Učili se u Gottwalda: Není holý zadek jako holý zadek. Družbu bratrských armád narušil živel-veterán. Chovanec volá po procesech. Sobotka v havloidní žumpě

Volby se blíží a politici kampaňují. Bohuslav Sobotka, v žárlivé touze překonat Babišovy koblihy, zajel o víkendu za „sladkými“ americkými jednotkami do Vyškova. Skvěle vybaveným profesionálním zabijákům přijel osobně poděkovat.

Blbý a blběší - Pako a ještě větší pako, prostě dvě socanská lejna

Blbý a blběší – Pako a ještě větší pako, prostě dvě socanská lejna

Zalykal se vděčností za bratrskou pomoc armád dočasně umístěnch na našem území při obraně míru a bezpečnosti naší socialistické (unijní) vlasti. V normalizační husákovské terminologii jsme tomu říkali „pokleknout před satanem“ (viz. pro pamětníky Karel Kryl: „Král klečí před satanem/na žezlo se těší…“).

Ale on to jistě myslel v dobrém. Přijel tam dělat originální předvolební kampaň. Je přesvědčen, že voliči ČSSD americké soudruhy, mířící do Pobaltí provokovat na ruských hranicích, jistě v naší zemi srdečně vítají. Problém je, že ve svém autismu zná asi jen ty z pražské kavárny v čele s občanem Spojených států ministrem Dienstbierem, Sobotkovým „řídícím důstojníkem“.

Na ovládnutí vedení své strany má tato kavárenská parta hlasů dost, zda jim budou stačit i při volbách, je méně jisté. Ale toto téma ponechme „elitám“ této unikátní strany neplatičů a „kličkujících zajíců“ (před nespláceným dluhem advokátu Altnerovi). Nás teď zajímá jiná role tohoto odhodlaného škůdce životních zájmů České republiky.

Turek a kat

Stalo se: Šéf socialistů řeční ve Vyškově o „bratrství ve zbrani“ a zrovínka, když je družba v nejlepším, nějaký protisocialistický živel to naruší: Bývalý policista a veterán zahraničních vojenských misí, tedy člověk v cílech a metodách „bratrského NATO“ jistě slušně zasvěcený, cvičený a zkušený, si stáhne kalhoty a na americké vojáky vystrčí holý zadek.  No jak by taková nehoráznost dobrosrdečné soudruhy-vítače nevytočila!

Ministr vnitra Chovanec hned také hlásil, že se bude vyšetřovat a trestat. Jednak obnažovat se na veřejnosti je prý nemrav, jednak by se to mohlo našich útlocitných amerických soudruhů ve zbrani dotknout. Možná jde rovnou o terorismus, nebo přípravu k němu. A na tohle je ministr vnitra jako kat: Vzpomeňme jen na jeho spravedlivé rozhořčení z „alegorických“ šibenic při demonstraci odpůrců migrantů a Bruselu. Dokonce i pražský magistrát udání odmítl projednávat s tím, že jde o politický projev, nikoli o přestupek.


Ale náš chrabrý Chovanec se nedá. Bude si prý stěžovat. Nechá to přezkoumat správním soudem. Žaloba i politické procesy ve vyspělé socialistické společnosti musí být! V rozčilení asi zapomněl, že správní soud má hájit občany před státní mocí, nikoli naopak. Anebo tuší, že totalitní státní moc v jeho podání už brzy bude pomoc represívních složek potřebovat? Kdoví, co takovému obtloustlému papaláši bloudí před blížícími se volbami hlavou. Vždyť při výhrůžkách stále víc rozhořčené veřejnosti už chudák pomalu neví, kam dřív skočit.

Tuhle se zase vyslovil pro stíhání advokátky Samkové. Neudělal to sám od sebe, to zase ne. Až na pokyn tureckého velvyslance. Ten si stěžoval, že Klára Samková při diskusi v poslanecké sněmovně přirovnala islám k nacismu a komunismu. Ani komunistům se to nelíbilo, natož premiérovu chovancovi. Vždyť i jeho „mutti“, soudružka Merkelová, na Erdoganův pokyn posílá před soud satirika, který si dovolil na Turka složit hanlivou báseň. Co by si pomyslela, kdybychom zůstali pozadu? Kdo chvíli stál, už stojí opodál. Stačí málo a  bruselská inspektorská zahrádka je v… a zase jsme u toho odhaleného pozadí. To je jak z udělání!

Před námi Moskva!

Není to přece žádná legrace. Mezinárodní situace je vážná. Rusko uměle nízko drženými cenami ropy chudne, ale klidně dál provokuje: Žádný puč proti prezidentu Putinovi se nekoná, přestože jim to čtyřiadvacet hodin denně doporučujeme, jeho popularita naopak překonává všechny rekordy. To už Ameriku bezprostředně ohrožuje. Tak prostě její chrabří hoši, co mají svou zemi tisíce kilometrů za mořem, na ruské hranice musejí. A nějaký živel tady na ně vystrčí zadek! A my přitom tak mírně a po dobrém:

„Alianční přítomnost v členských státech u hranic s Ruskem není návrat ke studené válce“, řekl Právu (kdysi Rudému, dnes Pruhů a hvězd) zástupce generálního tajemníka NATO A. Vershbow: „Řeč je o jednotkách velikosti praporu, jež budou vojensky schopné, mnohonárodní a dostačující ke skutečnému odporu vůči jakékoli formě agrese. Jako takové změní kalkulaci Ruska nebo kterékoli jiné země, jež by chtěla zaútočit. Za nimi bude stát celá Aliance, a dají jí víc času a prostoru k přesunu posil.“

Takový důvěryhodný soudruh politruk – a ti hloupí lidé mu snad nevěří, nebo co. Vždyť podle týdeníku Euro v ČR strmě roste počet lidí, kteří se připravují na kolaps společnosti: pořizují si bunkry, nakupují zbraně a podstupují kurzy sebeobrany. Jaký div, že ministr vnitra chce nechat přezkoumat policii, co tím holým zadkem ten výtržník myslel? Nebylo náhodou celé NATO v… ohrožení?

I ty, Afroameričanková?

„Odhalená prsa na demoškách tolerujeme a holej zadek na pár vteřin nám najednou hrozně vadí? Jasně. Svět se zbláznil,“ poznamenala poslankyně ODS Jana Černochová na Facebooku, když se dozvěděla, že Chovancova policie chce stíhat svého bývalého kolegu a veterána z armádních misí za veřejnou nestydatost.

A to už je co říci. Paní poslankyně (jak to, že se ještě nepřejmenovala, vždyť černochům se dnes v její milované Americe už smí říkat jen Afroameričané?) má až podivně normální názory na migrantskou invazi. Možná právě proto tuto svou úchylku bohatě kompenzuje (ona i její strana) jásavou podporou všech těch homo-festivalů, každoročních náborových středisek homosexualismu v pražských ulicích. Odtud ta „odhalená prsa na demoškách“, která „tolerujeme“, jak o sobě kdovíproč mluví v množném čísle.

Pokud ji právě napadlo, že „svět se zbláznil“, pak by si mohla třeba postupně uvědomit, že k tomuto klinickému obrazu naší euro-americké reality homo-festivaly pásnou jako… no… holý zadek na hrnec, řekněme. A pak jí bude i ten povzdech možné uvěřit.


Zdroj: Protiproud.cz | Profil autora: Kdo je kdo