Pravdu už nám nosí jen vlci

Po více než čtvrtstoletí „budování demokracie“ se nám sešly úžasné výsledky  našeho úsilí. Rozbitý společný stát, obě invalidní zbylé části rozkradené, bez funkční armády, nepočítáme-li stále mohutnější armádu chudých a bezdomovců.

Noční vlk a čeští bikeři v Hrabyni (2015)

Noční vlk a čeští bikeři v Hrabyni (2015)

Elity u moci prodejné, bezpáteřní, krutě opovrhující „plebsem“, který je živí. Většina je svazována čím dál tím horší legislativou, co ji má zbavit posledních zbytků svobody. A pravda? Ta už vlastně nesmí ani na světlo. Jednou ročně nám ji dovezou ukázat vlci. Noční vlci.

Těm náleží úcta…

Pravda přežívá jen ve stínu zarůstajících památníků Největšího krveprolití, naše děti a vnuci jsou cíleně „vzděláváni“ k jejímu ignorování a přemísťování z Východu na Západ. Protože prý jen na Západě je její pravé sídlo. Jen tam mají na Pravdu monopol a my všichni tam údajně chceme patřit. A pak přijedou Noční vlci a přes všemožnou celní a policejní šikanu jsou najednou zde a dostane se jim uvítání chlebem a solí. Tak přece v nás ještě něco zbývá. Zaplaťpánbůh.

Motorkářské kluby spojují nekonvenčně smýšlející lidi s nekonvenčním způsobem života. Jejich členové se pohybují občas na hraně, někdy i za hranou zákona. Ovšem pocit svobodomyslnosti je u všech mimořádný. Vědomí vděku těm, co vybojovali jejich (i naši!) dnešní prostou existenci zasluhuje stejnou úctu, jaká je prostřednictvím památeční mise prokazována padlým ve Druhé světové válce.

…a těm zase opovržení

Úřední házení klacků pod nohy nezasluhuje z naší strany nic, než pusté opovržení. Vůči polským celníkům stejně, jako směrem k olomouckým policajtům. Politici žeroucí mlaskavě bruselský chleba, novináři chlastající za Bakalovy a Babišovy peníze, bandy trapných multisexuálně ujetých aktivistů z neziskovek a tzv. thingtangů, ti všichni i se svými „hodnotami“ a bohorovností se můžou jít vycpat. Tak zní vzkaz z pietních aktů v Brně.

Merkelovci v Berlíně už, už zvedají poslední chatrný evropský šraněk, aby vpustili osmanské hordy do Evropy. Vzdorující V-4 hodlají zaplavit i přebývajícími invazisty ze svých vlastních předimenzovaných zdrojů. Když prý však budeme chtít, můžeme se vykoupit. Postačí sedm mega za jednoho piráta. Slušný vývar, jestliže nám jich hodlají „přidělit“ kolem dvou tisíc.

Šmejdům nesmíme věřit

Najednou se začínají tvářit pohoršeně i naši kolaboranti. Tolik peněz! To jsou přece jejich peníze!! Co to dalo za práci, než je z občanů vydřeli!!! Začínají nám slibovat obranu. Žalobu na Brusel, dokonce i referendum o vystoupení z koloniálního klubu EU. A to si jako myslí, že jim, těm, co nás za kariéru prodávali do mrtě, budeme věřit?


Snad nám ještě paměť slouží. A tu paměť je nutnou tříbit a udržovat bdělou při nejbližších volbách jakéhokoli druhu. A jestliže nám ty volby zglajchšaltují tím, že se budou snažit některé z nich přímo vylučovat, jestliže se je pokusí přímo „humanisticky“ zrušit, máme právo konat.

Budeme muset do ulic všude tam, kde půjde o naši budoucnost. Kam nás pozvou ti, kterým věříme. Budeme muset demonstrovat, nechat se třeba sprchovat vodními děly, bránit se jakkoli, jestliže odmítáme orientální otroctví. Zkrátka – budeme muset vycenit zuby. Tak, jak to umí vlci. Ti Noční, ať z Ruska, Polska, Slovenska, Maďarska i naši, nás v tom jistě samotné nenechají.

Ať se naši legionářští předkové z obou světových válek nemusí v hrobech obracet. Tak ještě jednou. Vítejte Noční vlci! A děkujeme….