Zrůdy se chovají po vzoru Mohameda. Pět vetřelců v Německu znásilnilo sedmiletou holčičku. Perverzní Mohamed také prznil dívky

Vlna sexuálního násilí v Německu (a nejen tam) ze strany migrantů pokračuje. Naše media o tom mlčí, zřejmě proto, aby nevyvolávalo negativní nálady. Jenže, jakou náladu mají mít lidé, pokud dojde ke skupinovému znásilnění dítěte?

Dobytek nebo mu-slimák?

V přijímacím centru pro uprchlíky v Hamburku pět Arabů znásilnilo sedmiletou holčičku. Státní zástupkyně Nana Frombach potvrdila, že dala podnět k jejich stíhání. Zdroj: zdezde.

https://youtu.be/K2NRkFOqIdo

Kancléřka Merkelové svým diktátem Evropě vystavila Němce, Švédy, Finy, Nory a další obyvatele Evropy peklu. Slunííčkářská media, ve snaze přesvědčit nás o mírumilovnosti a utrpení migrantů, kteří navíc trpí násilím od vojáků a policistů na hranicích, takto manipulují s fotografiemi – zveřejní jen výřez a ne celou fotografii. Tak, na každé je agresivní někdo jiný, že?

Mediální manipulace – Virtuální realita jako zpravodajství

S ohledem na (nepochopitelnou) politiku nezveřejňování takových informací o migrantech se u nás nedozvíte nic, v německých mediích minimum. Přesto je známo, že v Německu bylo znásilněno více dětí. V Bahrenfeldu již před dvěma lety. Obviněni byli místní potomci dřívějších migrantů. Minulý týden byla odvlečena a znásilněna sedmiletá dívka v Kielu – pachatelem byl 30 letý občan, o jehož zdravotním stavu existují prý „pochybnosti“. V Detmoldu byla v červnu 2015 znásilněna 13-letá dívka, Asiatka, která uprchla ze své domoviny před sexuálním násilím. Pachatelem byl žadatel ze stejné země. Policie případ zveřejnila až v srpnu na nátlak veřejnosti. ZDROJ

V bavorském městě Mering, kde byla znásilněna dne 12. září v 16-letá dívka, policie varovala rodiče, aby své děti bez doprovodu od domu a ať jejich dcery nenosí odhalující oblečení, aby se zabránilo případnému „nedorozumění“. Stále více a více žen a mladých dívek, které jsou umístěny v německých přijímacích střediscích pro uprchlíky, je znásilňováno mužskými žadateli o azyl nebo jinak sexuálně zneužívána a jsou nuceny k prostituci. Více než 80 % migrantů v Mnichově jsou muži. … Cena za sex s žadatelkami o azyl je 10 eur. Je to ale spíš „úplatek“ za mlčení o znásilnění. Německé ženy jsou znásilňovány žadateli o azyl z Afriky, Asie a Středního východu ve městech a obcích po celé zemi. Často jsou tyto zločiny trivializovány orgány i národními médii, zřejmě protože, že by pravdivé informace mohly podněcovat odpor proti imigraci a ještě více snižovat preference kancléřky.
necenzurujeme
Dohledal jsem několik dalších případů z roku 2015 a pod jejich výčtem je odzdrojoval:

28. srpna byl 22-letý žadatel o azyl odsouzen k trestu odnětí svobody na jeden rok a osm měsíců za pokus o znásilnění 30-leté kurdské ženu v uprchlickém táboře v Bavorsku Höchstädt. Trest byl na tuto úroveň snížen, protože obhájce přesvědčil soudce, že situace jeho klienta byla bezútěšná. 26. srpna se 34-letý žadatel o azyl pokusil znásilnit 34-letou ženu v prádelně jednoho zařízení pro uprchlíky v Stralsundu. Tři (!!!) dny, od 12. do 14. června byla v uprchlickém táboře v Habenhausenu v Brémách opakovaně znásilňována15-letá dívka dvěma dalšími žadateli o azyl. 12. září byla 16-letá dívka znásilněna neznámým  mužem „tmavé“ pleti, mluvícím  lámanou němčinou v blízké ubytovně pro uprchlíky v Meringu v Bavorsku. K útoku došlo, když dívka byla na  cestě domů ze záchytného centra.

13. srpna zatkla policie dva irácké žadatele o azyl ve věku 23 a 19 let. Za školním hřištěm v Severním Porýní-Vestfálsku v Hammu znásilnili 18-tou Němku. 26. července v Heilbronnu na záchodě regionálního vlaku došlo k sexuálnímu útoku na 14-letého chlapce. Policie hledá muže s „tmavou pletí“ mezi 30 a 40 lety s „arabským vzhledem“. Ve stejný den znásilnil v okrese Karlsruhe v lese  mimo osídlení tuniský žadatel o azyl 20-letou ženu. Policie tajila trestný čin až do 14. srpna, kdy místní noviny případ zveřejnily. 9. června byli odsouzeni k sedmi a půl letům vězení dva somálští žadatelé o azyl ve věku 20 a 18 let. Znásilnili 21-letého Němce v Bad Kreuznachu 13. prosince 2014.

5. června 2015 byl 30-letý somálský žadatel „Ali S.“ odsouzen za pokus o znásilnění 20-leté ženy v Mnichově na čtyři roky a devět měsíců. Ali předtím vykonával sedmiletý trest za znásilnění, ale po pěti měsících utekl a pak udeřil znovu. Mnichovský deník odmítl zveřejnit jeho plné jméno, protože je prý „politicky korektní“ chránit jeho identitu. 22. května byl 30-letý marocký migrant odsouzen na čtyři roky a devět měsíců za pokus o znásilnění 55-leté ženy v Drážďanech. 20. května 2015 byl zatčen 25-letý žadatel o azyl ze Senegalu, když se pokusil v Mnichově znásilnit 21-letou Němku.

