Dojmy, pojmy, mystifikace

Média (už se mi ani nechce psát mainstreamová, protože mi „amerikanizmy“ nikdy nepřirostly k srdci, ale myslím to tak!) se soustředí na pojmy.

Anonymous

Anonymous

Pojem, slovo či fráze vytvoří nějakou asociaci, kterou ale před tím musel někdo vytvořit. A pak slyšíme a čteme o nějakých neonacistech, fašistech, sluníčkářích, imigrantech, vetřelcích, ilegálech, pražské kavárně, antizemanovcích, proruských webech, aktivistech, levičácích a pravičácích a tak dále…

Jsou to slova, napíšeme je několika znaky a pak se na nich kdokoliv doslova vyblije ze své frustrace. Tolik nenávisti, co dennodenně čtu a vidím jsem už dlouho neviděl a neslyšel. Nejhorší na tom je, že ta nenávist není ani z té strany, odkud bychom jako demokratický stát očekávali, to jest ze strany těch zlých neonacistů, fašistů, zemanovců… Ta nenávist, já to fakt radši napíšu verzálkami, NENÁVIST, je vedena ze stran těch, kteří hlásají ideály, lásku, sluníčko a krásný multikulturní svět. Svět, který sice je proti všemu, i proti přírodě a lidskosti, ale ten svět je jejich světem. Jejich NENÁVIST je čím dál větší a jejich RADIKALZACE A NÁSILÍ čím dál zjevnější. Konají opačně, než co hlásají. Hlásají lásku a dobro, ale tím fanatickým hlásáním a přesvědčováním kohokoliv jen zasévají ZLO a NENÁVIST!

A nejhorší na tom je to, že jim všichni ustupují. Bojí se! ONI jsou vidět, mají svoji KLNIKU a svoje HATE FREE a svou PRAVDU! Politici jim ustupují, státní úřady jim ustupují, SLABÍ a BOJÁCNÍ lidé jim ustupují. Anarchizmus je výzva a jejich styl. Že to nemá s demokracií (i když i o té v naší zemi pochybuji!) nic společného? Nevadí. Stačí na výzvu Policie ČR odmítnout se legitimovat, hned je po ruce kámo s mobilem, aby vše dokumentoval a na příslušných médiích je na pravdu zaděláno. Nic na tom nemění fakta, že:

  • zákrok byl legitimní a v rámci práva
  • byl zcela prost násilí ze strany PČR, naopak ze strany druhé k násilí docházelo
  • projevy „kameramana“ byly zcela mimo a byly zjevně učiněny pod vlivem drogy
  • docházelo tam k projevům zabránit zákonným prostředkům, které už definují znak napadení úřední osoby

Každý, kdo viděl inkriminované video si udělá obrázek na základě svého selského rozumu. Ono video je další „akcí“ levicových anarchistů. Že nakonec na všech diskuzních fórech se to vše změnilo na trapnost a drtivá většina diskutujících ODMÍTLA chování ne policistů, ale oněch dredařů, to už poukazuje na další akci v rámci „falešné vlajky“. Holt, se to tentokrát nevyvedlo… Ale ono se to nevyvedlo ani s akcí „Thunova ulice“, „Klinika“ a už vůbec ne „Posprejování podniků Hate Free“. Normální lidé to prostě prokoukli a nevěří jim… A to je děsně štve. Co ještě přijde, aby „lidi“ přesvědčili, že „Uprchlíky přijímáme“? Nic než násilí, které budou s čím dál větší vervou tihle levičáci, neomarxisté a feťáci vykonávat, či spíše vyprovokovávat, protože oni nejsou schopni díky svým slabým tělesným dispozicím, srabáctvím a zmrdstvím ani skutečně a chlapsky bojovat. Jen zákeřně, ze zálohy a hlavně v davu napadat. To jim jde nejlépe!


Chci se v rámci pojmů a dojmů optat lidí na jednu otázku: „Kolik jste v životě viděli a zažil neonacistů a fašistů? Jednoho? Dva? Nebo více vidíte ty levičácké, anarchistické dredaře a feťáky?“ Kdo váhá, ať se zajde podívat k oné Klinice nebo na Václavák, či na Hlavní nádraží. Uvidí tam ty neonacisty a fašisty? Nebo ty druhé??? A líbí se jim ti feťáci, somráci a bezdomovci, kteří se halasně hlásí k levičákům a marxistům???


Zdroj: marps.cz