Britská propaganda neomarxistického póvlu: Chcete Brexit, tak jste zavinili smrt Jo Cox

Britští levicoví a neomarxističtí politici nelenili a už přispěchali s vysvětlením, že za vraždu Jo Coxové může většinová společnost, která chce Brexit a tím vyvolává štvavé emoce a rasismus. Pojďme se na to podívat ale trochu hlouběji.

Lea Vojteková

Lea Vojteková
Já osobně si myslím, že to byla politická vražda na objednávku (ale je to pouze můj názor, nikomu to nevnucuji). Budeme vycházet z toho, co tvrdí mainstream. Tedy, že vrahem byl zahradník. Takže když lidé odmítají islamizaci, násilí a zvýšenou kriminalitu, tím vyvolávají štvavé emoce?

Nebude to náhodou naopak? Když politici naprosto ignorují vůli lidu, když protlačují svou propagandu, nevyvolávají náhodou právě oni tu nevoli? Ten odpor veřejnosti? Tohle už pak není zastupitelská demokracie, ale diktatura. Diktát elit.

Například Jo Coxová z velké části založila svou kariéru na přivádění uprchlíků a imigrantů do svého okrsku v západním Yorkshiru. A právě v západním Yorkshiru vyplula na povrch aféra, kdy gang imigrantů obtěžoval a zneužíval holky a mladé ženy.

Skupinové znásilňování žen tam bylo poměrně častým jevem. Přesto Coxová pořád mlela prázdné floskule o obohacení. Může se pak někdo divit lidem, že jsou naštvaní a o žádné podobné „obohacení“ nestojí? Akce – reakce. Proč tito politici nejsou schopni jakékoliv sebereflexe?


Zdroj.