka…hůůůů


Zpěvačkou roku se stala o pár okamžiků později paní Klára Vytisková ze skupiny Toxique. Poděkovala a projevila radost, s Lenkou souhlasí a těší se na drink. Cenu za album roku ( ČeskosLOVEnsko ) převzal pan David Koller, který to nečekal, ale jak řekl..“Nevynechám příležitost promluvit o politice“. Neodpustím si to. Neodpustil.

Já bych byl rád, kdyby se naše vláda o nás postarala a netahala nás na východ za těma lidma, který to evidentně dělají, je to pan Babiš nebo pan Klaus, nebo dokonce soudruh Zeman. Originálně pojmenované album ČeskosMILUJEnsko obsahuje písně jako je Psychopat ( Nenech se ukrást, svoboda je dar..Hitler, Stalin a Putin ), nebo skladbu Galerka ( Nic nehrozí nám soudruzi, ztracený seznamy, stádo jde za námi, pachatel neznámý…čest práci veksláci, stará galerka se neztrácí…na šavli se roztančil rusofil na hradě, ve sněmovně zas o hovně se sešli k poradě ).

Písně z oceněného alba asi pana Kollera opravňují k tomu, aby využil příležitosti řící svůj politický názor při předávání hudebních cen, ale proč taková slova? Soudruh Zeman?

Panu prezidentovi Miloši Zemanovi hrozilo již v roce 1963, že mu nebude umožněno dostudovat střední školu, kvůli referátu o knize Karla Čapka, Hovory s T.G.Masarykem, která byla komunisty zakázána ( to byly panu Kollerovi tři roky ). Doporučení na VŠ nedostal. Hospodářskou fakultu VŠE v Praze začal studovat dálkově až o dva roky později, když získal doporučení za svou práci v Tatře a dostudoval v roce 1969. Do KSČ vstoupil během pražského jara a v roce 1970 vystoupil pro svůj nesouhlas s okupací vojsky Varšavské smlouvy.

Od roku 1984 byl pan prezident Miloš Zeman sledován Stb. Ve stejném roce začal pracovat na své analýze budoucnosti, která vyšla v srpnu 1989. Článek se jmenoval Prognostika a přestavba, kde na základě vědeckých poznatků kritizoval komunistický režim! Byl propuštěn z Agrodatu. Dne 25.11.1989 tleskalo projevu pana Zemana na Letné asi 200.000 lidí, a to i za jeho pevné postoje a odvahu.

Pan Ladislav Jakl jednou vzpomínal na své zážitky na studentských kolejích v osmdesátých letech a uvedl, že pan Koller byl tím, kdo mu ukradl šípkové víno. Možná zde pramení ta nenávist k panu Václavu Klausovi, ale to jen tak fantazíruji. Nechápu. Dnes může za vše Putin, a to je téměř zábavné, kdyby to nebylo tak hloupé, vidět to tak jednodušše a zmanipulovaně.

Pan Koller se vyjadřoval i proti podzimnímu koncertu Alexandrovců a stoka 168 hodin mu dala ochotně prostor ve své agitaci na Čt. Včera to ai Čt nečekala. To je jasné. Pan Koller jmenoval dva ze tří prezidentů Čr. Vynechal ( ikonického ) pana prezidenta Václava Havla, který nás na východ netáhl. To byla doba pravdy, lásky a hluboké humanity. Doba pana prezidenta s otevřeným srdcem na západ, ať to stojí, co to stojí. Dnes mají na Slovensku také prezidenta s velkým srdcem pro uprchlíky, ale malým pochopením pro Slováky, kteří ve volbách projevili jiný názor, nežli jeho americký. Ti jsou fašisté a rasisté.

Tak ať vám ten slavnostní drink chutná paní zpěvačky.


Zdroj:Blog autora


Podobnost čistě náhodná?

Kdo jí to na ten papírek napsal? To je tak neschopná, že si neumí zapamatovat větu? Kdo jí za to zaplatil?

Kdo platil Pepu StB Laufera to již víme. Je to stejná pakáž?