16. dubna byl odsouzen k trestu odnětí svobody na tři roky a deset měsíců 21-letý žadatel o azyl z Iráku. Znásilnil v srpnu 2014 na festivalu v bavorském městě Straubing 17 letou dívku. Dne 7. dubna byl zatčen 29-letý žadatel o azyl pro pokus o znásilnění 14-leté dívky v Alzenau. 17. března byli odsouzeni na pět let dva afghánští žadatelé o azyl věku 19 a 20 let, za „obzvláště brutální a ohavné“ znásilnění 21-leté německé ženy v Kirchheimu nedaleko Stuttgartu, ke kterému došlo 17. srpna 2014. 11. února byl n odsouzen ke čtyřem letům vězení 28-letý žadatel o azyl z Eritreje za znásilnění 25-leté německé ženy ve Stralsundu v říjnu 2014.

1. února byla zatčen 27-letý žadatel o azyl ze Somálska poté, co se pokusil znásilnit ženu v Bavorsku v Reisbachu. Dne 16. ledna byla v Drážďanech znásilněna 24-letým marockým přistěhovalcem 29-letá žena. 23. srpna se „snědý“ muž pokusil znásilnit 35-letou ženu v Dortmundu. Dne 17. srpna, se pokusili tři „jižané“ znásilnit 42-letou ženu v Ansbachu. Dne 16. srpna znásilnil „jižan“ ženu v Hanau.
12. srpna se „jižan“ pokusil se znásilnit 17-letou ženu v Hannoveru. Také 12. srpna  se odhaloval „jižan“ před 31-letou ženou v Kasselu. Policie prohlásila, že se dopustil téhož incidentu ve stejné oblasti na 11. srpna.

10. srpna se pět mužů „tureckého původu“ pokusilo znásilnit dívku v Mönchengladbachu. Také 10. srpna se pokusil  „jižan“ v Rintelnu znásilnit 15-letou dívku. Dne 8. srpna se „jižan“ pokusil o znásilnění 20-leté ženy v Siegenu. 3. srpna znásilnil „migrant ze severní Afriky“ v parku v Chemnitzu za denního světla sedmiletou  dívku. Dne 1. srpna se „jižan“ pokusil se znásilnit 27-letou ženu v centru Stuttgartu. Desítky dalších případů znásilnění či pokusů o znásilnění – případů, kdy policisté hledají zahraniční pachatele (německé policie je často označuje jako „jižany“, aby se nedostala do problémů) zůstávají nevyřešeny.  ZDROJ

Shora uvedený výčet znásilnění žen a dětí a dokonce i mužů není výčtem všech případů za rok 2015. Je to důkaz poslaný všem sluníčkářům, kteří tvrdí, že migranti nemají podíl na dramatickém nárůstu počtu znásilnění a další násilné trestné činnosti. Je to vyvrácení lží HateFree Culture, která tvrdí, že život ve strachu a nenávisti nic pozitivního nepřináší a nabízí možnost nahlížet na věci z různých úhlů pohledu. Fondy a státem financovaní tajtrdlíci z HFC: „Brusel a vláda, která vás financuje, nesou vinu na tom, že většina lidí má strach a někteří již možná nenávidí. Máme snad podle vás, na zvěrstvo, jakým je znásilnění 7letého děvčátka nahlížet z různých úhlů?“


Mám chuť tento blog vytisknout a přelepit jím tu Pelikánovu samolepku HFC na jeho ministerstvu. Ale jistě by to označil jako trestný čin. Turecko dohodu dlouhodobě nedodrží a do Evropy se začne valit ne vlna migrantů jako loni, ale doslova tsunami. Německý ministr pro místní rozvoj Gerd Müller prohlásil, že na cestě už je 8 až 10 milionů migrantů! Dá se tedy předpokládat, že Německo horečně pracuje na přípravě uzavření hranic. Rakušané a Maďaři je již prakticky, zřejmě to udělají i Poláci. Migranti si pak najdou jedinou možnou cestu – přes Balkán, Ukrajinu, Slovensko a Českou republiku.

Až Merkelová pod sílícím tlakem veřejnosti zavře německé hranice, zůstanou u nás trčet statisíce až miliony hladových, sexuchtivých a rozzuřených migrantů. A pak se u nás začne dít to samé, co v Německu a severských zemích. Kdo nás ochrání?  Těch 39.497 policistů a 21.970 vojáků včetně důstojníků? Proti několikanásobné přesile běsnícího davu, házejícího kameny a zápalné lahve se nemají šanci ubránit jinak, než ostrou. Je třeba dát všem poslancům okamžitě najevo, že jejich partaje nebudou v příštích volbách zvoleny, pokud okamžitě nedonutí vládu, aby realizovala nutné kroky k obraně hranic a ochraně obyvatel.

Pro jejich lhaní, zamlčování a nečinnost považuji  „politiky“ Sobotku, Pelikána, Dientsbiera a Stropnického za vlastizrádce. Není čas čekat do příštích voleb, protože 8 – 10 milionů migrantů je na cestě do Evropy letos. Je třeba konat okamžitě, nebo půjde o život nám všem. Možná již letos…..


Zdroj: Necenzurujeme.cz