Ženu ani květinou neuhodíš, ale havloidní pošuk Kytka praští i s chlapem

Je to náramná škoda pro Brity, že nemají v Horní nebo Dolní sněmovně veličinu typu „spolupracovníka ČT ve Velké Británii“, jakým je Ivan Kytka. O případném odchodu ostrovanů z eurokratického diktátu ví totiž vše. Jak, co se týče dopadů na ekonomiku, tak i o motivaci těch, co se za samostatnost bývalé velmoci berou.

Ivan Kytka - havloidní sračkometař

Ivan Kytka – havloidní sračkometař

Islám vůbec nevadí. No fakticky, vůbec ne! A ne, ne, ne…

Kromě přeplácených bruselských papalášů doporučují Britům setrvat v EU třeba Husejn Obama, který si tak pochvaloval americkou pěst, v níž třímá pevně vodítka evropských národů jeho přítelkyně Angela Merkelová, nejnověji i japonský premiér a také právě Ivan Kytka. Ten je navíc talentovaným analytikem od přírody a jasně rozluštil podstatu toho, co vede (samozřejmě menšinu!) anglických pochábelů k tomu, že z láskyplného objetí Velké Islámské Mutti chtějí vzít roha.

Kdo by snad čekal, že Angličanům bude vadit třeba znásilňování jejich dětí muslimskými nájezdníky, kdo by předpokládal, že otevřené pořvávání agresivních arabských gangsterů v no-go zónách Londýna, Gloucesteru či Birminghamu „Přebíráme tuto zemi!!!“ je tím důvodem, proč někteří hodlají s EU končit, plete se. Mýlí se i ti, kterým by nějak zpozdile vadilo, když dosud „hodnotově“ nedovzdělaní, třeba čeští lékaři, trvají na přežilém dodržování hygieny na operačních sálech.

A multikulti je taky fajn. Moc fajn

Zde si pan Kytka zcela notuje s kvalifikovaným udavačem a šéfredaktorem Britských Listů Čulíkem, jenž takovéto počínání promptně udává dezorientovaným britským úřadům. Ani odskočení nad otevřeným pacientem k zašlapanému modlícímu koberečku, kde muslimové 5X denně třískají hlavami na počest svého pedofilního Proroka a zároveň vystrkují zadnice na všechny jinověrce, není tím pravým důvodem, že někteří Angličané touží po tradici. Ba ani výsměch sultána Erdogana celé Evropě obyvatelstvo Ostrovů k brexitu nevede.


Žádnou z výše uvedených multikulturních lahůdek Ivan Kytka „výrazně nezaznamenal“, nic ze shora zmíněných událostí vlastně není v obecném životě „nějak mimořádně patrné“. Tak tedy proč, proč se vlastně ve Velké Musultánii (donedávna Británii) někteří poddaní s plavějšími kšticemi rozhodli dát skvělému multikulturalismu vale…? Kytka i zde odpověď zná.

Kdo zavinil brexit? Nevíte?

Příčinou britské otrávenosti EU a celým Schengenem jsou středoevropské země. Konkrétně Polsko, Slovensko a Česká republika, Maďarsko nevyjímaje. Dosud národnostně homogenní protektoráty nechápou, podléhají xenofobii, nejsou dostatečně vděční, jsou to potížisté a brblalové, zkrátka se neumějí ve světě „hodnot“ správně orientovat, prostě chovat. Tak to prý odposlechl ve výrocích svých anglických známých Ivan Kytka a tak to na xenofobní Čechy vychrstl v Ukradené televizi.

No, když má Ivan v té ostrovní říši tak výborné informační a politické kontakty, nemohl by se tam za nás přimluvit? Třeba by Albion mohl zůstat v tom světě lidských práv a hodnot, když by nás z EU vyhodili, no ne? Kdopak si to má vzít na svědomí, aby ubozí anglánští demokraté pykali brexitem za naši nevyzrálost, nacionalismus a „jazykové ghetto“, jak nás v BL ocenil a zařadil Kytkův parteigenosse Čulík…?