Nelítostně k morku pravdy: Jo Cox sklidila, co zasela! Byla to nelidská levicová zrůda?

do byla Jo Cox? Britská, nikdy nepracující, pravdoláska, která se zasazovala o maximální muslimskou a černoškou migraci do UK a omezování svobody slova bílých Britů. Vše ukazuje na objednanou vraždu z vlastního tábora. Neboť uvěřit, ze se Jo Cox zabil do té doby de facto přátelsky “ zahradník“ lze opravdu těžko. Podle všeho se jedna o zinscenovanou frašku s cílem na poslední chvíli zvrátit výsledky britského referenda o vystoupení z EU.

Levicová zrůda?

Levicová zrůda?

Podívejme se proto, kdo vlastně byla Jo Cox. Celým jménem Helen Joanne Cox pocházela z dělnické rodiny z Batley ve West Yorkshire. Její matka byla sekretářka ve škole a otec dělník v továrně na zubní pastu. V teto továrně si Jo o školních prázdninách přivydělávala, aby se ukázalo, ze to byla její první a zároveň poslední skutečná práce v životě. Po ukončení studii politických věd na University of Cambridge se totiž vydala na politicko neziskovkářskou celoživotní dráhu. Nejdříve jako asistentka Labour poslance v Dolní sněmovně a následně jako asistentka v Evropském parlamentu v Bruselu. Aby pak tuto kariéru vyměnila za “ zaměstnáni“ v jedné z nejagresivnějších politických neziskovek zvané Oxfam, byla rovněž poradkyní manželky předsedy vlády z Labour party. Od roku 2015 pak byla poslankyni za Labour v Dolní sněmovně.

Ekoterorismus, podpora homodeviantů a likvidace Evropy vetřelci; to byla Jo „Pussy“ Cox

Již od začátku své kariéry Jo Cox aktivně podporovala všechny agresivní neomarxistické ideologie. Začala s ekologii, chybět nemohla ani gay agenda a v posledních letech se naplno zapojila do plánu na přísun maximálního počtu černošských a muslimských imigrantu do Evropy a Británie. Milá Jo podporovala omezování svobody slova a kritiky islámu a homo agendy pod rouškou tak zvané “ Hate free“ agendy, kterou známe i od nás. Plné podporovala umlčováni a denunciace odpůrců politické korektnosti a dokonce podporovala kampaň za jejich kriminalizaci ( naštěstí neúspěšně). Jelikož ale mediálně dobře vypadala, stala se oběti politické vraždy, která má napomoci prosazování její vlastni agendy.

Zůstane po ni jen pachuť v ústech, zcela bez lítosti. Ona sama má díky své šílené politice na svědomí mnoho zničených životu díky řádění muslimských a černošských imigrantu. Ona je spoluzodpovědná za masivní znásilňování bílých žen a dívek imigranty. Za teroristické útoky muslimu v Anglii. Po zavražděné Jo, zůstal manžel ( mimochodem podobně nikdy skutečně nepracující individuum) a dvě malé děti. Jedině tech by nám teď mělo byt lito. Jo Cox se stala oběti ďábelských sil, kterým sama zištně a vědomě sloužila. Sklidila, co sama zasela. Lítost není na místě!


Zdroj.