Zelený mozek Šedivý je unikání expert na fyziku a geografii. Jinak je to prostě guma

Už bychom si měli zvykat, že v tom politickém spolku zvaném EU vládnou psychopati a v dalším spolku NATO zase nedovzdělaní psychopati.

Tupá guma Šedivý

Tupá guma Šedivý

Vojenskému výboru NATO šéfuje psychosoudruh Pavel, naším velvyslancem při téže organizaci je pak psychosoudruh Šedivý. Oba profesionální křivopřísežníci umí pobavit i vyděsit v několika větách. Včera se při produkci informačních blábolů projevil právě generál Šedivý.

Na Rusko se míří proto, že chceme trefit Írán

Řešilo se to, jak prostřednictvím Ukradené televize naservírovat utahování vojenské smyčky kolem Ruska běžným konzumentům televizních lží. Aktivace protiraketového štítu USA na území Rumunska má za úkol znemožnit či ztížit reakci východní velmoci na (připravovaný?!) útok hazardérů s našimi životy.

Pivní bedekr

Je to docela prosté a pochopitelné. Řekněme, že máte okolo své parcely závistivé a k tomu pitomé sousedy. Všichni jsou rozhodnuti, že vám sklidí úrodu ze všeho, co vaše zahrada vyprodukuje. Vy ale máte psa, kterého se všichni bojí, ale sousedé jsou ochotni jej při první příležitosti prostě zastřelit v bláhové víře, že vy jim pak všechno vydáte „dobrovolně“. Taková a ne jiná je situace s vojenskými zařízeními NATO, obkličující těsněji a těsněji Ruskou federaci.

Soudruh Šedivý, jenž oddaně slouží již druhému Sovětskému svazu, však televizní diváky zmateně přesvědčoval, že lupičská domobrana nehodlá střílet na rotvajlera, který brání vaši zahradu, ale na uřvaného mopslíka úplně jiného souseda, protože jejich neurotické manželky z jeho štěkání strašně bolí hlava. Zhruba tak by se totiž daly „vysvětlit“ jeho pomatené teze, že americká vojenská zařízení plánovaná původně v České republice a uskutečněná nakonec v Rumunsku (s výhledem i v Polsku) nejsou vůbec namířena proti Rusku, ale proti Íránu a případnému útoku „nestátních organizací, které by mohly disponovat potenciálem, jenž by mohl ohrožovat členské země aliance v Evropě“.

O fyzice a geografii

Soudruh generál opírá své vývody i o to, že přece obavy Rusů jsou zcela irelevantní, neboť prý „odporují i všem fyzikálním a geografickým zákonům“. To není sranda. Náš vojenský velvyslanec toto skutečně veřejně prohlásil.


Lze docela dobře chápat, že při westpoinťácké nalejvárně nových idejí, kterým prošli socialističtí lampasáci, nezbylo času na nějakou tu geografii či fyziku, ovšem jeden by vůbec nečekal, že absolventi této „mírotvorné“ instituce nemají ani vzdálenou představu o tom, co fyzika nebo geografie vlastně je. Zato ale optimisticky předpokládají, že stejné díry ve vzdělání mají určitě i běžní občané, takže jim jejich hru se slovíčky a namátkou použitými odbornými termíny bezproblémově „sežerou“.

Způsob života tak opíjivě optimistický

Opíjení rohlíkem, jaké používají političtí a vojenští experti vůči veřejnosti za použití snadno odhalitelných nesmyslů či vyložených lží a které jsou přitom vydávány za jedinou a nevyvratitelnou „pravdu“, to je podstata demagogie. A optimismus, s nímž naši vojenští experti vlastně věří, že už jsme všichni na jejich intelektuální úrovni, dává vzpomenout na amerického básníka a skeptika Ambrose Bierce. Účastník války Severu proti Jihu děl: -Optimismus – učení nebo víra, že všechno je dobré, obzvláště to špatné, že všechno, co je nespravedlivé, je vlastně spravedlivé a že všechno ošklivé je vlastně krásné. Intelektuální choroba vyléčitelná toliko smrtí.“.

Ono už je docela problém, když naši republiku zastupují na výbušných pozicích zrádcovští kolaboranti. Ale zjištění, že jsou to navíc i úplně blbí zrádcovští kolaboranti, a přitom optimisté, je zcela katastrofální.

loading...

Komentáře: