Neuvěřitelné: Švédska policie veřejně přiznala, že za většinu sexuálních útoků ve švédských bazénech mohou přivandrovalci

Švédsko zažívá prolomení multikulturní autocenzury. Veřejnosti byla poskytnuta policejní zpráva o sexuálním násilí na švédských plovárnách a bazénech. A je to ponuré čtení.

Lukáš Lhoťan

Lukáš Lhoťan

V loňském roce došlo ve Švédsku k explozi sexuálního násilí ze strany mladých uprchlíků/imigrantů. Podle policie za 4 z 5 sexuálních útoků v bazénech a na koupalištích mohou mladí uprchlíci, což je 80 % veškerého sexuálního násilí!

Ukázka případu sexuálních útoků z policejní zprávy:

  • Dívka (16) byla napadena skupinkou uprchlíků/imigrantů, kteří ji osahávali a někteří si útok i fotili;
  • V jiném případě byly podobně napadeny dvě dívky, podle policie útočili mladíci afrického původu a to v počtu 10 až 20 osob;
  • Dívka znásilněna skupinkou uprchlíku/imigrantů;
  • Skupinka uprchlíků/imigrantů ve věku 20 až 25 let se pokusila znásilnit dívku (12) a napadla mladého muže, který chtěl dívce pomoci a chránit ji;
  • Skupina afrických imigrantů/uprchlíku sexuálně napadla dívku (17) v nákupním centru;
  • Skupinka uprchlíků/imigrantů sexuálně obtěžovala dívku (13);
  • Skupinka mladých imigrantů/uprchlíku sexuální obtěžovala dívku na vlakovém nádraží;
  • Skupina mladých uprchlíků/imigrantů sexuálně napadla dívku ve vlaku a osahávali ji, teprve poté co se ji podařilo vytáhnout pepřový sprej, tak mladíci utekli.

Zpráva švédské policie popisuje i mnoho dalších podobných útoků mladých uprchlíku/imigrantů na švédské dívky a pokusy je hromadně znásilnit.

Jak se ovšem ukazuje jsou u nás stále lidé, kteří z klidem obětují naše dívky a děti zájmům přijímání uprchlíku/imigrantů. Například spisovatelka Kateřina Tučková v rozhovoru pro deník Právo řekla, že: Pokud jde o uprchlíky, obává se, že se Češi budou jednoho dne stydět za to, jak málo pomáhali uprchlíkům jen proto, že se báli podělit o svůj blahobyt – Zdroj.

Tedy asi nechtěla dráždit více lid a nedořekla, že se máme dělit i o naše ženy a děti, tedy přijmout uprchlíky/imigranty i s rizikem, že u nás budou řádit jako v jiných Evropských zemích. Vždyť ve vidění naších multikulturalistů je být znásilněn gangem afričanů či muslimů je vlastně pocta a dělení se o náš blahobyt, že??!

A mimochodem slečna spisovatelka podporuje i projekt HateFree, který podporuje neomarxistické teorie, přistěhovalectví muslimů a multikulturalismus. Takže než se jejich propaganda proti mému článku rozjede, tak jim doporučuji přečíst si níže uvedené odkazy, protože to co zde píši není žádný hoax, ale obsah švédské policejní zprávy 🙂 I když jsem si všiml, že HateFree se řídí Göbelsovým zákonem: Tak dlouho opakujte, že pravda je lež, až lidé uvěří, že to je lež.


Zdroj: euRABIA.cz