A neziskovky opět baví: FTV Prima totiž může financovat přímo Putin. Kdo nosí Ivanu Zachovi kopějky na provoz?

Na Primě jsem mimochodem před lety pracoval. Musím říci, že už tenkrát šlo těm odporným fašounům z Palmovky jen o sledovanost. Opravdu amorální hnus. Komerční televize a jde jí jen o to, aby se na ni dívalo co nejvíce diváků. To je to samé, jako kdyby šlo pekaři o to prodat hafo housek a řezníkovi o to, aby si lidé kupovali jeho maso. Šílené, což?

Ilustrační snímek

Ilustrační snímek

Neziskovkáři, co si bez dotací a grantů nedokážou vydělat ani na tu housku, nyní zcela správně zvedají varovný prst a kádrují zpravodajství na Primě. Představte si, že ze tří čtvrtin prý informovala tato komerční televize o uprchlících negativně. Jak je tohle možné? Měla by si vzít příklad z České televize, tam dokážou i zprávu o sexuálním obtěžování v Kolíně nad Rýnem podat tak, že z toho ty obtěžované ženy vychází jako děvky a uprchlíci jako oběti.


Plně také podporuji estébá….ehm…morálně ospravedlnitelné praktiky neziskovkářů, kteří mají své lidi na poradě Primy a tajně ji nahrávají. Ta Obzinová by měla jít před soud. Jak si dovoluje vyjadřovat své obavy z islámu? Co tohle je za příšernou islamofobní zrůdu? Obávat se šaríi může skutečně jen naprosto neinformovaný trouba s nízkým vzděláním, IQ a platem. Abych to vyjádřil tak nějak sociologicky.

Jako jeden muž by není měli inzerenti odmítnout v této televizi inzerovat. My diváci bychom potom měli vyřadit Primu ze své skladby programů. Já už tak učinil. Teď je řada na vás! Jo a na závěr bych chtěl ještě vyzvat Evropské hodnoty, aby skrze svůj populární projekt „Kremlin watch“ prověřili, jestli náhodou Primu nefinancuje Putin. Já bych vsadil boty, že určitě!


Zdroj.