Ten co si nechal kouřit stážistkou v Oválné pracovně moc rád poučuje Evropany

Známý politický saxofonista a bývalý americký prezident Bill Clinton se v rámci prezidentské kampaně své ženy Hillary blýská různými aktivitami. Dává tak naplno vyniknout svým přebohatým zkušenostem a názorům na jediný správný druh demokracie made in USA. Právě v těchto dnech se mu zdá na místě dovzdělat některé Evropany o jejich místě ve světě.

Bill Clinton - Vykouřený bastard a americký degenerát | foto: redstate.com

Bill Clinton – Vykouřený bastard a americký degenerát | foto: redstate.com

Demokracie po Vašem? Vyloučeno, jedině po našem!

Vilda se rozhodl pokritizovat zejména Maďary a Poláky, jejichž země by sám bez početného týmu poradců sotva na mapě Evropy našel, ale jejichž volené parlamenty mu tak nějak pijí krev. Prý nejsou jedni i druzí schopni pochopit podstatu demokracie a při prvních problémech raději inklinují k autoritativním režimům.

Pravda je, že Východoevropané prozatím zaostávají za „tradičními“ demokraciemi Západní Evropy v budování souvislých aristokraticko-finančních rodinných firem na výrobu politiků, stejně jako zaostávají i za nejskvělejším modelem finančních oligarchů Ameriky, odkud se prezidentské figurky rekrutují tam.

Ty volby dělají na východě prostě špatně

Sice si ve Střední Evropě vyrábíme rychlokvašené miliardáře s temnými vztahy, bezpáteřní partajníky par excellence, ale pořád se u nás ještě jakž takž volí. Byť se nám to politici napříč spektrem snaží často úspěšně otrávit (Už jsme u koryt, tak na co další volby? Doma zůstaňte!), ještě se  volí, mnohdy pak k nespokojenosti samozvaných „vládců planety“.

A jelikož se Polákům zajídá příštipkařit ve frankogermánské říši se státním náboženstvím Islámem a Maďaři se nehodlají nechat národnostně ředit, zvolili si parlamenty takové, jaké si zvolili. Můžeme jim vyčítat možná cokoli, ale projevovanou samostatnost v jednání jim můžeme pouze závidět. Ale to se právě Billu Clintonovi hrubě nelíbí.

Jugoslávii a naše vraždy už Vám vyženeme z hlavy. Třeba i násilím

A z jeho zkušeností, jak prosazovat po světě americká „doporučení“ a „rady“ poněkud mrazí. V Evropě s tím mají dostatečnou zkušenost třeba Srbové, kdy si vojevůdce Vilda opatřil bleskově naťácké štemply a nechal bez jakéhokoli mandátu v roce 1995 bombardovat pozice srbských vojsk.  (Viděl snad tehdy někdo nad Srbskem jiný, než americký letoun?)


Povzbuzen frenetickým blahoslavením ze strany „tradičních“ demokracií, balkánských islamistů, nácků a kulisáckým obdivem politického analfabeta z Pražského hradu, rozhodl se Vilík pocvičit nudící se Američany v roce 1999 ještě více. Při geografické loupeži srbského území si to topgáni rozdali i se srbskými nemocnicemi, školami, telekomunikacemi, kompletní infrastrukturou. „Ó…, jak humanitární gesto“, znělo tehdy z Pražského hradu a zpitý „dramatik“ si pilně činil poznámky…

Jedině válka je jeho kojnou

No, Husejn v rukou amerických loutkovodičů končí, je třeba zajistit malinko krvežíznivější následovnici Hillary. Vilda se neztratí a jistě jej emancipovaná manželka poctí nějakou tou prima vražednou trafikou. Pouze prý si vymínila, že v početném kolektivu Clintonových sekretářek tentokrát nebudou žádné kuřačky. Zdraví především.

Potom lze znovu uzákonit politický program (myslím z roku 1997), tzv. Zákon o změně politického režimu, jimž Clinton s posvěcením Kongresu zcela „zákonně“ vedl válku v Íráku a rovnou se nabízí možnost aplikovat nejsvětější, nejdemokratičtější a nejhumánnější změny i u bloudících Východoevropanů. Po nastavení správného kurzu je pak možno klidně hnát východoevropské podlidi přímo na bodáky Rusů a pěkně je tak zaměstnant, aby si nevšimli, že Hilárije a Krvavá Madla pěkně porcují Rockefellerům Sibiř.

Krásná věc tahle ta ženská emancipace ve spojení se sympatickým rétorem Vildou. Poláci i Maďaři se jistě těší. A co my a Slováci? Také se těšíme…?