Bruselská říše se rozpadá. Poteče krev nebo šampaňské?

USA by preferovaly rozpad krvavý. To by se to „obnovovalo“.  Evropané všech zeměpisných šířek však takovou variantu nechtějí. Pomalu začínají chápat, že při násilném komatu Bruselské říše má téci hlavně jejich krev.

Budoucnost jednotné měny

Budoucnost jednotné měny

Obyvatelstvo osmadvacítky to ví dávno, ale objevují se dokonce i střízliví politikové, kteří si tristní stav Evropy uvědomují, a po supersocialistickém experimentu plánují návrat k mezinárodní spolupráci podle historií ověřených schémat.

Existuje několik pozitivních signálů, že by spolupracující, suverénní evropské státy mohly vyváznout z pasti, kterou připravily mezinárodní bankéřské „elity“ prostřednictvím svých unijních loutek. Dá se identifikovat také nepřehlédnutelný potenciál negativních událostí, jež mohou naopak uvrhnout Starý kontinent do chaosu a krvavé lázně. Napřed k těm pozitivům.

Německo odmítlo genocidu, Ukrajina ji provádí po německém vzoru

Výrazně o sobě dali vědět poslanci Bundestagu. Jejich odsuzující postoj ke sto let staré osmanské genocidě arménského obyvatelstva zaslouží úctu. Stejně jako přiznání vlastní odpovědnosti v podobě tehdejšího německého nicnedělání, které vlastně hekatomby křesťanských obětí nepřímo umožnilo.

Sultán dokonce odvolal svého vezíra v roli velvyslance do Ankary „ke konzultacím“, německý velvyslanec byl naopak povolán „na kobereček“. Slibné. Taková „soudržnost“ banditského paktu NATO naznačuje, že když opravdu dojde k mele, pojedou si členové Aliance v Evropě spíše tak nějak „na vlastní pěst“.

Situaci dosud nepochopili nacisté na Ukrajině a esesáčtí pohrobci v Pobaltí. Že v případné strkanici vyvolané proti Rusku budou, jako první hozeni přes palubu jim jaksi nedochází. Usilovně věří tomu, že pět narychlo vzkříšených amerických B-52, které je Obama ochoten obětovat v zoufalé snaze přece jen tu evropskou válku vyvolat, je nějak ochrání. Je to sice k smíchu, ale politická slepota Baltů a banderovců je bezbřehá.

Obnova Československa? Rakouské opakování prezidentských voleb?

U nás bychom měli urychleně zavést zase povinnou vojenskou službu, zbavit se kolaborantů a nabídnout Slovensku debatu o případném znovuvytvoření společného státu, na jejíž úvod by se mohla dohodnout prozatím aspoň obranná vojenská aliance.


Pozitivem rovněž je, že v usilovné snaze zachovat jakousi pseudodemokratickou stafáž zatím bruselské sověty nezarazily volby do národních parlamentů. Nejrůznější triky, jak zamezit voličům vyslání jasných mandátů pro nové tváře, přestávají fungovat. Nejposlednější fixl v podobě tzv. „korespondenčních hlasů“ použitý při rakouských prezidentských volbách měl životnost několika dnů. Po blamáži s okrsky, kde „volilo“ až 459% oprávněných voličů je jasno, ačkoli také zatím „ticho po pěšině“.

Maniaci patří do klece v blázinci

A něco k těm negativům. Arogantní Merkelová je stravována svými psychickými neduhy, ale stále ještě není v blázinci. Tak je možné, že nekompromisní postoj Maďarska, jakož i povolání armád Bulharska a Makedonie na hranice, kde byl tím pádem zablokován osmanský vpád do Evropy, vydává tato neošetřovaná pacientka za úspěch své poraženecké smlouvy s krvežíznivým Erdoganem.

Nešťastnou skutečností rovněž je, že milióny západoevropských muslimů jsou dobře organizovanou pátou kolonou islamistů, kteří oficiálně vyhlásili Západu válku. Částečně terorem, částečně vybrakováním jejich sociálních systémů. Mocně povzbuzování OSN v čele s dezorientovaným Pan ki-Munem, Tureckem, jemuž velí bláznivý velikáš Erdogan a vrahounskou rodinkou, co šéfuje největšímu skladu s ropou v Saúdské Arábii, kladou si další a další okupantské požadavky

Ponechá Rusko baltickým nacistům jejich americkou rezervaci?

Značně nebezpečnou skutečností také je, když Litva, Lotyšsko, Estonsko, Ukrajina a Turecko nevědí, že jsou už mimo jakékoli racionální vnímání skutečnosti. Tím pádem se to asi ani nikdy nedozví. Na rozdíl od permanentně roztěkaného Polska. Poláci totiž nakonec vždy (ač většinou pozdě) pochopí, že páchají koninu za koninou.

Pomalu ale jistě se Evropa ubírá k politickému rozestavení dle Versailské smlouvy. Jelikož chceme a musíme přežít, měli bychom se i pod dojmem ze svrchu popisovaných plusů a mínusů urychleně začít zařizovat.