Krakatice II. – Babiš jako capo dei capi zrůdné mafie zlodějů

Spis Krakatice, kterým bývalý ředitel ÚOOZ a bývalý ministr vnitra Jan Kubice odstartoval pád vlády ČSSD (Jiří Paroubek) těsně před sněmovními volbami v roce 2006, kdy poté jasně zvítězila ODS, je jen slabým odvarem toho, co ve spojení s ÚOOZ probíhá nyní.

Andy BáBíš | foto: ceskatelevize.cz

Andy BáBíš | foto: ceskatelevize.cz

Pokud věřím investigativním novinářům Jaroslavovi Kmentovi a Janku Kroupovi a fakt opravdu nemám důvod nevěřit, protože jejich pátrání má jak hlavu a patu, tak je i podložené důkazy, máme na krku další Krakatici, která je o několik tříd výše a o mnoho stovek miliard, možná i biliónů korun bohatší a o to mocnější.

Jakkoliv byl nebožtík Franta Mrázek označován za hlavu polistopadové mafie v České republice a všichni politici i byznysmeni měli před ním respekt – a po jeho smrti si vlastně oddechli (byť stále někde je prý ukrytý pověstný Mrázkův archiv), je v současnosti v naší republice ještě výkonnější člověk, člověk s nebývale rozvinutými kontakty na bezpečnostní a justiční složky a samozřejmě i na politické špičky. A samozřejmě disponující ještě větším „archivem“ než byl ten Mrázkův. A disponující ještě většími a širšími kontakty, než měl chudák Mrázek. Ale hlavně disponující velkými pravomocemi. Onen člověk je totiž v nejvyšší politice a má vše pod palcem a ani současná, dá se říct, uměle vyvolaná krize vládní koalice, spojovaná s bývalým ředitelem ÚOOZ plk. Šlachtou a vedením Policie ČR, včetně Ministerstva vnitra, mu v žádném případě nemůže jakkoliv ublížit.


Shrnu to jasně a stručně: František Mrázek nesahá ani po kotníky Andreji Babišovi. Ten už totiž Českou republiku ovládnul – jak politicky, tak mocensky. Přečtěte si pěkně popořadě veškeré souvislosti, které nashromáždili Jaroslav Kmenta a Janek Kroupa a hned vám bude jasné, o co tady jde.

  1. Šlachtovo ucho ve válce policajtů (říjen 2014)
  2. Policejní kontakty inženýra Babiše (srpen 2015)
  3. Šlachtův problém jménem Albi (prosinec 2015)
  4. Pulp Non Fiction, skutečné historky z podsvětí (květen 2016)
  5. Šlachta neukočíroval vztah k Babišovi (červen 2016)

Po přečtění všech článků najednou – hezky popořadě! – ztratíte smysl pro spravedlnost, přestanete zcela věřit médiím, které jsou v držení oligarchů, přestanete věřit i dalším, mainstreamovým médiím, zejména veřejnoprávním, protože pochopíte, že bojovat s touhle krakaticí nejde. Ztratíte důvěru ve stát jako takový, protože to už není stát. Ztratíte důvěru ve vládu, v politiku a v politiky. Ta mafie je už tak rozlezlá, že ani slavný Cattani by neměl šanci proti ní bojovat.

Důvěra v Policii ČR, která se honosí sloganem „Pomáhat a chránit“ je nulová a to můžete mít v jejich řadách spoustu báječných přátel, kteří si dodnes myslí, že pracují pro blaho a pro spravedlnost lidu této země. Ano, pomáhají a chrání, ale ne lidi, ale mafii, která je už dlouho pevně usazená v nejvyšší politice.Ta mafánská hydra je prolezlá skrz naskrz a mě nenapadá v současné chvíli rozumné řešení, jak ji zničit. Už to už totiž nejde…

Když k tomu přidáme, jak vládnoucí suita zcela nepokrytě ubíjí svobodu vydáváním nových, nedemokratických a dokonce zcela totalitních zákonů, tak můžeme jen suše konstatovat: „Bůh s naší zemí…“


Zdroj: marps.cz