Pořiďme si všichni bouchačky! Fasádu právního státu ČSSD zbořila a založila divoký východ, kde slovo soudu je jen prd

Mnoho slov už bylo napsáno k ignoranci práva ze strany vládnoucí ČSSD. Přesto je patrně všichni komentující mínili tak trochu v nadsázce.

usměvavý a slintající...  Prostě pako

usměvavý a slintající… Prostě pako

Silácké postoje  Sobotkovy party o tom, že se prosouzené sta miliony platit nebudou, brala veřejnost (i ta odborná) spíše jako  zastrašovací manévry vůči jednomu z vykladačů, JUDr. Altnerovi. Ale – přece si už vzali i úvěr..! Včera však předseda oranžových soudruhů prostřednictvím PARTIE TV Prima vzkázal panu Altnerovi i občanům podstatné sdělení. Zákon jsme my a my platit nebudeme. Co to pro nás vlastně znamená?

My Vám nic nedáme

Pro doktora Altnera vývoj značí, že prostě nic nedostane. O tom, že by snad něco pořídila v jeho prospěch zahájená soudní exekuce lze dosti spekulovat. Za prvé se sobotkovci rozhodli, že marginální kůstku z úvěru pohodí právě jakýmsi exekutorům, co již pasou po výpalném od dosud vítězícího právníka, za druhé je přece jasné, že nějakými soudními výroky si Lidový dům do budoucna nehodlá lámat hlavu.

Také veškeré výkonné kompetence soudů, policie nebo právě exekucí si pro sebe Oranžoví definitivně uzurpují. To oni rozhodnou, která strana do budoucna bude komusi cosi platit a bude-li platit vůbec. Banky by měly také zpozornět. Poněvadž není sice jasno, pod jakou záminkou si ČSSD „vypůjčila“ více než 300 milionový úvěr, ale částka byla v médiích natolik propírána, že nemohlo být pochyb o tom, že půjčovatel byl ošálen deklarovaným úmyslem platit dluhy. Nevím, nevím, zda by vládnoucí loupežníci cokoli od bank vydyndali, kdyby pan Sobotka dopředu hlásal to, co veřejně hlásá nyní.

Majdan, náš vzor

Oranžová barva, jak se zdá, také není u ČSSD v oblibě jen tak náhodou. Vždyť právě nacionalističtí pučisté na Ukrajině ji mají jako svou „rodnou“ barvičku z dob Modré a Oranžové „revoluce“ v dnešní oligarcho-fašistické zemi. V zemi, kde vládnou majdanisté v čele s tzv. prezidentem, kde vládní klika vyvražďuje své občany na základě národnostního cítění, či pouze jinakosti názoru. To je ta vysoká politická škola českých zaorálků všech stupňů.

Veřejnosti pak naši bruselosovětové vzkazují jednoznačně toto. Držte huby nebo něco uvidíte! A co jako uvidíme? Přece totální cenzuru už tak zglajchšaltovaného mainstreamu, cenzuru internetu a cenzuru veřejně či jen po sousedsku vyslovovaných názorů. V tomto směru se už tvrdě angažuje promuslimský ministr spravedlnosti se svým zákonem o nedotknutelnosti novodobých kast.


Vzhledem ke geografické poloze našeho ukrajinského vzoru se pak nabízí otázka: Tak co, kdopak že nás dnes „táhne na východ“? A jedna z negativních odpovědí pak vyplývá též jednoznačně. Prezident Zeman to jistě není.

Cesta ven je s cepem v ruce

Také další politický vývoj v naší zemi nevypadá k radosti schapirovských rozsévačů chaosu vůbec vesele. Jakési volby dle volebního zákona? Jakési volební výsledky, které by snad navzdory předvolebním slibům a rozdávání nikoli ze svého snad „nedopadly? Pche..! A co se jako děje…? Zákon jsme My, máme přece v zásobě pražský majdan a za virtuální hranicí dostatek kovbojských „husarů“. Stačí se genosse Schapirovi zmínit a „náš způsob života“ (tzn. podvod na podvod..) přijedou ochránit „spojenci“. A bude se bořit a zabíjet a čistit středoevropský prostor pro „investice“ a osmanské nájezdníky…!

Co tedy vlastně zbývá tátům, manželům a synům, kteří přece jen chtějí chránit své rodiny? Co zbývá matkám, dcerám a manželkám, co hodlají vychovávat děti, žít v tradiční rodině a milovat? Varianty jsou dvě. Buďto sklonit hlavy, a nebo je zkrátka nesklonit…. Náš národ má totiž v historii i dnes všestranně ostouzenou minulost husitskou.