Zase tu něco smrdí… False flag?

Stejně jako v případě „rádoby žhářského útoku“ na žižkovskou Kliniku, i nyní počmárání kaváren spadajících do sítě vládní organizace HateFree, patřících pod patronát ministra pro nic Jiřího Dienstbiera se odehrálo pod rouškou tmy a nikdo nic neviděl.

údajné dílo neonacisů | foto: novinky.cz

údajné dílo neonacisů | foto: novinky.cz

Ale ejhle, už se objevily záběry z kamer, kde pětice mladíků v kapucích (vůbec, ale vůbec nevypadajících jako neonacisté – spíše připomínající neomarxisty z výše zmíněné Kliniky!) sprejuje jednu kavárnu v Krymské ulici.

Velice podivná je rychlost, s jakou o nápisech informovaly mainstreamové média (byla neděle) a hlavně, jak byla rychle svolána demonstrace cca tisícovky lidí na náměstí Jiřího z Poděbrad. Taková rychlost, která je zcela neobvyklá a vymyká se ze zvyklostí na sociálních sítích, je až podezřelá. Skoro to vyvolává dojem, že šlo o předem připravnou akci, která měla a má za úkol něco či někoho pošpinit, připsat si hlavně politické bodíky a vyždímat ještě více peněz ze sociálně štědrého, byť naprosto chudého státu.


Hodně mi to připomíná onu „akci“ s Klinikou na Žižkově. Tam to smrdí dodneška a ten smrad se začíná přelévat i do dalších pražských ulic, ke kavárnám HateFree. Smrdí to provokací a neomarxistickou špínou. Je snadné se nechat oblbnout a vidíme to i u politiků, včetně pražské primátorky Krndy, kteří se musí ihned zviditelnit a blekotat nesmysly o neonacistech a xenofobech. Kdyby radši místo nesmyslů dělali smysluplné činy a třeba dali vyklidit onu žižkovskou Kliniku, kterou zcela nezákonně již přes měsíc okupují smažky, bezdomovci a anarchisté spojení s neomarxistickou, krajně levicovou násilnickou scénou.


Zdroj: marps.cz