Islámská armáda, islámská policie, islámská zpravodajská služba

Na nedávném summitu Organizace islámské spolupráce vyzval turecký prezident Recep Erdogan k vytvoření společného orgánu pro boj s terorismem a k prošetření kořenů současné migrační krize.

Prašivý pes Erdogan se demaskoval

Prašivý pes Erdogan se demaskoval

Přitom Erdogan již před konferencí při své návštěvě v Saúdské Arábii deklaroval, že vytvoří společně s Saúdskou Arábií společnou armádu a na té konferenci řekl, aby ta armáda nebyla jen armádou Turecka a Saúdské Arábie, ale všech islámských zemí. Jen na venek, aby neiritoval občany Evropy a USA a dalších křesťanských kontinentů, kteří díky zrůdnostem ISIS jsou už senzibilnější vůči všemu, co se týká islámu, to odůvodňují tím, že islámskou armádu vytvářejí pro boj proti ISIS. A stáda „odborníků“, kteří jsou financována z našich daní v evropských institucích ale i amerických institucích, vědí, že to byla právě Saúdská Arábie a následně Turecko, kdo podporují tyto zločinecké organizace!

A ta stáda dobře placených „odborníků“ a „konzultantů“ EU vědí též, že v Saúdské Arábii vždy platilo právo šaría a nikdy „lidská práva“ – tak jak my vnímáme lidská práva, ta tam nikdy nebyla akceptována! Jen v loňském roce byli veřejně popraveni před kamerami Evropy a USA desítky lidí včetně šíitského umírněného duchovního a ženy podle práva šaría nemají ani právo řídit auto!

A všichni dobře vědí, že v Turecku dodnes dvacetimiliónový národ Kurdů nemá právo se vyučovat ve své mateřštině! Je všeobecně známé, že se Turecko nachází na 151 místě žebříčku sledujícím svobodu tisku ve cca 180 zemích! Stovky novinářů byli jen v posledních dvou letech na přání vládnoucí garnitury Erdogana vyhozeni z práce, uvězněni či vyhnáni do exilu a řada redakcí novin byla zavřena, knihy jednoho z nejpopulárnějších novinářů-spisovatelů jsou zakázané! Takže ta islámská armáda, policie či zpravodajské služby nebudou orientované na boj proti terorismu, ale dle všeho na prosazování hospodářských zájmů Turecka, Saúdské Arábie, Kataru, Kuvajtu a dalších bohatých islámských zemí a to bezohledně – tak, jak to dobře umí!


Během summitu Organizace islámské spolupráce byl Erdogan zvolen prezidentem této organizace na dobu dvou let. Jestli se mu podaří vytvořit islámskou armádou, islámskou policii a pravděpodobně islámskou zpravodajskou službu, tak jsem si jistý, že pak nebude pro něj problém dorazit naši civilizaci, která i tak už umírá.

Evropský kapitál a s ním i politici, co jsou pochopitelně s kapitálem propojeni pupeční šňůrou stejně jako masmédia, skrývají před námi občany nebezpečí, které nám a našim dětem v budoucnu hrozí. Jen pro uvědomění této síly: přestavte si, že Turecko má druhou největší armádu v NATO a obrovský vojenský průmysl a Saúdská Arábie s Katarem, Emiráty a Kuvajtem má nepředstavitelné množství finančních prostředků! A mnoho „chudých“ členů má milióny potencionálních vojáků! Že tato organizace je největší světovou organizací po OSN a má 56 členských zemí s cca 1,5 miliardou lidí! Pákistán má již dlouho jaderné zbraně a vše co k nim patří!


To už dávno není hra, ale předpokládám, že ani toto nepovede k činnosti EU a k přijetí potřebných opatření, která by měli učinit dnes už dobře zajištění evropští činitelé. Naopak jsem si jist, že některé podniky z EU a z USA v případě „objednávky“ jim ještě dodají techniku, know-how a přitom si budou ještě mezi sebou nemilosrdně konkurovat, kdo jim co dodá, co dosud ještě nemají – jen kvůli „prachům“!

A Erdogan si té síly a slabosti EU a USA je plně vědom a ví, co by mohl se sjednocením té síly „dokázat“ na úkor míru ve světe!

Toto už není hra, Evropo!