TV Prima a duchovní vůdce Tibetu Dalajláma vidí uprchlickou krizi velmi realisticky

Ještě že v naší zemi existuje server HlidaciPes.org, který svým špiclováním odhalil TV Prima, která si otevřeně dovolila pojmenovat muslimské imigranty jako velkou hrozbu pro dnešní Evropu.

Eva Valerie Maxová

Eva Valerie Maxová

Celou kauzu kolem strategie televizního vysílání na TV Prima sleduje průběžně server PL (1. 6. 2016), který dnes přetiskl interní nahrávku z porady redaktorů této televize, právě tu, ke které se dostal špiclující HlidaciPes.

Ve zkratce na poradě šéfredaktorka zpravodajství Jitka Obzinová sdělila svým redaktorům i toto:

„…Teď ta uprchlická krize začíná nabývat rozměrů, kdy je jasný, že nějakej postoj ta společnost, ta média a jednotlivá média asi zaujmou, a pokud jde o naši televizi, tak ho chce zaujmout. Takže v té obecné rovině musím říct – bude potřeba to akceptovat…“(zkráceno)

Místopředseda představenstva FTV Holding Luboš Jetmar připojil následující dojem z uprchlické krize, která zachvátila dnešní Evropu:

„Já nevím, kdo z vás žil v nějaký arabský zemi. Já jo. Pokud vím, Jitka byla v Somálsku… Když to zažijete na vlastní kůži, tak zjistíte, že vy vlastně můžete mluvit o našich hodnotách, o demokracii a podobných věcech, jak dlouho chcete, ale protože tam ten vývoj byl jinej, a ty tisíciletý rodový a kmenový tradice, a jejich postoj k (nesrozumitelné) mužskému a ženskému pohlaví je úplně jinej…

V Libyi čeká milion dalších uprchlíků na to, aby je někdo převezl do Evropy. Oni v momentě, kdy tady budou a bude jich tady hodně, tak budou mít tendenci opravdu, opravdu prosazovat svoji pravdu, svoje vidění světa, svoje náboženství, svoje pravidla.

Upřímně řečeno, já nevím, jestli někdo z vás by se chtěl dožít toho – nevím, jak máte velké děti, ale já mám devítiletou holčičku – já bych pak nechtěl za dvacet let, až jí bude třicet, musela chodit v burce a neměla vůbec žádný práva. To opravdu ne… Zatím je jich tady pár set tisíc, možná milion, nevím, ale v momentě, kdy jich tady bude hodně, tak oni opravdu nebudou respektovat naše pravidla. Víte sami, že pokud pojedete do Saúdské Arábie, tak neexistuje, abyste ráno vyšli ven bez toho, abyste měli zahalenou tvář. Tohle oni budou prosazovat tady.“(zkráceno)

Dost jasná a vypovídající slova lidí, kteří jsou na svém místě a naprosto přesně pochopili, že události spojené s invazí běženců, jsou velkým nebezpečím pro každého z nás. Pochopitelně se stávající a správný postoj vedení TV Prima odrazil na jeho zpravodajském vysílání o krizi, neboť, jak vypátral šmírující HlídacíPes:

„Od představení instrukcí vysílala televize Prima 27,6% neutrálních a 72,4% negativních zpráv o migrantech. Pozitivní nebyla žádná zpráva.“

Ubohé, primitivní a silně zapáchající cenzurou pravdy je to, čím se Hlídací pes představil české veřejnosti. Ukázal všem, jakou potravou, tedy z čeho je vlastně živ a co umí!


Napadat a zpochybňovat nezaujaté, věcné a pravdivé zpravodajství o imigrační krizi! Skutečná cenzura, doporučená z konkrétních míst EU, vyskytující se ve veřejnoprávní České televizi, zůstává kupodivu šmíráky z HlídacíhoPsa bez povšimnutí. Zajímavé.

Když už jsme u té krize, je třeba zmínit i nedávný postoj a vyjádření tibetského Dalajlámy, který v rozhovoru pro Algemeine Zeitung řekl, že evropské státy přijaly příliš mnoho uprchlíků.

Příznačně by se tato slova měla rozeznít v hlavách Mutti Merkel a všech jejich přitakávačů, kteří velkroyse do Německa nechali vstoupit přes jeden milion běženců. Což Dalajláma zhodnotil:

„Lidská bytost, která má trochu více štěstí, má povinnost uprchlíkům pomoci. Na druhou stranu jich je v Evropě momentálně až moc. Například Německo se nemůže stát arabským státem. Německo je Německo.“

Respektovaný muž, duchovní vůdce Tibetu, který žije od roku 1959 v exilu v indické Dharmsale se domnívá, že v Evropě je tolik, uprchlíků, že je v praxi velmi těžké jim pomoci. Proto by měli být přijati pouze dočasně, s tím že:

„Cílem by mělo být vrátit je do jejich domovů a pomoci jim obnovit jejich země.“

Věřím, že upřímná a pravdivá slova osvíceného Dalajlámy dnes potěšila všechny evropské i české sluníčkáře, pseudohumanisty, multikulturní snílky a pomatené vítače či vyznavače Tibetu a konečně v tom mají jasno.

Všem Evropanům by zaplesalo srdce a rozzářily se oči, kdyby k deportaci nelegálních imigrantů z Evropy došlo co nejdřív.

Po zhlédnutí následujících videí ze Středozemního moře, kde vždy okamžitě a účinně zasahuje námořnictvo FRONTEXU, aby pomohlo topícím se běžencům, kteří se před tím dobrovolně odrazili na pašeráckých bárkách od libyjských břehů, já osobně o snadné a rychlé deportaci těchto „zubožených“ a „mírumilovně“ vypadajících mužů zpět do jejich domovů, silně pochybuji.

https://youtu.be/KQTXDVeOld4

Tak co, Hlidací Pse, ještě máš pocit, že TV Prima informuje českou veřejnost o invazi běženců neobjektivně?!


Zdroj: Blog autorky